داغ ترین ها : بارسلونا , مسی , نیمار , گریزمان , نقل و انتقالات بارسلونا , کوپا آمریکا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۲ والنسیا
دو گانه هم کسب نشد!
2

هومرو ؛ مسی نباید در ال کلاسیکو به میدان برود !

هومرو ؛ مسی نباید در ال کلاسیکو به میدان برود !
Xبستن
...
کد خبر : 43032  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴  |   نویسنده : میثم جعفری  |  

اختصاصی / پزشک تیم ملی آرژانتین اعتقاد دارد که مسی نباید در ال کلاسیکو به میدان برود .

 

هومرو پزشک تیم ملی آرژانتین که به گونه ای پزشک اصلی لئو مسی محسوب میشود در جدیدترین مصاحبه خود عنوان کرد که لئو مسی نباید در ال کلاسیکو حضور پیدا کند وی اظهار کرد کادر فنی نباید در مورد وضعیت لئو ریسک کنند .

 

مسی در ال کلاسیکو بازی میکند : از نظر من بعید است که کادر فنی تیم بارسلونا در مورد لئو مسی ریسک کنند بازی ال کلاسیکو بازی است که تنش ها در آن بسیار زیاد است و بازیکنانی چون لئو مسی در طول بازی ممکن هستند بار ها با خطا های بازیکنان حریف متوقف شد در حال حاضر لئو مسی به بهبودی خوبی رسیده است اما نباید در ال کلاسیکو بازی کند .

 

وضعیت لئو مسی : مسی در حال حاضر پا به توپ شده است و حدود 15 روز زمان میبرد که به شرایط خوب برسد پروژه بهبودی لئو در مرحله های پایانی است وی نباید در ال کلاسیکو بازی کند چون خطر بازگشت یا تشدید این مصدومیت وجود دارد .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ایگناسیو
ایگناسیو (چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴)
۱۹ ۱
کاملا درست و روی حساب گفته. بهتره یکی دو بازی دیگه هم مسی استراحت کنه و به مرز صد در صد آمادگی برسه وگرنه اتفاقی که پارسال واسه مودریچ افتاد ممکنه براش رخ بده.
محمد
محمد (چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴)
۱۵ ۲
ما هم دوس نداریم واسه یه بازی مسی کل فصلو از دست بده.
ایسکو20
ایسکو20 (چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴)
۱۵ ۲
کاملا منطقی صحبت کرده
یوسف
یوسف (چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴)
۱۲ ۱
به نظرم بهترین کار اینه مسی رو تو 18 نفر بزارن و اگه لازم شد(بارسا عقب باشه) مسی حدود بیست دقیقه آخر رو بازی کنه اگرم لازم نشد(بارسا جلو باشه یا بازی مساوی باشه) که چه بهتر هم اینکه وجودش حتی روی نیمکت خیلی روحیه میده به بقیه هم اینکه روی مسی ریسک نمیشه.
تو این الکلاسیکو اولا امیدوارم بازی رو ببره بارسا اگه نبرد مساوی بشه چون اگه مساوی بشه بارسا هنوز سه امتیاز جلو هست و صدر همچنان حفظ میشه
شیر
شیر (چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴)
۶ ۱
حالا انشالاه هرچی خیره پیش بیاد .من تنها سالی هستش که بیاد دارم .دور رفت با تمام رقیبان در زمین اونا بازی کردیم .سلتا .اتلتیکو .رعال .بیلبا و .سویل .والنسیا .همه در زمین اونا .این البته خوبه که دور برگشت با همشون تو نوکمپ بازی میکنیم
فقط و فقط بارسا
فقط و فقط بارسا (چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴)
۷ ۱
صحبتش کاملا منطقیه
اسماء
اسماء (چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴)
۴ ۴
منطق مطلق
محمد جواد (لئو مسی)
محمد جواد (لئو مسی) (چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴)
۳ ۳
لئو جان بازی نکن داش دیهگه طاقت تشدید مصدومیتتو نداریم .
آخرین نظرات مطالب دیگر