داغ ترین ها : بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , لیونل مسی پاری سن ژرمن , اخبار بارسلونا , بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

مسی با ارزش ترین بازیکن لالیگا ( عکس )

لیونل مسی
ما در شبکه های اجتماعی :
لیونل مسی
کد خبر : 101430  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۹  |   نویسنده : پارسا  |  
بررسی روزنامه ها

اختصاصی بارسا نیوز-رقابت های فصل 2018/2019 هم اکنون به پایان رسیده و بازیکنان برای شروع لیگ قهرمانان نیاز به استراحت دارند.با این حال روزنامه ها هنوز در حال به روز رسانی و بازسازی مقالات خود هستند . 

 

روزنامه اسپورت آشکار کرد باوجود گرفتن جایزه پیچیچی لیونل مسی هنوز ارزشمندترین بازیکن لالیگا است. البته این نظرسنجی بین خوانندگان روزنامه اسپورت بود. این یعنی بیشتر رای دهندگان اهل کاتالونیا بودند و این میتواند در تصمیم گیری آنها تاثیر بگذارد و تصمیم گیری آنها را کمی مغرضانه کند.

اما این حقیقت را عوض نمیکند که 81 درصد مردم با پایان لالیگا مسی را ارزشمندترین بازیکن میدانند. البته نباید گذشت کریم بنزما فرانسوی فصلی درخشان داشته است اما لئو ، لئو است با وجود گل های حیاتی کریم بنزما مهاجم رئال مادرید , ستاره آرژانتینی پادشاه است .

 

از سوی دیگر موندو دیپورتیوو تصاویری انحصاری از تعطیلات بازیکنان بارسلونا پخش کرد. کیکه ستین به آنها 6 روز استراحت داده است و موندو از این استراحت با عنوان اکسیژن برای لیگ قهرمانان یاد کرده است.آنها فکر میکنند این استراحت برای تیم خوب است و آنها قوی تر و آماده برای بازی با ناپولی در آگوست بازمیگردند که همه چیز دیگر به این بازی بستگی دارد.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
شاسکولسلونا (محسنیوز سابق)
شاسکولسلونا (محسنیوز سابق) (چهارشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۹)
۵۱ ۳
مسی بهترینه تاریخه
مسی خدای فوتبال
مسی خدای فوتبال (چهارشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۹)
۳۵ ۱۵
مسی بهتر از کریم بوده این فصل