داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , کوتینیو , آرتورو ویدال , نقل و انتقالات بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : InterBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

سویا ۲ ۴ بارسلونا
پایان : بازگشت به صدر !
0

ویدیو : مراسم کامل معارفه یری مینا عنوان بازیکن جدید بارسلونا

زمان ارسال ویدئو : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶  |   توسط : ایمان  |  
دانلود کنید :

اختصاصی بارسا نیوز - یری مینا امروز به عنوان بازیکن جدید بارسلونا معارفه شد . در نیوکمپ نزدیک به 9 هزار نفر برای معارفه این مدافع شرکت کردند که اکثر آنها کلمبیایی و هموطن مینا بودند . علت این استقبال این است که مینا اولین کلمبیایی تاریخ بارسلونا است .

 

معارفه کمی عجیب بود زیرا یری مینا در ابتدای ورود به نیوکمپ کفش های خود را در آورد که یک روند معمول نیست . مینا در توضیح گفت با کفش وارد خانه جدید خود نمیشود و با این جمله دل هواداران بارسلونا را بدست آورد . وقتی او پیراهن بارسلونا را پوشید و همه فریاد زدند " واموس بارسا ! ویسکا بارسا " .

 

بعد از مراسم معرفی در زمین چمن , مینا با رسانه ها گفتگو کرد . 103 روزنامه نگار برای تهیه گزارش مجوز گرفته بودند که 25 نفر آنها کلمبیایی بودند و در مجموع از 70 رسانه مختلف در کنفرانس مینا حضور داشتند .

 

او همچنین با بازیکنان جوان آکادمی بارسلونا نیز بازی کرد . همچنین اسپانسر بارسلونا شرکت آئودی یک خودرو به این بازیکن اهدا کرد .

 

در بخشی از مراسم نیز یری مینا که به رقص بعد از گل هایش معروف است برای هواداران رقصید تا مطمئن شویم قرار است او چنین کاری را در نیوکمپ نیز ادامه دهد .

 

دانلود با حجم 630 مگابایت

ویدیو های مرتبط :
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
10: شیرــــــــ  7: لاشخور
10: شیرــــــــ 7: لاشخور (شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶)
۵ ۱
تبریک به تو تبریک به من تبریک به ما تبریک به همه
معین_قهرمانی FCB
معین_قهرمانی FCB (شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶)
۲ ۰
هشتک هوشنگ