داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۳ اتلتیک بیلبائو
پایان : مارسلینو , کومان را در فینال بعید !
3

آنالیز بازی اتلتیکو مادرید ۱-۰ بارسلونا ؛ سیمئونه چگونه کومان را به گوشه رینگ کشاند ؟

بارسلونا - اتلتیکو مادرید
ما در شبکه های اجتماعی :
بارسلونا - اتلتیکو مادرید
کد خبر : 105779  |   زمان ارسال : دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹  |   نویسنده : پارسا  |  
هر آنچه باید راجع به آنالیز فنی دو تیم بدانیم.

اختصاصی بارسا نیوز - روز شنبه دو تیم بارسلونا و اتلتیکو مادرید در ورزشگاه واندا متروپولیتانو به مصاف هم رفتند و شاگردان دیگو سیمئونه بازی را با نتیجه 1-0 پیروز شدند.

 

این شکست باعث شد آبی اناری ها در میانه جدول قرار بگیرند. این اولین بار بود که شاگردان سیمئونه بارسلونا را در لالیگا شکست می داد. 

 

این بازی همچنین با مصدومیت شدید جرارد پیکه و سرجی روبرتو همراه بود که بازی های آینده بارسلونا را از دست خواهند داد.

 

 ساختار و ترکیب بارسلونا 


رونالد کومان طبق معمول با سیستم 1-3-2-4 به میدان مسابقه رفت. تراشتگن درون دروازه قرار داشت ، پیکه و لنگلت زوج دفاع وسط و آلبا و روبرتو هم زوج دفاع کنار بارسلونا بودند. در نبود سرخیو بوسکتس ، میرالم پیانیچ و فرنکی دی یونگ هافبک های محوری بارسلونا بودند.

 

پدری و عثمان دمبله در جناحین بودند ، در حالیکه لیونل مسی به عنوان پشت مهاجم و آنتوان گریزمان به عنوان مهاجم نوک برای بارسلونا بازی می کردند.

 

با این حال مثل همیشه گریزمان و مسی تغییر جایگاه های زیادی داشتند ، عثمان دمبله از کناره سعی در نفوذ و حرکت به سمت میانه داشت و پدری هم تلاش در جایگیری در فضای میانه میدان داشت.

 

همین موارد باعث میشد سیستم بارسلونا به 2-4-4 تغییر کند. در دفاع آنتوان گریزمان سعی در بازگشت داشت و لیونل مسی برای ضدحمله های احتمالی جلو می ماند.

 

 

فرنکی دی یونگ برای پیش روی در سمت چپ آزادی عمل داشت. با این وجود عدم حضور آنسو فاتی باعث می شد سمت چپ بارسلونا کاملا فلج باشد ، زیرا پدری در کل بازی عملکرد خوبی نداشت.

 

حرکت های پدری به میانه برای نفوذ جوردی آلبا اصلا موثر نبود. پاس های تیم بارسلونا کاملا محدود شده بود ، زیرا تیم مادریدی بسیار خوب دفاع می کرد. 

 

مصدومیت نیمه دوم باعث شد فرنکی دی یونگ 35 دقیقه دفاع وسط باشد که اتفاقا در این پست نیز عملکرد خوبی داشت.

 

 

 ساختار و ترکیب تیم اتلتیکو مادرید 


اتلتیکو مادرید بسیاری از بازیکنان کلیدی خود را از دست داده بود. آن ها دفاع چپ فیکس خود ( رنان لودی ) ، هکتور هررا ، لوکاس توریرا و از همه مهمتر لوئیس سوارز را در اختیار نداشتند.

 

سیستم اتلتیکو مادرید حول دو سیستم 2-4-4 و 2-3-5 می چرخید. استفان ساویچ و خوزه خیمنز زوج خط دفاعی اتلتیکو مادرید بودند ، در حالی که ماریو هرموسو بازیکنی بود که عامل تغییر سیستم مادریدی ها بود. او در نقش HYBRID CENTER BACK ظاهر شد.هرموسو گاهی فولبک بود و گاهی دفاع وسط. 

 

کیه ران تریپیر یک دفاع کناری ثابت یود. یانیک کاراسکو و مارکوس یورنته دو هافبک کناری روخی بلانکوس بودند که دو طرف دو هافبک قابل اعتماد سیمئونه ( کوکه و سائول ) قرار داشتند.

 

البته کاراسکو هم در بازی دو نقش داشت و گاهی در دفاع هم عملکرد موثری داشت. ژائو فیلیکس و آنخل کوره آ هم در خط حمله تیم مادریدی حضور داشتند.

 

 

شاید می توان گفت یکی از برگ برنده های تیم سیمئونه سیستم ترکیبی موسوم به HYBRID بود. ماریو هرموسو در زمان حمله یک دفاع کناری بود ، اما هنگام دفاع کاملا عقب می نشست. 

 

از طرفی کاراسکو کاملا آزادی عمل داشت تا در کناره ها بماند و منتظر پاس های هوشمندانه فیلیکس باشد. در سمت دیگر هم مارکوس یورنته بیشتر تمایل به حرکت به سمت مرکز را داشت تا کیه ران تریپیر اجازه نفوذ داشته باشد.

 

 

خود ژائو فیلیکس گاهی سعی می کرد که به سمت چپ برود تا در مقابل پیکه و روبرتو برتری عددی ایجاد کند و پیانیچ را در دفاع محو کند. هم پوشانی فیلیکس و کاراسکو به همرا سائول و حتی گاهی با اضافه شدن کوره آ باعث ایجاد موقعیت های خطرناک در آن سمت می شد.

 

این ترکیب ها در نیمه اول مشکلات زیادی ایجاد کرد که یک نمونه آن شوت نیمه اول سائول نیز بود که توسط تراشتگن دفع شد.

 

 

 آمارهای بازی 


بازی شنبه شب تقریبا در حال تعادل بود و تقریبا هیچ تیم برتری خاصی نسبت به تیم دیگر نداشته است. در زیر نگاهی کوتاه به آمار می اندازیم :

 

 

بارسلونا از مالکیت ، شوت ، شوت در چارچوب بیشتر نسبت به مادریدی ها برخوردار بود ، اما روخی بلانکوس یک گل به ثمر رساند. نمودار و عکس پایین ضعف دو تیم در شوت ها و موقعیت ها را نشان می دهد.

 

 

 

برتری بارسلونا در مالکیت یک برتری کاذب بود. آن ها نتوانستند به مناطق مهم زمین و به خصوص یک سوم دفاعی خود تسلط داشته باشند. آنچه جالب توجه است این است که گل بازی زمانی به ثمر رسید که بارسلونا بیشترین تسلط زمینی را در بازی داشت.

 

 نمودار تسلط بر مناطق حساس زمین : 

 

 

 ساخت ، شوت ها و گل ها      


در ادامه نگاهی بر برخی موقعیت های مهم بازی خواهیم انداخت. برای مثال در نیمه اول دمبله با یک حرکت با سرعت بالا و سانتر خوب به درون محوطه جریمه گریزمان را صاحب توپ کرد. آنتوان هم با هوشمندی خود را به توپ رساند ، اما متاسفانه توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

 

اتلتیکو بلافاصله در طرف مقابل حرکت دمبله را جبران کرد. پس از شوت سائول که توسط تراشتگن دفع شد ، با یک پاس درخشان و البته همکاری کوره آ و تریپیر توپ به یورنته رسید که ضربه او به تیر افقی برخورد کرد.

 

 

در اواخر نیمه اول بارسلونا توانست دوباره گلزنی کند ، جایی که با حرکت ترکیبی زیبا و عملکرد هوشمندانه گریزمان ( کشاندن یک مدافع اتلتیکو به سمت خود ) آلبا با یک پاس لایی توپ را به مسی رساند و لئو در یک زاویه تنگ توپ را به دستان اوبلاک هدیه کرد.

 

 

پس از آغاز نیمه دوم اما بلوگرانا یک گل دریافت کرد. پیکه برای قطع توپ جلو رفت و این وضعیت خوب به نظر می رسید تا زمانی که جرارد در قطع توپ اشتباه کرد و همه بازیکنان از موقعیت های خود خارج شدند.

 

یک توپ ساده از روی سر مدافعان بارسلونا که پیش روی کرده بودند به یانیک کاراسکو رسید و اما مشکل های بارسلونا به پایان نرسیده بود ، زیرا مارک آندره تراشتگن دروازه خود را کاملا رها کرده بود . تراشتگن تکل زد ، اما تکل او هیچ سودی نداشت و کاراسکو با یک حرکت به او لایی زد و کار بارسلونا یک سره شد.

 

 

در نیمه دوم شانس ها تقریبا برابر بود. کلمنت لنگلت دو بار فرصت داشت که دروازه اوبلاک را باز کند. بارسلونا البته شانس هایی بهتر از این دو موقعیت نداشت . نقشه پاس های کلیدی به صورت زیر است :

 

 

 مشخصات پاسکاری 


اتلتیکو مادرید قدرت زیادی در درگیری در مناطق مهم بازی داشت. بزرگترین تهدیدهای سرخ و سفید پوشان مادریدی از عرض زمین و کناره ها رخ میداد. هرموسو ، سائول ، فیلیکس و کوکه مرتبا تریپیر و کاراسکو را از جناحین آزاد می کردند.

 

یورنته معمولا با رفتن به میانه فضا را برای تریپیر باز می کرد و تریپیر با حرکات خود فضای یورنته را محدود می کرد. 

 

 

از طرف دیگر بارسلونا سعی داشت از همه مناطق ایجاد موقعیت کند. فرنکی دی یونگ یک پاس عالی برای گریزمان ارسال کرد که آنتوان در کنترل آن مشکل داشت. 

 

عثمان دمبله به تنهایی از سمت راست برای تیم مادریدی خطر آفرین می شود و ترکیب آلبا و مسی در موارد محدودی خطرناک بود. 

 

 

در تیم بارسلونا لیونل مسی ، فرنکی دی یونگ ، عثمان دمبله و جوردی آلبا در پاسکاری فعال بودند. در سمت دیگر کوکه ، هرموسو ، تریپیر و ساویچ بیشتر این وظیفه را انجام می دادند.

 

هر دو تیم در تلاش بودند که از عرض زمین استفاده کنند و با کمال تعجب آبی اناری ها بیشتر از عرض زمین استفاده کردند. 

 

برای بارسلونا یکی از دلایل بعضی تعویض ها عدم استفاده از فضاها به صورت مستقیم بود. بارسلونا در پیش روی مستقیم مشکل داشت.

 

 

 دفاع 


جدول داده های بازی بازی نشان می دهد هر دو تیم در پرس ناموفق بودند. پاس در هر اقدام دفاعی ( PPDA ) نشان دهنده میزان پرسینگ دو تیم است. ( مقادیر کم PPDA پرس زیاد را نشان می دهد ) . PPDA برای هر دو تیم برابر 20 است.

 

نقشه زیر فعالیت دفاعی هر دو تیم را نشان می دهد. 

 

 

 

اتلتیکو مادرید هر گونه پیش روی در مرکز را برای بارسلونا ممنوع کرده بود. آن ها پدری و آلبا را کاملا محصور کرده بودند. همینطور آن ها سعی داشتند دمبله را کاملا منزوی کرده و ارتباط او را با سایر بازیکنان قطع کنند.

 

همانطور که در آنالیز اتلتیکو مادرید گفته شده بود مادریدی ها تیمی هستند که با برتری عددی حریف را مجبور به اشتباه می کنند و اتلتیکو این کار را در قبال بارسلونا هم انجام داد.

 

بارسلونا نیز در دفاع باید با تهدید کاراسکو و فیلیکس و همچنین حرکات ترکیبی تریپیر و یورنته مقابله می کرد. نمودار پاس های ناموفق در تصویر پایین قابل مشاهده است :

 

 

دو مسئله تکراری باز هم کار بارسلونا را ساخت. کمبود هماهنگی و عدم تجربه کافی جوانان. همین موارد باعث می شد بازیکنان اتلتیکو به سادگی کنترل نشوند .

 

مهاجمان اتلتیکو با پرس سنگین خود ، بازیکنان بارسلونا را به سمت مناطق اشتباه سوق می دادند و همینطور باعث شکل گیری خط هافبک و حمایت خط هافبک از خط حمله می شدند.

 

تلاش های سائول و یورنته روی گل اتلتیکو نمونه کاملی از این اتفاق است . پیانیچ در سمت خود در رقابت با سائول ضعیف بود و اغلب سائول را آزاد می گذاشت.

 

در مورد دوم هم پدری با بی تجربگی خود قافیه را به مارکوس یورنته واگذار کرد. 

 

سرعت هم مثل همیشه آفت بارسلونا بوده است. حرکت های سریع یورنته در سمت راست لنگلت را با مشکلاتی مواجه کرد. در شکل زیر مثالی از یک حرکت مادریدی ها را مشاهده می کنید.

 

 

 نتیجه گیری 


گلی که بارسلونا دریافت کرد ترکیبی که از کمبود سرعت  ، لمس های ضعیف ، تصمیم گیری های وحشتناک و عدم جایگیری مناسب بود. جرارد پیکه هنگام تعقیب و یارگیری از موقعیت ها خارج میشد. 

 

هیچ کس در سمت چپ تیم توان رسیدن به سرعت کاراسکو را نداشت. تراشتگن باید روی گل خورده بارسلونا ارتباط بهتری با لنگلت برقرار می کرد و در محوطه می ماند و وظیفه توپگیری را به مدافع فرانسوی واگذار می کرد.

 

اکنون مسائل با آسیب دیدگی پیکه و روبرتو افزایش یافته است. بارسلونا در حالت عادی هم در دفاع مشکل دارد و حالا گزینه های دفاعی آبی اناری ها کمتر نیز شده است. 

 

احتمالا دی یونگ یک خط عقب می رود و سرجینیو دست به ترکیب اصلی بازخواهد گشت. بلوگرانا هنوز آزمون های زیادی پیش رو دارند.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ماتریکس
ماتریکس (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۳۴ ۲۷
با تاکتیک بد کومان
و لجبازی
عادل37
عادل37 (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۲۸ ۲۳
تا زمانی که دمبله و گریزمان توی بارسا باشن و بارسا هم به فلسفه و بازیکنای متناسب با فلسفش برنگرده
همین آش و همین کاسس
حالا میخواین برین کلوپ و هالند هم با هم بیارین نتیجشو ببینین
آداما ترائوره چیش از دمبله کمتر بود که فراریش دادن و الان واسه بارسلونا کلاس میذاره؟ تقصیر اون نیست بارسا به آداما، ترائوره، مالکوم، کارلوس پرز بی احترامی کرد و عوضش به اسکلایی مث دمبله و گریزمان پر و بال داد
علی خان
علی خان (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۱۶ ۲۷
اینکه کومان چیزی بارش نی و حداقل در حد بارسا نیست شکی نیست ولی خداوکیلی تیمی که مهاجماش گریزمان دمبله و بریتوت باشن آخه چطور میتوان بهش دلخوش بود
مانکن های پشت ویترین خواصشون از گریزمان بیشتره
علی خان
علی خان (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۵ ۲۴
ک ونکش گاله ک ون خواهشا از روی باد معده دیس نده ،
ک ونت میخاره بیا پی وی تا راه درمان رو مجانی در اختیارت بزارم
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۲۷ ۱۳
سیمئونه کومان رو تحقیر کرد به لحاظ تاکتیکی
تیتر دقیقا جمله ای بود که بعد از بازی با اتلتیکو من تو ذهنم داشتم و الان لینجا هم دیدمش
واقعا کومان مثل بوکسوری بود که کلا گوشه رینگ بود و داشت مشت میخورد
سیمئونه تو تمام ۹۰ دقیقه کومان رو مثل یه پروانه گرفته بود تو مشتش
این شکست تاکتیکی تو نیمه دوم نمود بیشتری پیدا کرد و عملا کومان له و نابود شد هیچ حرفی برای گفتن نداشت
کومان به لحاظ تاکتیکی هیچ چیزی نداره واقعا
علی
علی (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۱۲ ۳
کومان رو از رینگ انداختن بیرون کلا
انصاف
انصاف (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۲۵ ۴
کومان رفت گوشه ی رینگ گفت بیا منو بزن
ابراهیم⚔king messi⚔
ابراهیم⚔king messi⚔ (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۱۷ ۱۳
چرا کومان مربی بارسا شد؟؟؟؟؟؟؟
نتیجه کاراش تو اورتون و والنسیا رو ندیدن؟؟؟تو هلند هم که کار خاصی نکرد...اون همه ستاره که همشون با هم مچ بودن(اکثرا تو لیگ هلند بازی کردن)
تو تیمو نیگاه کن..........فن دایک.دیلیخت.واینالدوم.ون ده بیک.دی یونگ و دپای و...........
خاویار بادمجون
خاویار بادمجون (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۵ ۲
سلام
در بند سوم ساخت شوت گل
توانست اشتباهه
وباید می‌توانست
نوشته شود
انصاف
انصاف (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۸ ۱۴
یک سوال چرا بایرن کوتینیو رو نخواست؟
- بایرن مونیخ تیمی برای چمپیونز جمع کرد و کوتینیو در حد ذخیره اون تیم بود
لاماسیا الماس
لاماسیا الماس (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۱۴ ۱
چون بایرن برا کوتی بند 120 تایی داشت از طرفی کومان کوتی رو میخواست و بایرن هم دیدیم که خرج زیادی نکرده برای این فصلش و بازیکن شاخص نگرفته و شاکله اصلیشو حفظ کرده
بارسا 44
بارسا 44 (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۱۶ ۳
این آنلیزو کومانم حال نداره بخونه
انصاف
انصاف (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۲ ۱
همون یک فصلی بود هم مثل ترینکائو دقیقا 75 میومد تو فلیک عقلش کشید
شاهزاده نیوکمپ
شاهزاده نیوکمپ (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۸ ۰
عالی و پرمفهوم پارسا جان
امیرشاه:)
امیرشاه:) (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۸ ۱
خیلی هوشمندانه بود تحلیل و انالیزتون
خسته نباشید
مربع مرگ(یک کومان فن)
مربع مرگ(یک کومان فن) (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۲۰ ۳
چیزی ک گذشت نباید بهش فکر کنیم.
فقط اینو بگم کومان مظلوم ترین مربی تاریخ بارساست.نه حمابت هوادارارو تو زمین مسابقه داره.نه حمایت مدیریتو داره.نه نوک داره.نه دفاع آخر داره.فاتی مصدوم پیکه و روبرتو رو میگیم بد بودن ولش اصن.مسی از لحاظ روحی ب مشکل خورده(ک امیدوارم برگرده و اوج و بهش ایمان دارم).گریزمنم ک مَنگه فلن.فقط میتونم‌بگم امیدوارم
امیرشاه:)
امیرشاه:) (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۰ ۱
انشاءالله
علی
علی (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۶ ۲
به نه ها نه تاکتیک داره هم اضافه کن
بارساے قهرماט
بارساے قهرماט (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۱ ۰
ادانه ی صحبت گریزمان گوش مدیر؟؟
اف سی بارسلونا
اف سی بارسلونا (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۱۳ ۴
کومان زیدانی است که شانس و داوری را در اختیار ندارد. هر دو کم تاکتیک، هر دو تاکتیک هایشان قدیمی و کوچه بازاری
ژاوی هم بی تجربه و امتحان پس نداده
پیمنتا تجربه بازی های بزرگ نداشته
خدایا خودت یه خاکی معرفی بکن بارسا بریزه تو سرش
مربع مرگ(یک کومان فن)
مربع مرگ(یک کومان فن) (سه شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹)
۰ ۱
تن هاگ راه حله تا ژاوی تجربه کسب کنه
علی عاشق بارسا
علی عاشق بارسا (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۱۴ ۴
یک صحبت دارم با دوستان ضد کومان خصوووصا کاربر عشق فقط بارسای عزیز
دوستان
اینکه کومان مربی خوبی هست یا نیست الان نمیخوام اصلا راجبش بحث کنم
فقط ی سوال منطقی از شما عزیزان دارم که انتظار دارم منطقی جواب بدین!!
منطقیاا نه فضایی!
فرض کنید که کومان سرمربی بارسا نمیشد..شما عزیزان گزینه ی بهتری سراغ دارین؟؟!!!
در این شرایط بحرانی تیم..تیمی که مدیریت الان نداره!!کدوم مربی به قول خودتون درجه یکی رو سراغ دارین که حاضر باشه در این شرایط جای کومان باشه؟؟!!خداوکیلی کدوم؟؟ً!!
ی عده جوری میان از کلوپ و بازگشت گواردیولا و یواخیم لو و اینا حرف میزنن انگار مثلا آره کلوپ اونجا توخونه نشسته منتظر پیشنهاد بارساس مدیرای لیورم منتظر نشستن که بارسا بیاد پیشنهاد بده اوناهم خوشحال بشن بزارن کلوپ امضا کنه با بارسا!!
تن هاگ(اصن صرف نظر از اینکه فقط ی فصل با آژاکس خوب نتیجه گرفت)آخر فصل پیش قراردادشو رسما تا سال2023 با آژاکس تمدید کرد و تاکید کرد که فعلا قصد داره تجربه کسب کنه و قصد نداره به تیم دیگه ای بره..
واقعیت تلخ اینکه چه بخوایم چه نخوایم بارسا تو اون مقطع زمانی و فاجعه لیسبون گزینه ی بهتری بجز کومان نداشت!!با ستین ادامه دادن بعد از اون تحقیر غیرممکن بود و جایگزین بهتری هم نبود و درحال حاضرم نیست!!
چه بخوایم چه نخوایم الان بهترین گزینه مون کومان هست..پس بهتره بجای اینکه انقد به بدبخت فوش بدیم صبرداشته باشیم..بهش اعتماد کنیم..بهش فرصت بدیم..اگر در انتهای این فصل نتیجه خوبی نگرفت و جانشین بهتری هم براش پیدا شد اون موقع برکنار بشه
@عشق فقط بارسا
بوفالو
بوفالو (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۱۰ ۵
پوچتینو- آلگری- امری- لورن بلان-پیمینتا- خود شرودر! اینا حتما میومدن!
علاوه بر این گزینه های خوب دیگه ای مثل بیلسا- ژاوی- ناگلزمان- ونگر- هاینکس هم بودن که هر چند احتمال اومدنشون کم بود ولی میشد بهشون فکر کرد! فکر نکنید آسمون وا شده کومان افتاده زمین و تنها شخص وفادار و دلسوز ایشونن! درسته اومدنشون واقعا تحسین برانگیزه (هر چند از نظر تاکتیکی تا این جای کار ضعیف عمل کردن پس بازم این دلسوزی شون موثر و مفید نیست!) ولی گزینه های دیگه ای هم بودن یکم فکر کنید به گزینه های دیگه هم می رسید!
علی خان
علی خان (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۱۰ ۳
دوست عزیز
عرض ما هم همینه
کومان مربیه ایده آل و صاحب سبکی نبوده و نیست و اصلا پتانسیل متحول کردن این بارسارو نداره کارنامه ی مناسبی ام که نداشته ، نمیدونم به چه علت اینو چپوندن تو پاچه مون
علیرضا
علیرضا (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۲ ۰
آبی-اناری
آبی-اناری (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۱ ۱
علی عاشق بارسا
علی عاشق بارسا (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۵ ۴
پوچتنیو خودش بارها و بارها مشخصا گفته که در اسپانیا فقط حاضره سرمربی اسپانیول باشه..اسطوره ی اسپانیول هست و هرگز نمیاد مربی تیم رقیب مثل بارسا بشه..عین این میمونه که زیدان مربی بارسا بشه!!!اینا حرف خودشه نه من!!
هاینکس و ونگر هم که دیگه خیلییییی پیرشدن و واقعااا دیگه توان مربی گری رو ندارن
آلگری که اصلاااا سبکش به بارسا نمیخوره!!اگه آلگری مربی بارسا میشد چینش تیممون میشد 9-1!!!مسی هم باید میومد تو دفاع وایمساد!!!
لوران بلان مربی اخراجی پی اس جی هست...سه سااال آزگار مربی پی اس جی بود و باخریدای گرونی ک ناصر براش کرد مثل زلاتان و کاوانی و بکام و وراتی و مورا و تیاگو سیلوا و داوید لوییز و ماکسول ووووو عملا جز قهرمانی لوشامپبونه هیچ کاری نتونست بکنه و ابدا مربی صاحب سبکی نبود
ژاوی به هیچ وجه من الوجوح الان در سطح مربی گری بارسا نیست و همینطور پمینتا
ناگلزمن هم مطمئنم قرار نبود به همین سادگیا بیاد..
هنوزم معتقدم بهترین گزینه مون در اون شرایط کومان بود
@بوفالو
بوفالو
بوفالو (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۴ ۲
دوست عزیز این نظر شماست که هر کدوم رو به یه بهونه ای رد کردید به هر حال نظرتون محترمه ولی من بازم سر حرفم هستم از این همه گزینه قطعا یکیشو میاوردیم احتمال موفقیتش بود!
ضمنا راجب پوچتینو بگم که فقط یه بار توی مصاحبه اش گفته بود که من سرمربی بارسا نمیشم ولی بعدا مصاحبه کرد و گفت این حرفم اشتباهه و پسش می گیرم حتی توی همین سایت هم خبرش کار شده تازگیا می تونید پیداش کنید. (این طوری بگم که الآن با کله میاد!)
امید باریا
امید باریا (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۳ ۱
اولا بگم نمیخواستم بهت دیس بدم اما دستم رفت رو لایک. در مورد پوچیتینو مصاحبه کرده بود که من اگه پیشنهاد بدن میام. پیر شدن هاینکس و ونگر بهانه هست چون سن فقط عدده. در مورد الگری موافقم. در مورد بلان هم هر مربی که تو هر تیمی موفق نباشه دلیل نمیشه دیگه مربی خوبی نمیشه. ناگلزمن چرا نباید بیاد؟ در مورد ژاوی هم موافقم. در کل حرفت درست نبود ولی هر کسی یه نظری داره
مسعود 12
مسعود 12 (دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹)
۱ ۰
مرسی از آنالیز مدیر