داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , کوتینیو , آرتورو ویدال , نقل و انتقالات بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : InterBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

سویا ۲ ۴ بارسلونا
پایان : بازگشت به صدر !
5

اینیستا با بازوبند کاپیتانی ... و مارادونایی با "لباس مبدل"

اینیستا با بازوبند کاپیتانی ... و مارادونایی با "لباس مبدل"
Xبستن
...
کد خبر : 33079  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴  |   نویسنده : حامد  |  

اختصاصی / شماره هشت بارسلونا پس از آنکه در دیدار رفت برابر پاریس سنت ژرمن مصدوم شد در بازی شب گذشته بار دیگر به میدان رفت . او 45 دقیقه برای بارسلونا بازی و در میانه زمین حکمرانی کرد و در غیاب ژاوی که نیمه دوم به زمین آمد بازوبند کاپیتانی بارسلونا را به بازو بسته بود .

پس از آنکه نیمه نخست با برتری دو بر صفر بارسلونا به پایان رسید لوییس انریکه بر روی مهره ارزشمند خود ریسک نکرد و از بازی دادن او اجتناب کرد چرا که بارسلونا روز شنبه در برابر اسپانیول در دربی کاتالونیا نیز باید به میدان برود .اینیستا با تک نوازی خود در این دیدار نشان داد که بصورت کامل از مصدومیت رهایی پیدا کرده است .

اینیستا به همراه بوسکتس و راکیتیچ ریتم بازی را در دست داشت و با رائه ی بازی ای خوب به کابوسی برای پاریسی ها ، که قادر به متوقف کردن وی نبودند ، تبدیل شد .

اینیستا روی گل اول بارسلونا نمایشی از دید ، سرعت و مهارت را به اجرا گذاشت . او با دریافت توپ از زمین خود چند بازیکن پی اس جی را پشت سر گذاشت و در آستانه ی محوطه ی جریمه توپ را به نیمار سپرد و بازیکن برزیلی نیز با کنترلی خود موفق شد تا دروازه ی پاریسی ها را باز کند ، حرکت او مشابه حرکات مارادونا یا حتی خود مسی در تیم بارسلونا بود . فرم خوب اینیستا در کلیدی ترین مقطع فصل خبری خوب برای هواداران بارسلونا است .

 

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
برمودا
برمودا (چهارشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴)
۵۶ ۷
تو بازی های سخت وقتی میبینم اینیستا تو بازیه روحیه میگیرم.
درود بر تو ای تکرار نشدنیه بارسلونا...
آندرس افسانه اي
آندرس افسانه اي (چهارشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴)
۱۰ ۱
منم کاملا هینطور..واقعا دیگه تکرار نمیشه اینیستا
یگانه امپراتور تاریخ فوتبال جهان،کینگ لئــــو مسی
خدارو شکر دیشب اینیستا نشون داد که سرحال و آماده س . بعد از بازیای ضعیفش توی لالیگا که نه گلی زده و نه پاس گلی داده ، دیشب خوب بود مخصوصا روی صحنه گل اول . خدا کنه تا آخر فصل آماده باشه و بتونه به بارسا کمک کنه تا3گانه رو ببریم
آخرین نظرات مطالب دیگر