داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

12

بارسلونا برای آرتور ملو پرونده انضباطی تشکیل داد

بارسلونا برای آرتور ملو پرونده  انضباطی تشکیل داد
ما در شبکه های اجتماعی :
آرتور ملو
کد خبر : 101574  |   زمان ارسال : سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹  |   نویسنده : ایوب   |  
در نهایت همه چیز به جریمه مالی کشید

اختصاصی بارسا نیوز - دعوای بارسلونا و ارتور ملو در نهایت به شکایت منجر شد

 

طبق گزارش اسپورت در حالی که سران بارسلونا امیدوار بودند که حرکت اخیر آرتور ملو مبنی بر شرکت نکردن در تمرینات بارسلونا را با گفتگو با  بازیکن  حل کند اما خود آرتور مایل به گفتگو با باشگاه نبوده و در برزیل ماندنی شد.

 

این منبع اعلام کرده است که بارسلونا در نهایت یک پرونده  انضباطی برای بازیکن تشکیل داده است که در نهایت به جریمه مالی ختم خواهد شد.

 

بارسلونا میگوید که از حرکت آرتور ملو مبنی بر ایجاد شورش در بازیکنان ناراحت است و دلیل شکایت هم همین بوده است. اکنون آینده این ماجرا در دست وکیل های بارسلونا خواهد بود.

 

ارتور ملو باید از بازیکنان عذرخواهی کرده و به تمرینات برگردد و مطابق قراردادش با بارسلونا اقدام کند چیزی که با توجه به رفتار های اخیر این بازیکن بعید به نظر میرسد.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
خدای فوتبال
خدای فوتبال (سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹)
۳۲ ۴
از اون معارفه و عشق به بارسا به خاطر بی لیاقتی گوه تمئو و ستین کار به شکایت و دعوا کشید چه بلایی سرمون اوردی بارتو که همه از بارسایی که قبل از تو و راسل که حتی منتخب جهان هم حریفش نبود به این جا کار کشید ؟
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹)
۳۰ ۳۷
باید تا آخر این قضیه رو پیگیری کنن و حتی اگر خواست برگرده هم تا زمانی که عذرخواهی نکرده نذارن بیاد و پیگیری از شکایت رو ادامه بدن
اینجا خونه خاله نیست که بری بگی دیگه نمیام
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹)
۱۹ ۴
دوست من بارسا خیلی وقته شده خونه ی خاله
مجموع اقدامات گذشته و کنونی راسل و بارتومئو و (سرمربیان الاغ منصوبی اینها در 3 فصل اخیر)، بارسا رو به خونه ی خاله که هیچ بلکه به یک کاخ و بهشت بی در و پیکر برای خوش گذرونی خودشون و مشتی بازیکن نخاله و بی تعصب تبدیل کرد.

یکی هم مثل آرتور که عشق زیادی به تیم داشت رو کاری باهاش کردن که در نهایت کار به اینجای باریک کشیده شده.

خلاصه‌ اینکه این بیشرف ها خیلی وقته وجهه باشگاه رو خراب کردن و شعار فراتر از یک باشگاه رو عملا خط بطلان کشیدن روش و باشگاه رو تبدیل کردن به نهادی که ارزش ها و احترام ها و اخلاق مداری و جوانمردی هیچ معنی و مفهومی براش نداشته باشه و به این موارد مهم توجه و عمل نشه و کاملا نقطه مقابل این موارد رو انجام دادن که همین باعث میشه وقتی با بازیکنی مثل آرتور اینطور برخورد و بی احترامی بشه اونها هم علی رغم اینکه اجازه و حق شورش و سرکشی رو نداشته باشن و انتظار برخوردی حرفه ای و معقولانه تر ازشون بره، مجبور به واکنش و عکس العملی مشابه خود تصمیم های این مدیریت خرفت بشن و با سران باشگاه مثل خودشون رفتار کنن.
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹)
۱۴ ۴
الان اینها زورشون به نفراتی امثال راکیتیچ و اومتیتی و ... نمیرسه و نه قادر به تحت فشار گذاشتن اونها برای فروش و رفتن از بارسا هستن نه قادر به مطیع باشگاه کردن چرا که اونقدر امتیاز و باج و پوئن مثبت بهشون دادن و مزه خوشی رفته زیر زبونشون که الان نه قادر به گرفتن اون موارد از اینها هستن و نه قدرت و توانایی لازم برای تسلیم کردنشون مقابل خواسته های باشگاه رو دارن بر خلاف نفرات مورد ظلم و بی انصافی واقع شده ای مثل مالکوم و کارلس پرز و کوتینیو و همین آرتور و یا آلنیا که بدون هماهنگی و رضایت خودش شماره پیراهنش رو ازش گرفته بودن
این بازیکنان شخصیت و ارزش و احترام حالیشون میشد و اگر مثل مفت خورهای دیگه بودن که ارزش و احترام براشون چندان معنایی نداره سرنوشتون به این شکل رقم نمیخورد‌ ولی بی حرمتی ها باعث شد کارشون به جاهای بد کشیده بشه

مفت خورهای حاضر در تیم اگر پاش بیافته رفتاری مشابه و حتی بدتر از گرت بیل و اوزیل رو سر باشگاهشون در میارن و خون باشگاه و هواداران رو میکنن در شیشه و هیچ کاری هم نمیتونن باهاشون انجام بدن
علی
علی (سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹)
۱۴ ۳
این حرف شما در مورد هر باشگاهی میتونه صادق باشه بجز بارسای این روزها. بازیکن را بزور وادار به رفتن کردن، بعد از ان حتا یک دقیقه هم به او بازی نداده اند و بصورتی تمسخرامیز با او برخورد کرده اند توقع دارید این بازیکن همچنان مطیع باشد تا کثافتی بنام ستین و حرامزاده ای مثل بارتومئو باز هم به او بخندند؟!
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹)
۷ ۷
همه این هایی که گفتی درست ...
اما بحث من اشتباه ارتوره
مقصر اول و دوم این ماجرا و انتقال به ترتیب بارتومئو و ستین اند ، اما ارتور هم حداقل باید به عنوان مقصر سوم شناخته بشه !!!
اره مجبورش کردن بره اما چرا دی یانگ رو مجبور نکردن چرا فاتی رو مجبور نکردن ؟! خب ایشون هم یه مشکلی داشته دیگه
سوزاک الکی به وجود نمیاد دو سه ماه مصدومیت الکی پیش نمیاد عشق و حال تو برزیل و پارتی کردن با نیمار و رفقا و ... این ها همه واقعیاتی که وجود داره
حالا که فروخته شده دلیلی نداره که این کار ها رو بکنه
باید طبق قانون تا آخر قراردادش بازی کنه
شما برو دو تا بازی آخر ارتور رو ببین والا خود ارتور هم مربی بود به خودش بازی نمیداد دیگه با اون سطح واضح بود تمرکز نداره
پیانیچ از روزی که شایعات انتقالش پیش اومد عملکردش روز به روز بهتر شد ارتور از موقعی که اولین خبر اومد اصلا انگار فوتبال رو گذاشته کنار
بعدم الان تیم تو مضیقه است بازیکن نداریم میتونست تو لیگ قهرمانان به تیم کمک کنه
الان تیم رو در شرایط بدی قرار داره
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹)
۷ ۳
درسته و گفتم که از آرتور هم انتظار رفتار حرفه ای و رعایت قانون میره ولی منظور کلی اینه که واکنش آرتور و مقابله به مثلش قابل پیش بینی بود با وضعیتی که مدیریت پست فطرت برای باشگاه ایجاد کردن و اونقدر با رفتارهای اشتباه باشگاه رو زیر سوال بردن که مشخص بود آرتور در نهایت دست به چنین کاری بزنه.
دی یونگ هم که اگر میخواستن چنین کاری باهاش انجام بدن کلا عملکرد خودشون و باشگاه به طور کامل می‌رفت زیر سوال چراکه پس از نابودی کوتینیو و همین طور بی فایده شدن خریدهای گران قیمت مثل دمبله و گریزمن، دیگه نمیتونستن کاری کنن که دی یونگ هم تبدیل به خرید گران قیمت و شکست خورده بعدیشون تبدیل بشه.
فاتی هم همین طور و تازه بعد از چند سال خرابکاری خواستن بگن ما از لاماسیا استعداد و ستاره پرورش دادیم و رونمایی کردیم و نمیومدن به زور بفروشنشون که برن زیر سوال.

کار آرتور از نظر قانونی و حرفه ای گری جای دفاعی نداره اما اگر این پفیوزها با رفتارهاشون باشگاه رو خراب نمیکردن آیا در حال حاضر شاهد چنین رفتاری از آرتور میبودیم حتی با وجود نارضایتی ؟ اگر باشگاه رو خراب نمیکردن شاید باز هم آرتور سرکشی میکرد اما
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹)
۶ ۳
اما کار به اینجا و این حد از کینه و نفرت و تبعا سرکشی و جنجال نمی کشید
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹)
۶ ۳
علت دیگه ای هم که نتونستن و نخواستن هم با دی یونگ یا فاتی چنین کاری کنن این بود که اینها در ظاهر و از منظر رسانه ای و چنین مواردی نسبت به آرتور از جایگاه مهم‌تر و ویژه تری برخوردار بودن و همین که فصل اول حضورش در تیم بود و کلی روی این 2 بازیکن مانور و جولان داده شده بود توسط خودشون و آرتور از این نظر نسبت به اینها در جایگاه پایین تری قرار داشت و قربانی کردنش راحت و ساده.
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹)
۶ ۷
منم بارتومئو و ستین رو مقصر میدونم اما میگم ارتور هم بی تقصیر نیست
خب به این فکر کن که چرا دی یانگ و فاتی حتی در ظاهر جایگاه بالاتری داشتند نسبت به ارتور
خب ارتور بی نظمی و حاشیه و مصدومیت زیاد داشت
البته حق رو هم میشه بهش داد که ناراحته اما این رفتارش داره به همه ضربه میزنه
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹)
۵ ۲
علت اصلی جایگاه بالاتر دی یونگ و فاتی و امثالهم نسبت به آرتور علاوه بر مصدومیت و حواشی آرتور که بهش اشاره کردی مواردی بود که ذکر شد :
در مورد دی یونگ یک علتش جنگ و رقابت و در پی اون سر و صدا و تبلیغ و مانور زیاد برای انتقالش به بارسا بود که حتی خود بارتومئو شخصا وارد عمل شد و انتقال آرتور به هر حال به اندازه دی یونگ سر و صدا نکرد و با مبلغی کمتر هم انجام شد اون هم از آمریکای جنوبی.
در مورد فاتی که چطور جایگاه ویژه تری نسبت به یکی مثل آرتور داره هم همین مسئله مانور روی لاماسیا و اینه که بگن بر خلاف انتقادات موجود ما به لاماسیا اهمیت میدیم و ازشون ستاره کشف و رونمایی می‌کنیم و در تیم اصلی ازشون استفاده میکنیم.
خلاصه مسئله رفتار اشتباه آرتور نیست بلکه اینه که این مدیریت با این وضعیت هر وقت که میلش بکشه و نیاز پیدا کنه بدون هیچ توجهی دست به چنین کارهایی میزنه. اگر آرتور نبود با یکی دیگه این کار رو میکردن حتی با همین دی یونگ و فاتی و بقیه هم میتونن انجام بدن هر وقت که میلشون بکشه.
گریزمن هم از گزینه های مستعد چنین برخورد و رفتاری هست با وجود اینکه بازیکنی بزرگ و ستاره جهانی محسوب میشه.
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹)
۴ ۲
و با توجه به این وضعیت ایجاد شده توسط این بیشرف ها انتظار هر گونه واکنش بد و بی احترامی به باشگاه توسط هر بازیکنی و هر شخصی چه در خود باشگاه چه در باشگاه های دیگه وجود داره
جاست مسی الوز
جاست مسی الوز (سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹)
۱۸ ۲
یه ۱۰ تا ازش بکنن خوبه میشه پیانیچ ۲۰ تا منطقی تر میشه (ذهنیت بارتی ابیدال)
بارسا فن
بارسا فن (سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹)
۲۶ ۱۰
خوب شد اقام پویول نیست تا ابروریزیای این بچه قرتیارو ببینه .باید دهنشو سرویس کنن تا عذر خواهی کنه .همه میدونن من چقدر از بارتو و ستین بدم میاد ولی این باید بفهمه بارسا کجاست . و هر غلطی دلش میخواد نکنه
مسی - ژاوی - اینیستا
مسی - ژاوی - اینیستا (سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹)
۲۴ ۸
اونایی که باید بفهمه بارسا کجاست بارتومئو و ستین هستن که با کمال بی شرمی یکی از آینده های باشگاه رو انداختن دور و بهش بازی نمیدن. خودشونو مسخره کردن چندین بازیه که آرتور رو بازی نمیدن و تا آخر فصل هم بازی نمیدن حالا میخوان بیاد الکی تمرین کنه. باید تا آخرش مقابل مدیریت باشگاه وایسه. اونایی هم که میگن آرتور باشگاه رو به بازی گرفته اشتباه میکنن. آرتور عاشق بارساست ولی بارسای واقعی نه بارسای بارتومئو. کار آرتور کاملا به جا و درسته
مسی - ژاوی - اینیستا
مسی - ژاوی - اینیستا (سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹)
۴ ۳
بفهمه*⬅ بفهمن
علی
علی (سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹)
۴ ۳
یه عاشق بارسا که به خاطر بارسا به لیور پشت کرد رو هم از بارسا متنفر کردن اون از مالکوم که تا فهمید بارسا پیشنهاد داده رومو ببخشید به یه ورش گرفت و اومد و بعد اونجوری باهاش رفتار شد بعد کوتی که الان فقط میخواد بره حتی ارسنالم شده میخواد بره اینم از ارتور که از اون محاصبه های عاشق بارسا بودنش چیزی نگذشته اینجوری قهر کرده گرچه ارتور در نهایت بر میگرده و تمرین میکنه ولی میخواد یه ذره دق دلیشو سر مدیرا و ستین خالی کنه که به نظرم خوبه یه ذره حرصشون بده و من مشکلی ندارم و حقشه و در نهایتم بر میگرده انقدم غیر حرفه ای نیست ایران نیست که
علی
علی (سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹)
۵ ۱
بارتو نشون داده حتی اگه تو بزرگترین باشگاه تاریخم باشی و بیشترین امکاناتو داشته باشی ولی مدیریت درست نداشته باشی هیچ فرقی با یه تیم تو بدهی و بد بختی با ایران نداریو مجبوری از بازیکنات شکایت کنی
علی
علی (سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹)
۳ ۴
کسانیکه ارتور را سرزنش میکنند اول یک نگاهی به این مدیریت کنند که چه بلایی سر بازیکنانی که عاشق بارسا بودن اورده.
چرا حریف راکیتیچ نمیشوند؟ بقول اسپورت راکیتیچ به بارسا اعلان جنگ داده و همه تحلیلها اینه که تصمیم گرفته بصورت مجانی از بارسا بره و اینجوری به باشگاه ضربه بزنه اما هیچکس در مورد او حرفی نمیزند. ارتور را ستین ابله از روز اول نمیخواست برای همین مدام بهانه میگرفت تا جایی که مادر ارتور مجبور شد واکنش نشان دهد. ارتور بدون شک بهترین هافبک جهان خواهد شد و بارتومئو با فروش او خیانت بزرگی به بارسا کرد. ارتور هافبکی فوق العاده است اما نه وقتی در کنار راکیتیچ و ویدال باشد. خاک بر سر بارتومئو که انگلهایی چون والوارده و ستین مربیش است
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹)
۳ ۴
انگلهایی چون والورده و ستین
عارف10
عارف10 (چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹)
۷ ۵
ترجیح میدم به دید انسانی به این موضوع نگاه کنم تا دید قانونی-رباتیک

طرف نه بد بازی کرده
نه دردسر داشته واسه تیم

عاشق بارسا بوده
اونوقت مدیریت مثل یه تیکه آشغال باهاش رفتار کرده
مورد اول دوم نیست

آقای بارتومئو کاری کردن که من بارسایی روم نمیشه سرمو بالا بگیرم از بعضی چیزا دفاع کنم از تیمم!!

سرمونو پایین انداختی از شرمساری آقای بارتومئو
عارف10
عارف10 (چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹)
۷ ۶
والورده: مینا، مالکوم، کوتینیو
ستین: پرز، آرتور

با لجبازی بهشون بازی ندادن
لجن وجهه تیمو داره میپوشونه

این موجودات نباید به خودشون اجازه میدادن پیشنهاد احمقی مثل بارتومئو رو قبول کنن
 پویول
پویول (چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹)
۲ ۱
امثال قاتی و پویگو هنوز نمیتونن کاری داشته باشن چونکه امثال این دو تا رو به عنوان شوی جوونگرایی نشون میدن و میگن که خیلی به لاماسیا بها داده میشه درحالی که مصدومیت مسی سوارز در ابتدای فصل نبود فاتی تیم اصلی نمیومد پوگیم دو سال پیش اولین بازیشو واسه بارسا بازی داد بازی اولش تو جام حزفی فک میکنم بود تا اومد پاسگل داد تازه امساله که یه خورده بهش بها داده میشه بیخود از پویول مایه نزارید زمان پویول باشگاه با احترام برخورد میکرد پویول قطعا به عنوان کاپیتان تحمل مسیو شاید نمیتونست داشته باشه که این همه واسش حرفم درس کنن راجب دخالت تو باشگاه ثانیا آرتور ملو مالکوم کارلوس پرز یری مینا اینا همشون بد جدا شدن نمیگم باید میموندن و فیکس تیم میشدن اگ بنا اینه بازیکن مفت خور جدا شه چرا امتیتی اینکارو نمیکنن چرا نتونستن آردا تورانو بفروشن تندی تندی آرتور ملو رو فروختن واسه درست کردن فیرپلی مالی و با یه بازیکن سی ساله طاق زدن اصلا همچین معاوضه ای خنده داره درسته که باشگاش ولی وقتی باشگاه بعد اینکه آرتور به خاطر اون حواشی دو تا بازی خوب نبود کلا بهش بازی ندادن دریغ از یه دقیقه این به دور از انصافه و نمیشه از یه بازیکن 23 ساله انتظار داشت هر بی شرمی بهش بشه بازم ساکت بمونه درسته باشگاه حرفه ای ولی یه باشگاه حرفه ای هرگز نمیاد بزور بازیکنشو به فروش برسونه اونم بازیکنی که اون سطح کیفی لازمه رو داره کارلوس پرز بنده خدا واقعا حقش بود اونجوری سریع فروخته بشه؟ نه مصاحبه تندی کرد نه چیزی همه بازیکنا پول پرستن بازیکنا باید هر بی شرمی و بی احترامی رو قبول کنن و به بارسا عشق داشته باشن؟ بعد حرف میزنین وقتی توی لیگ که عملا بازی آخر تدارکاتی بود به آرتور بازی نداده تو اروپا بازی میداد بهش؟ عملا منی که عاشق تیم بارسامم با این حرکت زده میشدم از تیمم میگم به آرتور تو اروپا هم بازی نمیرسید فقط میتونست با اومدن به تمرینات حواشیو دور کنه که من حق میدم اینکارو نکنه
دختر بارسایی
دختر بارسایی (چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹)
۲ ۲
من شخصا به آرتور حق میدم خودش کلی تلاش کرد که بارسا بمونه ولی رفتار باشگاه اینقدر بد بود باهاش که حق اینکارو داره آرتور عاشق بارسا بود و اعلام کرده بود که دوست داره بارسا بمونه ولی مدیر هایه بی لیاقت بارسا فراریش دادن
مسی فن
مسی فن (چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹)
۴ ۱
آرتور هم که جز پریود شدن هر مصدومیتی رو تجربه کرده