داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

34

بارسلونا برای جلوگیری از تحریک چین , اسپانسر سوئدی را رد کرد !

بارسلونا برای جلوگیری از تحریک چین , اسپانسر سوئدی را رد کرد !
ما در شبکه های اجتماعی :
خوان لاپورتا
کد خبر : 112794  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰  |   نویسنده : ایمان  |  

اختصاصی بارسا نیوز - بر اساس گزارش ARA , بارسلونا برای جلوگیری از تحریک چین اقدام به رد پیشنهاد اسپانسر سوئدی به نام H&M کرد که یک برند منسوجات است .

 

باشگاه بارسلونا از سال 2020 در حال مذاکره با این کمپانی برای اسپانسری خط تولید جدید لباس پیاده روی تیم اول خود بود .

 

با این حال بارسلونا به طور غیرمنتظره قرارداد پیشنهادی را رد کرد که این موجب از دست رفتن حداقل 3 میلیون یورو کمک مالی میشود .

 

 

علت این مساله موضع گیری این شرکت سوئدی و چند ملیتی درباره رفتار حکومت چین با اقلیت قومی ساکن مرزهای این کشور است . اتهاماتی نظیر استفاده از اقلیت های قومی در کارهای اجباری , جنایت علیه بشریت و حتی اتهام نسل کشی . این شرکت برای حمایت از اقلیت های قومی چین از پنبه وارداتی آسیا در محصولات خود استفاده نمیکند - چین این اتهامات را رد میکند .

 

از آنجایی که بارسلونا یک باشگاه جهانی است , بازار چین را یکی از اهداف خود قرارداده و نمیخواهد فرصت های تجاری در این کشور را از دست بدهد زیرا مطمئنا جمعیت بالای چین میتواند موجب درآمد مطلوبی شود .

 

هرچند بارسلونا هنوز میتواند با شرکت سوئدی توافق کند اما درگیری با دولت چین به نفع منافع باشگاه نخواهد بود - چین تمام محصولات این شرکت را تحریم کرده و حتی 500 محل آن را نیز از روی مکان یاب های جغرافیایی حذف کرده است .

 

بنابراین با توجه به رابطه چین و این شرکت سوئدی - بارسلونا به درست یا نادرست - در مسیر اقتصادی پربارتر قرار گرفته است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید