داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۰ مایورکا
پایان : شروع عالی پس از قرنطینه !
5

جوردی کرایوف : تغییر سرمربی در ژانویه غیر قابل درک بود

جوردی کرایوف : تغییر سرمربی در ژانویه غیر قابل درک بود
ما در شبکه های اجتماعی :
جوردی کرایوف
کد خبر : 100977  |   زمان ارسال : سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹  |   نویسنده : ایوب   |  
بازیکنان همه چیزشان را خواهند داد

اختصاصی بارسا نیوز - تنها چند ماه بعد از پیوستن کیکه ستین به بارسلونا حالا روزنامه ها شروع به حواشی اخراج این مربی کرده اند

 

طبق گزارش اسپورت و رادیو کاتالونیا اگر کیکه ستین در بازی امشب برنده نباشد ممکن است پیمنتا سرمربی بارسلونا ب جانشین او در تیم اصلی شود. 

 

جوردی کرایوف پسر یوهان کرایوف بزرگ در خصوص حواشی پیرامون بارسا صحبت کرده است.

نا عادالانه است که بخواهیم همه چیز را گردن کیکه ستین بیاندازیم , وقتی میبریم همه خوب هستند پس باید در باخت ها هم همینطور باشد و تمام مشکلات روی یک نفر خلاصه نشود , تغییر سرمربی در ژانویه آن هم با اینکه تیم صدر نشین لالیگا بود غیر عادی و غیر قابل درک بود . من مطمئن هستم که بازیکنان همه چیزشان را برای کیکه ستین خواهند داد.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹)
۳۹ ۲۶
خود الاغورده ایجاد کننده ی وضعیت کنونی تیم بود و اگر برکنار هم نمیشد الان وضعیت تیم نه تنها بهتر نبود که بدتر از الان هم بود چون نه تنها چیزی برای ارائه و اضافه کردن به تیم نداشت بلکه کلا در همون حد افتضاح خودش هم به بن بست مطلق رسیده بود.
بارسا از 1994
بارسا از 1994 (سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹)
۲۴ ۹
من خودم از مخالفین سرسخت والورده بودم ولی الان اینقدر شهامت دارم قبول کنم تیم الان بدتره و تعویض تاکتیک مزخرف ستین هم هیچ ربطی به والورده نداره چند تا دلیل هم داره هممون میدونیم دو تا کامبک افتضاح خوردیم ولی انصاف داشته باشین الان که اوضاع تیم اینجوری شده خوبی هاشو هم ببینید زمان والورده مسی راحت تر بود توی بازی راحت تر گلزنی میکرد ، جلوی رئال عالی نتیجه میگرفتیم موقعیت سازی تیم خیلی بیشتر بود لالیگا را دوبار برد و ... که دیگه همونا رو هم نداریم
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹)
۱۱ ۸
همشون قبلاً با دلیل پاسخ داده شده بارها و اینکه وضعیت کنونی تیم در فصل جاری و در حال حاضر هم حاصل کارهای والورده بوده چون امسال وضعیت تیم به خاطر اثرات کارهاش در 2 فصل اولش به شدت وخیم تر شده بود و از طرفی یوفامادرید که تا حدودی وضعیتش نسبت به 2 فصل قبلش بهتر شده بود اما کماکان مقتدر نبود ولی همون یه ذره بهتر شدن وضعشون باعث شده بود که خرابکاری های الاغورده و نتیجش بیشتر مشخص بشه و یوفامادرید به خاطر خرابکاری های الاغورده بتونه با بارسایی که امتیازات زیادی رو از دست داده بود هم امتیاز بشه و پیش بره و وضعیت کنونی جدول بیشتر ماحصل کارهای اونه !

کوپا رمضون هم که امسال تک بازی شده بود و الاغورده 2 فصل قبلش شکست ها رو به لطف بازی برگشت در نیوکمپ جبران میکرد وگرنه اگر امسال هم میبودش به خاطر تک بازی شدن مثل تیم ستین از همین بیلبائو میخورد و حذف میشد همون طور که در ابتدای لیگ ازش خورد !!
چمپیونزلیگ رو هم که منتخب جهان براش بیاوردن عرضه و توانایی قهرمان کردن تیم رو نداشت و خودش با کارهاش مانع قهرمانی تیم در چمپیونزلیگ میشد!
حالا باز هم بی انصافیه و الاغورده و اثرات کارهاش مسبب وضع کنونی نیست.
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹)
۸ ۴
در بازی رفت نیمه نهایی کوپا در فصل قبل هم که در نیوکمپ اگر فرصت سوزی های بازیکنان یوفا مادرید نبود باعث تحقیر و شکست تیم میشد چون اصلا تیم شرایط خوبی نداشت ولی با فرصت سوزی اونها در نهایت بازی مساوی شد‌ و در برگشت هم در نیمه اول بازم یوفا مادرید به خاطر بی برنامگی بارسا کلی موقعیت ایجاد کرد اما نزد و بالاخره خورد و صعود کردیم اما فینال رو هم که از والنسیا خورد و در نهایت ناکام بود!
ال کلاسیکوی رفت امسال در لیگ هم که باز در نیوکمپ تیم تحت فشار قرار گرفته بود به خاطر الاغورده و در نهایت مساوی شد.
تیم توانایی خلق موقعیتش از بین رفته بود کلا و کماکان ادامه داره چون ستین هم توانایی نداره.
حالا خوبه ما هم نگفتیم که ستین خوبه و الاغورده بد ولی داریم میگیم وضعیت وخیمی که تیم الان بهش دچار شده که ستین هم کاری از دستش بر نمیاد چون سطح پایینه به این خاطر هست که گندهای الاغورده و اثرات مخرب اون شدید بوده که به این راحتی و توسط ستین که توانایی این کار رو نداره جمع و درست نمیشه پس در نتیجه چه خود الاغورده میبود چه الان که ستین هست وضعیت کنونی تیم و جدول همین میبود و با بودن خود الاغورده قطعاً بدتر
اف سی بارسلونا
اف سی بارسلونا (سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹)
۹ ۲
کرایوف جان این طرفدارای بارسا 2 سال بود داشتن والورده رو فحش می دادن. چه می باختیم چه می بردیم چه جام می گرفتیم فحش می دادن.
پس تو اون وضعیت اخراج والورده اصلا غیر عادی نبود با وجود اینکه تو لالیگا اول بودیم و تو اون گروه سخت تو اروپا اول شده بودیم و قبل از بازی اخر صعود کرده بودیم و اینتر رو هم تو بازی اخر زدیم.با وجود اینکه بازیکنا از جمله سوارز و مسی می خواستن والورده بمونه.
باید می رفت که رفت.
اریا
اریا (سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹)
۹ ۰
به همین خیال باش
خدای فوتبال
خدای فوتبال (سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹)
۱۹ ۴
حیف که بابات مرد و گرنه جوری میپرید به این موش کور که خودش لال بشه و گرنه از این بی بته ها و اسطوره های آبکی چیزی در نمیاد میری بهشون میگی مقصر این بدبهتیا کیه میگن اگه نیمار بود موفق بودیم کلا این جمله رو بلدن
علی.ب
علی.ب (سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹)
۳۲ ۱۱
میرالم به بارسلون خوش اومدی پسر از این به بعد تو تحت حمایت بارسایی ها هستی
دمبله کوتینیو 2
دمبله کوتینیو 2 (سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹)
۸ ۱۹
بارسایی های واقعی نه یه زغالی بارسا نما ک فقط بلده به سرمربی های بزرگ تیم توهین کنه..برگرد تو خوکدونیت..
علی.ب
علی.ب (سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹)
۷ ۲
خوش باشی