داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

17

تورنت : بزودی مسی را در پست ژاوی خواهیم دید !

لئو مسی
ما در شبکه های اجتماعی :
مسی و ژاوی
کد خبر : 100234  |   زمان ارسال : جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹  |   نویسنده : سجاد   |  
مسی میتواند همچنان تعیین کننده باشد

اختصاصی بارسا نیوز - دستیار سابق پپ در مورد مسی صحبت کرد.

 

طبق گزارش موندو ، دومنک تورنت در سال های اخیر دستیار اول پپ گواردیولا در تیم های مختلفی بوده و حالا در مورد وضعیت لئو مسی صحبت کرده است.

 

مسی :

 

از 15 سالگی او را تحت نظر داشتم و باید بگم که شگفت انگیز بود. مسی در ابتدای کار بیشتر از توانایی های فردی خود استفاده کرد اما بعد از سال ها به بازیکنی تبدیل شد که بیشتر در خدمت تیم بود. مسی میتواند 70 دقیقه قدم بزند و در یک لحظه موقعیت گل خلق کند.

 

این یک حقیقت است که مسی در حال نزدیک شدن به سال های آخر فوتبالش است اما با این وجود همچنان میتواند بسیار تعیین کننده باشد. او در سال های آینده بعد از کاهش یافتن سرعتش یک منطقه عقب تر بازی خواهد کرد در همان پستی که ژاوی بازی میکرد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
لئو مسی، طلایی ترین جواهر تاریخ فوتبال جهان...!
سالهاس داره توی پست ژاوی بازی میکنه و وظایف اونو انجام میده
مسی خیلی وقته دیگه یه مهاجم نیس چون توی پست مهاجم بازی نمیکنه
ابوالفضل
ابوالفضل (جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹)
۱۷ ۴
این کاملا درسته و من منکرش نیستم ولی وقتی مسی بیاد پست هافبک ثابت اوضاع خیلی بهتر میشه . موقعیت بیشتری برای شوت زدن از پشت محوطه پیدا میکنه در ضمن وقتی رو توپ های لو رفته تیم بارسا صاحب توپ میشه مسی میتونه خیلی فوق العاده تر از آن این کار رو انجام بده . در کل نظر مثبتی برای اومدن مسی تو خط هافبک دارم چون پویگ و مونچو و پدری و کویادو می تونن این کار رو یاد بگیرن و آینده باشگاه هم در معرض خطر نباشه
جاست مسی الوز
جاست مسی الوز (جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹)
۱۶ ۱
با دوتا وینگر خوب مسی میتونه بره پست اصلیش البته تو تیم باید در این سیستم یه هافبک دفاعی خوب مثل فرنکی و یه هافبک بازیساز وسط که خداکنه ارتور به اون سطح از پاس ها برسه و یه هابک هجومی خوب فعلا نمیونم کی لارمه البته فول بک های این سیستم باید سرعتی و پاس های عالی داشته باشن امرسون بد نیس و برای دفاع چپ کسی رو در نظر ندارم
لئو مسی، طلایی ترین جواهر تاریخ فوتبال جهان...!
تا هافبک بازیساز خلاق سریع و باهوش نخریم، به موفقیتایی که میخایم نمیرسیم؛ مسی هم نمیتونه حداکثر تواناییاش رو نشون بده

این سالا اگه هافبک واقعا خلاق داشتیم، مسی میتونس رکوردای عجیب غریبی خلق کنه مث همون 91 گل توی یه سال
پادشاه آریا
پادشاه آریا (جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹)
۹ ۰
طبق گفته ی دوستان همین الانشم تو پست ژاوی بازی می کنه ولی اگر ثابت بیاد تو پست سازنده آمار گلزنی پادشاه از اینم پایین تر خواهد آمد
امیر
امیر (جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹)
۹ ۱
اصن هافبک خلاق خوبی نداریم
بدبخت مسی مجبور میشه بیاد عقب
واقعا الان یه هافبک هجومی تاپ نیاز داریم
کینگ سامی
کینگ سامی (جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹)
۷ ۲
قطعا همین انتظارو باید داشته باشیم برای رونادینیو هم اینطور شد مسی هم با نوک شروع کرد بعدش وینگ راست . الانم که AMF یا همون مهاجم سایه بازی میکنه تا 38 سالگی قول میدم میتونه تو بارسا در حد عالی بدرخشه چه تو تعداد گل و چه پاس گل.