داغ ترین ها : بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا , سویا , بارسلونا و سویا , فینال کوپا دل ری
هشتگ بازی بعدی : DeporBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

0

نادال: نيمکت نشيني پيکه بي دليل نيست

نادال: نيمکت نشيني پيکه بي دليل نيست
Xبستن
...
کد خبر : 26050  |   زمان ارسال : یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۳  |   نویسنده : سید سینا   |  

ميگل آنخل نادال، سال ها در قلب خط دفاعي بارسلونا بازي مي کرد و يکي از ستون هاي قابل اتکاي اين تيم و نيز تيم ملي اسپانيا بود.او عموي رافائل نادال، تنيسور مشهور است.

به گزارش "ورزش سه"، در حاشیه بازی قدردانی از یوهان کرایف که روز جمعه در بارسلون بین تیم های منتخب ایالت کاتالونیا و تیم رویایی بارسای ابتدای دهه 90 برگزار شد، نادال در مورد نیمکت نشینی جرارد پیکه در بارسای لوئیس انریکه به خبرنگاران گفت:" من خودم سال ها در پستی که پیکه بازی می کند بازی کرده ام.البته فوتبال به نسبت دوران ما تغییرات زیادی داشته. فکر می کنم انریکه به دنبال استفاده از بهترین گزینه های خود در خط دفاعی است."

نادال که در بارسا با انریکه همبازی بود، افزود:"پیکه سال ها در بارسا فیکس بازی کرده و گمان نمی کنم کسی در این مدت بخاطر دلسوزی او را در ترکیب ثابت قرارداده باشد. اگر الان او به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شده حتما دلیلی دارد . پیکه باید برای بازگشت به روزهای خوب خود، اراده اش را قوی تر کند. بعید می دانم انریکه قصد لجبازی با او را داشته باشد.مشکل از خود پیکه است و باید آن را رفع کند."

برچسب ها: نادالپیکهبارسا
حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
امیر کاتالان
امیر کاتالان (یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۳)
۱۴ ۱
عاقا اشاره غیر مستقیم به شکیرا داشته......
آخرین نظرات مطالب دیگر