داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیداد
برد خفیف بارسلونا با تک گل لیونل مسی !
1

اسپورت : بارسلونا و تراشتگن در مسیر تمدید

مارک آندره تراشتگن
ما در شبکه های اجتماعی :
مارک آندره تراشتگن
کد خبر : 100072  |   زمان ارسال : جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹  |   نویسنده : سجاد   |  
بارسلونا و تراشتگن در مسیر تمدید هستند

اختصاصی بارسا نیوز - بارسلونا و آلمانی در مسیر درستی هستند.

 

طبق گزارش اسپورت ، در ماه های اخیر شایعات زیادی پیرامون تراشتگن منتشر شده بود که باعث شد هواداران در مورد آینده این آلمانی نگران شوند. در روز های گذشته زمانی که خبر تمدید نویر و بایرن مونیخ اعلام شده بود مقداری از نگرانی های هواداران کم شد.

 

امروز منابع نزدیک به باشگاه تایید کردند که بارسلونا نزدیک به تمدید قرارداد با تراشتگن است. قراردادی که تا سال 2025 خواهد بود و ممکن است در هفته های آینده تمدید انجام شود. اطرافیان آلمانی همیشه حضور این بازیکن را در تیم تایید کرده بودند و گفته میشود که حقوق این بازیکن هر ساله میتواند بیشتر هم بشود. باشگاه هایی چون یوونتوس ، منچستر سیتی و بایرن مونیخ به دنبال جذب تراشتگن بودند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹)
۱۷ ۲
علاوه بر پنیا ، آرنائو تناس دروازه بان و کاپیتان تیم زیر 19 سال هم خوبه و وقتی قراره پول مفت صرف خرید و دستمزد دروازه‌بان های تیم های دیگه کنن و بعدش در موقع لزوم هم کارایی خاصی نداشته باشن بهتره فرصت رو به عنوان دروازه بان دوم و سوم تیم به پنیا و تناس بدن.
جاست مسی الوز
جاست مسی الوز (جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹)
۸ ۲
ناموسا خدایا شکدت اگه مصدوم میشو نتو نه نمیگفت
دیوار طلایی
دیوار طلایی (جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹)
۱۳ ۲
دمت گرم که کوتاه اومدی.البته یادمون میمونه بارتومئویی که کل 35 تای قراراد سیلسن رو واسه نتویی که 20 تا می ارزید خرج کرد واسه تو پول نداشت
لئو
لئو (جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹)
۴ ۱
مگه بهتر از ترشتگن هم داریم؟