داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

20

اومتیتی برنامه ای برای ترک بارسلونا ندارد

ساموئل اومتیتی
ما در شبکه های اجتماعی :
ساموئل اومتیتی
کد خبر : 101653  |   زمان ارسال : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹  |   نویسنده : سجاد   |  
هدف باشگاه فروش فرانسوی است

اختصاصی بارسا نیوز - باشگاه به دنبال فروش فرانسوی است.

 

طبق گزارش اسپورت ، ساموئل اومتیتی هنوز از خروج از بارسلونا امتناع میکند. اومتیتی میخواهد مشکل مصدومیت خود را حل کند تا در فصل جدید بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد. مدیریت باشگاه از مصدومیت های متوالی فرانسوی خسته شده و به دنبال فروش بازیکن است.

 

این مدافع 26 ساله با توجه به دستمزد بالایی که دریافت میکند تمایلی به ترک بارسلونا ندارد. بارسلونا از وضعیت بازیکن راضی نیست و حالا فروش بازیکن را حتی به صورت قرضی در اولویت قرار داده است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
جان
جان (شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹)
۲۶ ۱
ب جان مادرم اگه این مفت خور کوچک ترین علاقه ای ب بارسا داشته باشه
تنها هدفش موندن تو بارساست تا مفت خوری و تن پروری کنه با اون همه حقوق مفتی هم ک داره میگیره.هرتیمی ک بره همچین حقوق مفتی بهش نمیدن
جان
جان (شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹)
۲۶ ۱
تمام این آتیشا ازگوره آبیدال بلندمیشه
بارسا فن
بارسا فن (شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹)
۲۱ ۰
اوضاع اصلا خوب نیست اومتیتی و کوتینیو با اون حقوقای سرسام اور هیچ جوره فروش نمیرن . و دهنمون سرویسه . مدیر بعدی شیرش کشیده میشه تا گندای بارتومئو رو جمع کنه ..کلا سیاست بارتومئو غلطه انقدر روی توان مالی باشگاه و خرید یه بازیکن مانور میده که همه باشگاها دندون تیز میکنن بعد مجبور میشه وعده ی یه حقوق خیلی تپل بده بعد اگه طرف نگیره با اون حقوق بالا هیچجوره نمیشه فروختش و وبال گردن میشه . تازه انگیزه ی بازیکنم با یه حقوق خیلی بالا زودتر اشباع میشه و به چخ میره
دمبله کوتینیو 2
دمبله کوتینیو 2 (شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹)
۲۲ ۰
حالا ما دمبوز دائم المصدوم رو مگیم جوونه خامه..اخه تو یابو ی گندبک گه خوردی میخوی مفت خوری کنی الدنگ لاشی مگ ارث باباته؟!؟!؟!