داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

پیوستن آردا به بارسلونا در گروی یک امضا

پیوستن آردا به بارسلونا در گروی یک امضا
Xبستن
...
کد خبر : 36929  |   زمان ارسال : دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴  |   نویسنده : علی رضایی  |  

در حالی که هفته گذشته، همه چیز برای رسمی شدن انتقال آردا به بارسلونا مهیا بود، رامون آدل، رئیس هیئت مدیره بارسلونا از زدن امضای نهایی روی قرارداد خودداری کرد تا مهمترین خواسته لوئیس انریکه موقتا برآورده نشود. جذب آردا، خواسته مستقیم سرمربی بارسا بوده اما رئیس هیئت مدیره این باشگاه، پس از مخالفت سه نامزد اصلی انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا و اینکه هنوز باشگاه بدون رئیس است، ترجیح داد این انتقال را نهایی نکند. 

امروز قرار است خاویر فائوس، مدیر اقتصادی سابق بارسلونا، درخواست کتبی و رسمی انریکه و نیز تمامی مدارک اقتصادی دال بر بی ضرر بودن جذب آردا برای خزانه باشگاه بارسلونا را در اختیار هیئت مدیره قرار دهد تا در این مورد رای گیری شود. 

به ادعای موندودپورتیوو، تنها مخالف این انتقال، رامون آدل است و دیگر اعضا، مخالفتی با پیوستن آردا ندارند. در میان 5 نامزد انتخابات نیز، خوان لاپورتا، فریسکا و بندیتو، سه نامزدی هستند که به شدت مخالف انتقال آردا به بارسا تا پیش از انتخابات 18 جولای هستند. 
در این میان بندیتو کلا اعتقادی به آردا ندارد و در صورت برنده شدن در انتخابات، قصدی برای جذب این ستاره ترکیه ای ندارد. مبلغ توافق شده بین بارسلونا و اتلتیکو برای انتقال آردا، 34 میلیون یورو است که بر این مبلغ ممکن است تحت شرایطی، 7 میلیون یورو نیز اضافه شود. 
در هر صورت امشب ساعت 21 به وقت محلی، ممکن است آردا رسما به بارسلونا بپیوندد و احتمال منتفی شدن این انتقال نیز وجود دارد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
فقط بارسایی و دیگر هیچ
فقط بارسایی و دیگر هیچ (دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴)
۹ ۴
با این که میدونم انتقال توران به بارسا کسی رو زیاد خوشحال نمیکنه اما اگه این انتقال به دودلیل زیر باشه ، خرید و انتخاب قابل تقدیری از انریکه است
1. باتوجه به این که ممکنه پدرو این تابستان از بارسا بره و بارسا مهاجمی باتجربه برروی نیمکت نداره ، احتمالا انریکه قصد داره اردا رو مثل پدرو تبدیل به یک نیمکت نشین بکنه که میتونه وقت مصدومیت یا محرومیت احتمالی یکی از MSN به کارتیم بیاد .
2. دوم اینکه اردا بازیکن چند پسته است و میتونه حتی جای آندرس و راکیتیچ و در دوبال چپ و راست هم بازی کنه بنابراین در صورت نیاز مخصوصا در اواسط و اواخر فصل میتونه خیلی به کار بارسا بیاد مخصوصا این که بالا رفتن سن اندرس احتمال مصدومیتش بیشتر هم شده .
اما مهمترین نکته منفی توران سنشه که البته ازون جایی که انریکه به بازیکنای باتجربه علاقه داره یک چیز طبیعیه .
شاهزاده نیمار  (اینیستا باید بره)
شاهزاده نیمار (اینیستا باید بره) (دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴)
۹ ۱
من که دوست دارم بیاد
کــــــاوه
کــــــاوه (دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴)
۸ ۱
بازیش به بارسای انریکه خیلی میاد
ا Snake eyeS ا
ا Snake eyeS ا (دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴)
۵ ۱
بدید من امضاش میکنم
فقط بگید زوووووووووود


بیاد .
پشمک
پشمک (دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴)
۱ ۱۸
آردا چرا؟ بیایم ایارامندیو از رئال بخریم هم سبکش بارساییه هم یه انتقامی گرفتیم هم قیافش عین ژابی آلانسوئه من نمیدونم چجوری صدامو برسونم به اونا واقعا
سیاوش ps  b    ﻟﻴﻮﻧﻞ ﺭوﻧﺎﻟﺪﻭ ﻛﺮﻳﺲ ﻣﺴﻲ ﺭاﻣﻮﺱ ﺳﻮاﺭﺯ
اردا حتما بیا ممنون میشم کسی که فیفا 15 بازی کرده بیاد خصوصی وارد باشه ها
پیش به سوی توپ طلای پنجم مسی
پیش به سوی توپ طلای پنجم مسی (سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴)
۱ ۰
آردا به بارسا پیوست. اینستاگرام بارسا خبر رسمی رو منتشر کرد
لئو مسی کوچیتینی
لئو مسی کوچیتینی (سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴)
۱ ۰
https://www.facebook.com/Messi.Officiall/photos/a.440206339408165.1073741828.416520838443382/840986035996858/?type=1
آخرین نظرات مطالب دیگر