داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۰ ۰ اتلتیکو مادرید
پایان : تساوی به سود رئال !
0

سیمئونه: دوست دارم هر روز با بارسا و رئال بازی کنیم

 سیمئونه: دوست دارم هر روز با بارسا و رئال بازی کنیم
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 11009  |   زمان ارسال : شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۲  |   نویسنده : ایمان  |  
اتلتیکو در هر دو دیدار سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسا به تساوی رسید و در دیدار رفت این فصل مقابل رئال در برنابئو، 1-0 پیروزی شدند.

دیه گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، اعلام کرد که نتایج خوب تیمش مقابل بارسا و رئال در دیدارهای اخیر، حاصل یک پروسه طولانی مدت بوده است.

سیمئونه: بیشتر از بارسا فرصت گلزنی داشتیم؛رقابت درلالیگا بین رئال و بارسا است

اتلتیکو در هر دو دیدار سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسا به تساوی رسید و در دیدار رفت این فصل مقابل رئال در برنابئو، 1-0 پیروزی شدند. سیمئونه معتقد است که انجام بازی های زیاد مقابل این دو تیم کمک کرد تا راه متوقف کردن آنها را یاد بگیرد.

او با نشریه مارکا گفتگو کرد که بخشی از آن را اینجا می خوانید:

- به نظر می رسد لیگ این فصل متعلق به زوج مسی- نیمار یا بیل- رونالدو خواهد بود اما تاکنون زوج کوکه- دیه گو کاستا موفق تر بوده است.

سیمئونه: این فصل متعلق به آنهاست؛ البته نه فقط این دو. به پیروزی ما مقابل رئال در سانتیاگو برنابئو نگاه کنید؛ و همین طور پیروزی مقابل پورتو در دراگائو؛ پیروزی هایی که به سختی به دست آمد. رقابت با دو تیم بسیار قدرتمند بارسا و رئال کار بسیار دشواری است؛ کاری که ما انجام می دهیم. تنها کاری که ما می توانیم انجام بدهیم این است که واقع بینی مان را از دست ندهیم. اگر این واقع بینی را از دست بدهیم، روزهای بدمان شروع می شود.

 -  برای شکست دادن رئال در سانتیاگو برنابئو، در حالی که مدت ها بود اتلتیکو در لالیگا نتوانسته بود این تیم را شکست بدهد، به چه میزان اعتماد به نفس نیاز داشتید؟

سیمئونه: ما نیاز به چیزی بیش از اعتماد به نفس داشتیم. وقتی من مربی اتلتیکو شدم، در اولین بازی 4-1 به رئال باختیم اما رفته رفته به شکست دادن این تیم نزدیک شدیم. در اولین دیدار مقابل بارسا هم 2-1 شکست خوردیم؛ آن هم با درخشش مسی. ما فصل گذشته در برنابئو مستحق شکست بودیم زیرا خوب بازی نکردیم و در نوکمپ هم علی رغم نمایش خوب در نیمه اول، باختیم. ما رفته رفته به آنچه می خواستیم، نزدیک شدیم.

اگر از من سوال کنید، می گویم که ترجیح می دهم هر روز در دیدارهای دوستانه مقابل رئال و بارسا بازی کنم. در تابستان، در دیدارهای پیش فصل زیرا هر چه بیشتر مقابل آنها بازی کنید، شانس بیشتری برای پیروزی آنها خواهید داشت. اگر با آنه بازی نکنید، این کار غیرممکن خواهد بود.

برچسب ها: سیمئونه
حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید