داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۰ ۱ اتلتیکو مادرید
پایان : ناتوان و شکسته !
2

آنها مسی را مجبور به خروج میکنند

لیونل مسی
ما در شبکه های اجتماعی :
لیونل مسی
کد خبر : 105649  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹  |   نویسنده : ایمان  |  
یادداشتی از لوئیس اف روخو نویسنده بخش بارسلونای سایت مارکا

اختصاصی بارسا نیوز - " من از اینکه همیشه مشکل هستم خسته شده ام " . تنها همین جمله رابطه فعلی لیونل مسی را بارسلونا را نشان میدهد . صحبت های او با توجه به استقبال شدیدی که در فرودگاه الپرات پس از 15 ساعت پرواز داشت شاید عجیب نباشد . به اینها توقف 1 ساعته را هم اضافه کنید که باعث عصبانیت هرکسی میشود , مخصوصا اگر سوالات خبرنگاران شبیه انتقادهایی مثل آنچه ایجنت سابق گریزمان گفته باشد که مسی ریشه مشکلات رختکن است .

 

در صورت ادامه ی این روند , مسی در تابستان آینده بارسلونا را ترک میکند و آنوقت باید بدنبال نقش هرکس در جدایی او بود . همه چیز با جوزپ ماریا بارتومئو و نداشتن برنامه ریزی توسط او آغاز شد . اما همچنین اظهارات دروغ رئیس سابق در مورد نقل و انتقالات نیز موثر بود .

 

بیشتر بخوانید : سان : پیشنهاد 50 میلیون پوندی منچسترسیتی برای مسی در زمستان

 

جایی که بارتومئو گفت " من قصد خریدن گریزمان را ندارم " اما او را خرید . و جای دیگر که گفت " نیمار به بارسلونا برمیگردد " که به آن قول عمل نکرد . اما او واقعا هیچوقت تمایل به بازگشتن ستاره برزیلی نداشت .

 

همه چیز با جدایی سوارز بدتر شد - اینبار خشم مسی بیشتر . مسی اکنون در شرایطی است که نمیداند به مدیران جدید موقت اعتماد کند که در این مرحله بدنبال کاهش دستمزدهای تیم هستند - موضوع دیگری که مسی را از باشگاه دور تر کرد .

 

 

خلاء قدرت در باشگاه یک مشکل واقعی است . نامزدهای انتخابات هم حرف از نشستن و صحبت با مسی میزنند اما انتخابات 24 ژانویه است که ممکن است خیلی دیر باشد .

 

در تمام این مدت همچنان صدها چیز در حال خوردن اعتبار مسی است و تصویری منفی از او در اذهان عمومی ایجاد میکنند . بنابراین جای تعجب ندارد که او این جمله را به زبان آورد وقتی چنین سیرکی او را احاطه کرده است .

 

اکنون تنها ادامه مالیات اسپانیا کم است که ( قبلا ) قصد داشت مسی را از اسپانیا بیرون کند . خزانه داری اسپانیا باید بداند که مسی دشمن نیست بلکه بهترین مشتری آنهاست زیرا لئو سالانه حدود 50 میلیون یورو به خزانه واریز میکند و در این شرایط نباید این پول را رد کرد .

 

در همین حال در منچستر , همه منتظر هستند . این که سیتی او را برای ترکیب خود میخواهد دیگر یک راز نیست . آنها در تابستان تماس گرفتند  و اگر کسی در باشگاه نباشد که لئو را به ماندن متقاعد کند , تماس های بیشتری وجود خواهد داشت .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بوفالو
بوفالو (پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹)
۴۲ ۰
متن خوبی بود حرفاش درست بودن...
واقعنم شرایط اطراف بارسا و مسی شبیه یه سیرک احمقانه است!!
محمد بارسا
محمد بارسا (پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹)
۴۵ ۴
این بارسلونا بدون مسی داغون‌تر میشه
لئو مسی1413
لئو مسی1413 (پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹)
۳۴ ۴
لئو فقط با لاپورتا میمونه چون پروژه لاپورتا ثابت شده
ال کامنتور
ال کامنتور (پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹)
۳۳ ۲
لئو بدخواتو ساییدم
محمدرضا
محمدرضا (پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹)
۳۳ ۲
اونا غلط میکنن هر چی بشه از عشق مسی ب بارسا کم نمیشه
با رفتنش ک کینگ ضربه نمیخوره این بارساس ک ضربه میخوره
سقوط بارسا و توپ طلای هفتم برای کینگ...
 FiNiSH  #G.O.A.T
FiNiSH #G.O.A.T (پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹)
۳۲ ۲
عموی گریژمان به کنار تا همین چند وقت پیش ی عده بیشعور تو سایت داشتن مسی رو میکوبیدن چرا به گریز پاس نمیده چرا تو تیم باندبازی میکنه و ... ؟ چی شد الان ؟!! باند مسی هم از هم پاشید وضع تیم چی شد؟ همون سوارزی که شب و روز داشتین بهش فحش میدادین الان تو هر بازی تیمش میدرخشه و تیم بدبخت ما هم ی مهاجم نوک نداره !

مسی باید دو سه سال پیش از تیم میرفت نه اینکه عمر فوتبالیشو تو این سیرک به هدر بده
آریا "فرنکی دی یونگ ۲۱"
آریا "فرنکی دی یونگ ۲۱" (پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹)
۸ ۰
بیخیال اینطوری که همش هی داریم خبر راجب رفتن مسی میخونیم حالمون هی بدتر میشه

من بنظر شخصی خودم مسی خودش تمام فکر و ذهنش رو روی این فصل گذاشته چون بازیکن حرفه ای هست..اگه نبود ۱۰سال توی اوج نبود۰۰۰ حتی اگه از شرایط تیمم راضی نباشه قطعن تصمیم‌قطعی خودشو تابستون میگیره نه الان

خداکنه انتخاباتم‌زودتر برقرار بشه
بارسا فن عصبانی
بارسا فن عصبانی (پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹)
۱۴ ۶
ریدم به این وضع ریدم به گریزمان و فامیلاش ریدم به بارتمگوه ریدم به همتون عوضیا
مــــتـــــســ❌
مــــتـــــســ❌ (پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹)
۰ ۲۷
به چپم