داغ ترین ها : بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , لیونل مسی پاری سن ژرمن , اخبار بارسلونا , بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۰ ۳ بایرن مونیخ
پایان : یک شب غم انگیز دیگر !
6

بوسکتس: به کومان اعتماد داریم؛ خروج مسی شوکه کننده بود، بازی ۸-۲ ؟

بوسکتس: به کومان اعتماد داریم؛ خروج مسی شوکه کننده بود، بازی ۸-۲ ؟
ما در شبکه های اجتماعی :
بوسکتس
کد خبر : 114475  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰  |   نویسنده : مبین  |  

اختصاصی بارسانیوز- سرخیو بوسکتس در کنفرانس خبری در کنار کومان حاضر شد.

 

بوستکس گفت:

ما برای شروع این مسابقه هیجان انگیز بسیار مشتاق و هیجان زده هستیم. این گروه سختی است و این مهم است که بتوانیم در اولین بازی خود نتیجه خوبی کسب کنیم. بایرن در تمامی سطوح بازی حکمفرمایی میکند و ما امیدواریم که بتوانیم در سطح خودمان باشیم.

 

صحبت های کومان و لاپورتا؟

این مسئله ای است که آنها باید بین خودشان دراین باره بحث کنند. همه ما باشگاه خوبی میخواهم و آنها هم همین را میخواهند. اگر آنها مشکلی دارند باید دراین باره صحبت کنیم اما فکر نمیکنم چنین باشد.

 

ممفیس؟

او بسیار خوب شروع کرد، جدای از گل ها و پاس گل ها ! او فصل خوبی پشت سر گذاشته بود و خرید بزرگی بود. امیدوارم او از نظر گلزنی و پاس گل بازیکن مهمی باشد. او با هواداران ارتباط بسیار خوبی پیدا کرده و به خوبی وفق پیدا کرده است. فرنکی و لوک کار را برای او آسان تر خواهند کرد. آمادگی آنها خوب است و فضا و جو خوبی را خلق کرده است. از ورود چنین بازیکنانی همیشه استقبال میکنیم.

 

کسب لیگ قهرمانان اروپا بدون مسی؟

هر اتفاقی میتواند در فوتبال بیفتد. چلسی فصل قبل برنده لیگ قهرمانان اروپا شد در صورتی که از نامزدهای اصلی کسب این جایزه نبود. نکته مهم اتحاد جمعی است و ما میدانیم که دیگر لئو و رکوردهای فردی او را نداریم. ما اینجا هستیم. هیجان زده هستیم و شرایط را میدانیم اما جاه طلبی زیادی داریم و میخواهیم تا پیروز شویم.

 

سیستم بازی؟

این موضوع به چیزهای دیگری هم بستگی دارد، به تیم و بازیکنان حریف ! اگر قابل پیش ببنی نباشیم بسیار بهتر خواهد بود.

 

کومان؟

ما به سرمربی و کادرفنی او اعتماد داریم. همه ما در یک قایق هستیم. ما از شرایطی می آییم که تغییراتی زیاده در آن انجام شده است اما همه ما در یک مسیر هستیم.

 

خروج مسی؟

شوکه کننده بود، برای همه چیزهایی که لئو به بارسلونا و شخصا به من داده. همه ما احساس سختی داشتیم ولی حقوق باید کاهش پیدا میکرد. ما در ابتدای فصل هستیم و باید به بازی کردن در نبود مسی عادت کنیم

 

بازی معروف ۸-۲؟

آنها سرمربی جدید دارند و او سعی میکند به روش خودش بازی کند. او بازیکنان خود را حفظ کرده جز برخی از آنها چون تیاگو که تیم را ترک کرده اند. اوقطعا تلاش میکند تا پیروز شود. قبول کردن چیزی که در آن بازی اتفاق افتاد سخت بود اما جهان فوتبال اینچنین است. زمان گذشته و ما از نظر روانی فکر میکنیم این بازی متفاوت خواهد بود.

 

تاثیرات کومان؟

او تاثیرات زیادی داشت. ما درسال های اخیر در وضعیت سختی بوده ایم با تغییرات بزرگی که در تمامی سطوح در باشگاه اتفاق افتاده است. او آمد تا تغییراتی ایجاد کند و تاثیرات بزرگی گذاشت. او میداند چه چیزی میخواهد و کارش را انجام میدهد.

 

تکرار مشکلات قبلی در اروپا؟

در جهان فوتبال شما هم میبازید هم برنده میشوید. من جام های زیادی هم کسب کرده ام و به آن فکر نمیکنم. زمان روبه رو شدن با دوره جدید در باشگاه فرا رسیده و ما باید از نظر روانی برای تغییرات آماده شویم.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
جواد
جواد (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۵۵ ۳
هعی....فرقش تو تیم ملی با بارسا
زمین تا آسمونه.......بوسکی رو میگم
тнє вєѕт мєѕѕι
тнє вєѕт мєѕѕι (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۳۲ ۶
بخاطر مربی و سبکی که توش بازی میکنه.......
از عوامل مهم بازی بازیکنان نحوه بازی گرفتن مربیاست....
ماهان
ماهان (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۲۲ ۱۷
بارسا نه تنها توان پیروزی و موفقیت ، بلکه با این بنجل ها و انتر ها اصلن شخصیت پیروز و با اعتماد به نفسی هم نداره، تیمی که از دو هفته قبل از برخورد با بایرن اینجوری خودشو باخته و هم روی کاغذ و هم در عمل میدونه بازنده است میخواد به کجا برسه ؟
اصلن از بایرن خوشم نمیاد اما بایرن طی 5 سال گذشته روی هم رفته بهترین و منسجم ترین تیم کل اروپا بوده ، البته در 20 سال اخیر هم همین روند را داشته، مدیریت و مارکتینگ بی نقص، جذب و فروش عالی بازیکن و انتخاب مربی های جوان، با انگیزه و اکادمیک و از همه مهمتر مدیریت مالی و انسانی بی نظیر نتیجش میشه تیمی در تمام لحاظ عالی ، و جالبه که کسی حتی اسم مدیر باشگاه بایرن رو نشنیده، از اون ور دلقکی مثل لاپورتا در هیبت یه مزدور و خائن و کومان بنجل مدام مثل میمون همه جا هستند، این تفاوتیه که بین شانتاژ و بازی رسانه ای با کار اساسی و مدیریت واقعی وجود داره، هیچ بازیکن، مربی، رده مدیریتی و هیچ کس از بایرن مدام تو رسانه ها نیست اما بارسا هر چی میمون و انتره دوهزاری هست توش جمع شدن و مدام عین شومن ها تو رسانه ها هستن از پیکه و لاپورتا بگیر تا همین کومان، تفاوت زیاده
یوهان مسیلدینیو
یوهان مسیلدینیو (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۶ ۱
ماهان جان حرف هایت درست بود ولی همه رو دیگه خخیییلللیی اغراق کردی
ماهان
ماهان (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۳ ۶
باید باور کرد اغراقی در کار نیست ، این تازه حد پایینه فاجعه ای هست که در بارسا در جریانه، این حیوانات را باید با الفاظ دیگری خطاب کرد، هیچ تیمی، تاکید میکنم هیچ تیمی تو 15 سالی که من شخصا فوتبال را دنبال میکنم چنین در سطح اروپا تحقیر نشده، چرا باید بارسا مدام تحقیر شه؟ چرا باید تا این حد از هم گسیخته باشه ؟ مدیریت یه باشگاه کاریه که سالهاست در بسیاری از باشگاه ها داره به نحو مناسب انجام میشه اما در بارسا مدام شاهد بحران و سقوط هستیم ، چرا ؟
چون اصلن ارده ای برا پیشرفت و برنامه ریزی وجود نداره و بجاش فقط شانتاژ و دروغ تو بارسا موج میزنه، همه این جماعت از مدیریت و مربی تا 80 درصد بازیکن ها، بنجل هایی بیش نیستن که هر کسی میتونه جای اونها باشه، ادم از این تیم حالش بهم میخوره ، کدوم حیوانی را دیدید که به اندازه بارتو و لاپورتا دروغ عریان بگه و رسانه ها هم ماست مالیش کنن، میگه تباس نذاشت مسی بمونه، انگار تباس از دیروز تو لالیگا سبز شده و یهو ظاهر شده، و جالبه تا کمتر از 24 ساعت از جدایی مسی قول 100 درصد میداد که مسی حتما میمونه، فراموش نکنید از جانوری تا به این حد وقیح هیچ خیانتی بعید نیست
صدرامسی
صدرامسی (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۳۳ ۷
به امید برد

فورسا بارسا
شیفته بلوگرانا
شیفته بلوگرانا (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۲۷ ۴
به امید برد بارسا
بی مسی، بارساییم
بی مسی، بارساییم (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۳۳ ۳
دقیقا.
فقط انریکه و گواردیولا میتونن باهاش کار کنن.
لیونل آندرس مسی
لیونل آندرس مسی (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۳۹ ۳۴
تو رو خدا کاری کنید ۳ تا بیشتر نخوریم
جواد خیابانی
جواد خیابانی (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۳۷ ۱۰
نگید اینا رو


مگه ما رئالیم که بگیم نزارید ۶تایی‌مون کنن؟

چرا خودمون رو کوچیک میکنی
          Messi10na
Messi10na (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۷ ۱
جواد
با لرد ها بحث نکن اگر ن خدا میدونه چ صفت چرتی میخواد بهت بچسبونه
          Messi10na
Messi10na (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۸ ۱
چیزی ک واضحه اینه ک نظر این جور افراد فاقد ارزش و اعتباره
بنی پرومکس:/
بنی پرومکس:/ (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۲۹ ۲
یه چصه امید به برد هم داشته باشید یا حداقل واس خودتون یکم با اعتماد به نفس بیشتر صحبت کنید بد نمیشه باز با توجه به شرایط کاملا منطقیه ما دست بالارو به هیچ عنوان نداریم :/
тнє вєѕт мєѕѕι
тнє вєѕт мєѕѕι (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۱۳ ۲
حرفهاش خیلی منطقی و بجا بود
جواد خیابانی
جواد خیابانی (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۲۰ ۹
امیدوارم این آخرین مصاحبه‌هاش تو بارسا باشه

بعد این فصل خداحافظی کنه واسه خودش و تیم خیلی بهتره
مربع مرگ
مربع مرگ (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۱۶ ۱
امیدوارم ی بازی در خور شان بارسا انجام بدیم
دی بروینه
دی بروینه (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۱۲ ۱۲
اره تیم ها خیلی تغییر کردند ولی عامل همون ریدمان قبلی خودتی کاپتان. بازم سایه ات رو تیم هست. یه ریدمان دیگ تو راهه
بارساے قهرماט✔
بارساے قهرماט✔ (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۸ ۷
همین که هنوز به سرمربی فعلی اعتقاد دارید خودش عمق فاجعه است !

خودمون را گول نزنیم

کسب لیگ قهرمانان اروپا با سرمربی فعلی و با بازیکنان فعلی غیر ممکنه !
181_فرشید
181_فرشید (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۵ ۳
توخل با ستارگان کهکشانی پاریس در لیگ اسان فرانسه گند زد و خراب کرد اما رفت چلسی موفق شد. پس اینکه با کومان نمیشه قهرمان شد جوکه. رایکارد هیچ سابقه ای نداشت، انریکه در رم فاجعه بود اما با بارسا قهرمان شدند. چرا؟ بخاطر نفرات. ضعیفترین بارسای 20 سال اخیر رو به کومان دادند بعد قهرمانی میخوان.. واقعا که.. این بارسا فقط باید حضوری شایسته داشته باشه و ازنام و تاریخ باشگاه دفاع کنه. امسال فقط باید جوونها میدان ببینند و ساخته بشن.
.
را فا دو
را فا دو (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰)
۴ ۱
اصلا جاه طلب نیستین نه تو و سایر کاپیتان ها نه مربی باشگاه
جاه طلبی واسه تیم هایی هست که میخواهند شرایط جدید رو رقم بززن
شما از پیش خودتون رو باختین