داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

روز سرنوشت ساز برای آردا توران و بارسلونا

روز سرنوشت ساز برای آردا توران و بارسلونا
Xبستن
...
کد خبر : 36887  |   زمان ارسال : یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴  |   نویسنده : علی رضایی  |  

 سه شنبه گذشته، توافقات بین اتلتیکو مادرید و بارسلونا برای انتقال آردا به بارسا صورت گرفته و همه چیز مهیا بود تا آردا به عنوان بازیکن جدید آبی و اناری ها معرفی شود اما به دلیل مشخص نبودن وضعیت ریاست باشگاه و عدم امضای قرارداد نهایی توسط هیئت مدیره موقت بارسلونا، این انتقال ممکن نشد. 

دو طرف بر سر قراردادی به ارزش 34 میلیون یورو بعلاوه 7 میلیون یورو تحت شرایطی خاص، توافق کرده بودند. رقم فسخ قرارداد آردا 41 میلیون یورو است اما به دلیل اصرار خود بازیکن برای پیوستن به بارسلونا، رقم نهایی انتقال او با تخفیف خوبی از جانب اتلتیکو مواجه شد.
اتلتیکو در صورت فیکس شدن آردا در بارسا و صعود این تیم به یک چهارم نهایی و مراحل بالاتر لیگ قهرمانان، می تواند صاحب 7 میلیون یوروی دیگر از این انتقال بشود. 

آردا هفته گذشته در بودروم به استراحت مشغول بود و در این مدت او حتی برای مشورت به نزد فاتح تریم مربی تیم ملی ترکیه نیز رفت. به ادعای موندودپورتیوو، تریم هم به ستاره ترکیه ای توصیه کرده است تا به بارسلونا بپیوندد و چلسی را به عنوان پلان B در نظر بگیرد.

آردا شب گذشته چنانچه در توئیتر خود نوشته است، بودروم را به قصد ملاقات مدیربرنامه هایش ترک کرده و پیش بینی می شود که امروز تصمیم نهایی در مورد تیم آینده خود را اعلام کند. اینکه او تا 18 جولای و مشخص شدن رئیس آینده بارسا صبر خواهد کرد یا خیر، هنوز مشخص نیست. 

این امکان هم وجود دارد که هیئت مدیره به توصیه اکید لوئیس انریکه سرمربی بارسلونا برای جذب آردا، امضای نهایی را پای قرارداد بزند. بخصوص اینکه بارتومئو روز گذشته با جمع آوری آرای بیشتر از لاپورتا و دیگر کاندیداها، به شانس اول برنده شدن انتخابات ریاست بارسلونا تبدیل شد. 
با توجه به اینکه هیئت مدیره فعلی بارسلونا از سوی بارتومئو که در دو سال اخیر، ریاست باشگاه را بر عهده داشته انتخاب شده اند، ممکن است که پروسه جذب آردا سریعتر از حد تصور ممکن شود.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
اوچیها ساسکه
اوچیها ساسکه (یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴)
۹ ۳
کاندیداها اگه به فکر تیم بودن نمیگفتن نخرین فقط چون میترسن با این خرید شانسشون کم شه اجازه نمیدن من فکر میکردم لاپورتا به فکر تیمه نه کل کل با بارتومو خود بارتومو هم کسی نیست که تا انریکه بگه فلان بازیکن و میخوایم بدوه بره بخرش فقط چون انتخاباته
همشون سر و ته یکین
آخرین نظرات مطالب دیگر