داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۲ والنسیا
دو گانه هم کسب نشد!
1

اعتراض بارتومئو به جریمه بارسا برای پرچم‌ کاتالونیا

اعتراض بارتومئو به جریمه بارسا برای پرچم‌ کاتالونیا
Xبستن
...
کد خبر : 37763  |   زمان ارسال : دوشنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۴  |   نویسنده : سعید  |  
جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا عنوان کرد که تیمش به رای یوفا درباره پرچم کاتالونیا اعتراض خواهد کرد. یوفا، باشگاه بارسلونا را به دلیل حمل پرچم‌های کاتالونیا توسط هواداران به داخل ورزشگاه در فینال چمپیونزلیگ مقابل یوونتوس، با 35 هزار یورو جریمه روبرو کرده است. بارسلونا که در لالیگا، مشکلی با حمل پرچم‌های ایالت کاتالونیا ندارد، حال در چمپیونزلیگ و مواجهه با قوانین یوفا که از ورود سیاست به فوتبال جلوگیری می‌کند، به مشکل خورده ولی بارتومئو عنوان کرد که به این جکم اعتراض خواهند کرد. او گفت:" بارسا همیشه از حق آزادی بیان دفاع کرده و خواهد کرد. بارسا هیچگاه با ابراز عقاید هواداران و اعضایش مقابله نکرده است، چه در نوکمپ، چه در خارج زمین و چه در سفرها. ما با رای یوفا مخالف هستیم و خواهان تجدید نظر در این رابطه هستیم."

حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مجتبي ژاوي
مجتبي ژاوي (دوشنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۴)
۳ ۱
ايول ب بارتومئو انگيزه خوبي داره. اميدوارم هميشه همينطور باشه.
خخخخخ
خخخخخ (دوشنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۴)
۵ ۱
آفرین بارتومئو باید بنشونیشون سر جاشون!
فری
فری (دوشنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۴)
۵ ۰
به قول همین بارتومئو حق آزادی بیان نباید زیر پا گذاشته بشه .. حالا با جریمه به چی میخوان برسن نمیدونم ولی قطعا رای یوفا درست نیست . اونا به پرچمشون احترام میذارن و دوست دارن به اهتزاز درش بیارن .
آخرین نظرات مطالب دیگر