داغ ترین ها : بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , لیونل مسی پاری سن ژرمن , اخبار بارسلونا , بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

18

آنالیز بازی بارسلونا ۰-۳ بایرن مونیخ ؛ بررسی شکست در نیوکمپ !

آنالیز بازی بارسلونا ۰-۳ بایرن مونیخ ؛ بررسی شکست در نیوکمپ !
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 114601  |   زمان ارسال : شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰  |   نویسنده : پارسا  |  
بارسلونا در برابر بایرن مونیخ حرفی برای گفتن نداشت.

اختصاصی بارسا نیوز - دلایل زیادی برای حمایت افراد از تیم های خود وجود دارد. یکی از دلایل اصلی حمایت هواداران از بارسلونا این موضوع است که کاتالان ها یک فوتبال هجومی را از خود به نمایش می گذارند.

 

با این وجود نمایش بارسلونا در بازی با بایرن مونیخ آن چیزی نبود که هواداران انتظار داشتند. بارسلونا به دلیل ضعف مدیریتی و البته ضعف تاکتیکی نتوانست برابر بایرن مونیخ رقابت کنند و با ناامیدی بازی کرد.

 

 سیستم دو تیم 


با وجود اینکه بارسلونا در این فصل بازی های خود را با سیستم 3-3-4 آغاز کرده است ، اما رونالد کومان به دلایل وجود مصدومان بالا از سیستم 2-3-5 استفاده کرد. با لشکر مصدومان در خط حمله بارسلونا فقط 4 مهاجم داشت که ترجیح کومان لوک دی یونگ و ممفیس دپای بود.

 

با وجود مصدومیت سرجینیو دست خط هافبک و خط دفاع تقریبا همان چیزی بود که هواداران با شناخت از کومان انتظار داشتند. در خط حمله دپای برای بازیسازی عقب تر می رفت تا لوک دی یونگ مهاجم هدف بارسلونا باشد.

 

در آن سمت بایرن مونیخ ناگلزمان از سیستم 1-4-1-4 استفاده کرد. همین موضوع هم در حملات ، هم در پرسینگ و هم در خط دفاع به بارسلونا ضربه زد. دایوت اوپامکانو فرانسوی کاملا دپای را مهار کرد تا کاری از پیش نبرد.

 

روش حمله بارسلونا برای این بازی از ابتدا کار نکرد ، دلیل این موضوع این بود که بارسلونا می خواست از جناحین حمله کند ، اما در سمت مقابل بایرن به سرعت در جناحین به کاتالان ها فشار وارد می کرد.

 

برای مثال هدف بیشتر ارسال های بارسلونا در سمت چپ جوردی آلبا بود. تا توپ به آلبا در سمت چپ می رسید ، موسیالا به او فشار وارد می کرد و کار برای کاتالان ها بسیار دشوار می شد. در واقع بایرن مونیخ اجازه می داد بارسلونا توپ را به جناحین منتقل کند و از این کار به عنوان محرک پرس برای بارسلونا استفاده می کرد. تصویر زیر بیانگر این موضوع است.

 

 

این موضوع باعث می شود که باوریایی ها در جناحین توپ را به سرعت بازیابی کنند. در زمان پیش روی جوردی آلبا ، بنجامین پاوارد مدافع راست بایرن مونیخ به سرعت سمت او می رفت. در همین حال در جناحین برتری عددی 3 بر 2 برای بایرن مونیخ ایجاد می شد که اکثر موقعیت ها با پیروزی بایرن مونیخ به پایان می رسید.

 

ارسال های بارسلونا از جناحین باعث می شد فرنکی دی یونگ و پدری گونزالس تقریبا از دایره بازی بارسلونا خارج شوند. همین موضوع باعث شد که بارسلونا شانس کمی برای پیش بردن توپ داشته باشد.

 

 

حقارت عددی بارسلونا در زمین کاملا مشهود بود و دلیل این موضوع سیستمی بود که رونالد کومان انتخاب کرد. این سیستم مهاجمان بارسلونا را در موقعیت ضعیفی قرار می دهد مگر اینکه مدافعان بایرن مونیخ پیش روی کنند.

 

 آنالیز بازی و اشتباهات بارسلونا در میدان 


وقتی جوردی آلبا توپ را دریافت می کرد نمی توانست موقعیت 1 در برابر 1 را از پیش رو بردارد. ناتوانی آلبا در عبور از بازیکن حریف و البته ارسال های دقیق کاملا مشهود بود. از 8 تلاش آلبا برای ارسال ، تنها 1 ارسال موفق بود.

 

ناتوانی آلبا گاهی باعث می شد او گزینه پاس به دپای یا پدری را انتخاب کند که به دلیل برتری عددی بایرن مونیخ کارساز نبود. اشتباه کومان اینجا بود که متوجه پرس اثر گذار بایرن مونیخ نبود و همین موضوع کار دست او داد.

 

یولیان ناگلزمان چند جنبه کلیدی بازی را درنظر داشت و مهمترین نکته کار او به عنوان سرمربی استفاده از بازیکنان خود در بهترین پست می باشد. لروی سانه کار را به عنوان وینگر آغاز کرد و توانایی او در دریبل زنی یک تهدید واضح بود. با این وجود سانه در مرکز نقش آشکاری داشت.

 

 

با آمدن سانه به میانه زمین چندین بازیکن مشغول او می شدند و همین موضوع باعث می شد که گزینه پاس بایرن مونیخ در مرکز و جناحین برای بارسلونا تهدید آمیز باشد ، برای مثال آلفونسو دیویس در تصویر بالا.

 

 نحوه پرسینگ دو تیم 


برنامه رونالد کومان برای این بازی مشخص بود. هز بازیکن بایرن مونیخ باید با یک بازیکن بارسلونا پوشش داده شود. رونالد کومان می خواست جاشوا کیمیچ به همراه آلفونسو دیویس و لروی سانه را مهار کند.

 

مهم نبود که سانه و دیویس کجای زمین هستند ، نشانگرهای آن ها باید این دو بازیکن را تعقیب کنند ، اما مشکل اینجا بود که فاصله بازیکنان بارسلونا و بایرن مونیخ در شب شکست بسیار زیاد بود.

 

در بازی بدون توپ سیستم بارسلونا کاملا 2-3-5 بود که برنامه خوبی بود و بایرن مونیخ در 10 دقیقه اول در کنترل مالکیت مشکل داشت. بایرن مونیخ در 10 دقیقه اول سعی در آرام کردن بازی داشت. البته که برنامه کومان در فاز هجومی کارآمد نبود ، زیرا پاس از جناحین به مرکز انتقال پیدا نمی کرد.

 

در زمان پرس سنگین بایرن مونیخ هم برنامه ارسال بلند برای لوک دی یونگ و امید به قدرت سرزنی او بود که عملا این برنامه جواب نداد. در زمان حمله سیستم بازی بارسلونا 2-4-1-3 بود. بارسلونا بیشتر از جناح راست فشار می آورد تا در جناح راست روبرتو با دیویس خصوصا در ضدحمله ها تنها شود.

 

 

کومان انتظار داشت که روبرتو در جناح راست دیویس را تعقیب کند و از آن سمت در ضدحمله ها با توجه به تجربه خود موثر عمل کند که این موضوع هم نتیجه عکس داشت و روبرتو باز هم یک عملکرد ضعیف داشت.

 

 

در مقابل ایده بایرن مونیخ کاملا روبرتو را خنثی کرد. در واقع باواریایی ها با آرایش 1-3-2-4 خود در دفاع در تلاش بودند تا در وسط پدری ، ممفیس دپای و فرنکی دی یونگ را مهار کنند و روبرتو آزاد باشد. در هنگام رسیدن توپ به روبرتو یکی از سریعترین مدافعان چپ دنیا به راحتی او را مهار می کرد.

 

در واقع از ابتدا هم مشخص بود سرجی روبرتو توانایی بازی در این پست را ندارد. کاملا صحیح است که کومان ابزار لازم را نداشت ، اما برای اجرای ایده او یوسف دمیر گزینه مناسب تری نسبت به روبرتو بود.

 

با این وجود روبرتو در دفاع هم نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. در تصویر زیر آرایش مشکل دار خط دفاعی بارسلونا را می بینید. پیکه هیچ بازیکنی را یارگیری نکرده است ، آرائوخو به فکر سانه است. روبرتو به سراغ لواندوفسکی رفته است و همین موضوع باعث آزادی بازیکنان بایرن می شود.

 

 

نکته مهم اشکال کار کومان این است که بازیکنان بایرن مونیخ مدام موقعیت خود را تغییر می دادند و همین موضوع باعث می شد یارگیری نفر به نفر موثر نباشد. در واقع بایرن مونیخ هم کم شوت زد ، در پاس های یک سوم دفاعی مشکل داشت ، اما باز هم تیم بهتری نسبت به بارسلونا بود.

 

شاید بارسلونا از نظر ابزار از بایرن مونیخ خیلی ضعیف تر بود ، اما این توجیه کاملی برای علت شکست نیست. پرس بارسلونا اصلا خوب نبود و در مقابل بایرن مونیخ از یک پرس سنگین از بالا استفاده کرد که بازیسازی بارسلونا را دچار اختلال کرد.

 

 

 

در واقع تیم ناگلزمان بسیار سازماندهی شده پرس می کند و هر بازیکن یار مقابل خود را می شناسد و می داند دقیقا باید چه کاری انجام دهد و آن را با نهایت تلاش انجام می دهد. در واقع در پرسینگ مهم نیست لوا چه گلزن فوق العاده ای است یا کار سانه در دریبلینگ چه قدر خوب است ، آن ها به خوبی به رقیب خود فشار می آورند.

 

در مقابل کار پرسینگ بارسلونا به خوبی آغاز شد. کومان هم پرس نفر به نفر را انتخاب کرد. با این وجود برخی ناهماهنگی ها کار را خراب کرد. در تصویر زیر مشاهده می کنید که کار پرسینگ بارسلونا بسیار خوب است و توپ به نویر می رسد.

 

آرائوخو مامور مهار سانه است. بوسکتس آزاد است. در مقابل توپ به نویر رسیده است و آرائوخو به عقب بازمیگردد و انتخاب درستی می کند. در این زمان بوسکتس یا باید به سراغ سانه برود یا به آرائوخو پیغام دهد که سرجای خود بماند که هیچ یک از اتفاق ها رخ نمی دهد.

 

 

 

نویر با یک پاس آرام توپ را به سانه می دهد که یک فضای فوق العاده دارد. بوسکتس این موضوع را بازی خوانی نکرد و فرنکی دی یونگ دستانش را بالا می برد زیرا پشت او کاملا خالی شده است.

 

 نتیجه گیری 


در نهایت درست است که بارسلونا مشکلات زیادی داشت و ایستادن در برابر بایرن مونیخ دشوار بود ، اما نمی شود کتمان کرد که بارسلونا مشکلات زیادی از نظر تاکتیکی دارد که هنوز باید بهتر شود.

 

کاری که کومان باید انجام دهد این است که برای تغییر سیستم در تمرین ها سیستم جدید را بسیار تمرین و تکرار کند تا خطوط مختلف بارسلونا خصوصا خط میانی با آن سیستم هماهنگ شود.

 

هیچ سیستم کاملی در فوتبال وجود ندارد ، اما بارسلونا با یک برنامه بهتر تاکتیکی می توانست با امتیاز از این بازی بیرون بیاید. با این حال وظیفه سرمربی این است که مشکلات را پیدا کند و آن ها را در سریعترین زمان حل کند.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عشق فقط یک کلام بارسلونا وسلام
عشق فقط یک کلام بارسلونا وسلام (شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰)
۱۶ ۳۱
3 دفاعه خوب بود و روی یه سوتی گل خوردیم وقتی گاوی و کوتی وارد شدن سیستم 4 3 3 شد که تو 2 گل خوردیم
پاسخ مدیر: تیتر اصلاح شد
عشق فقط یک کلام بارسلونا وسلام
عشق فقط یک کلام بارسلونا وسلام (شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰)
۳۵ ۱۲
سیستم 3 دفاعه عالی بود ولی روبرتو و البا ریدن که اگه جاشون دست و بالده بودن 100 در صد عملکرد عالی ای داششتیم
حسین
حسین (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۵ ۱
تحلیل بازی اینه که مربی اصلا بلد نیست از همه ی بازیکن های تیم بازی بگیره دقیقا برعکس مربی بایرن فقط بلد با عده ای تا آخر فصل لج کنه با عده ای دیگه مثه بچه مامانی ها رفتار کنه مربی اگه مربی باشه مثه زیدان یا مربی بایرن بلده از داشته هاش چجوری بازی بگیره
جی۹۹۱۰
جی۹۹۱۰ (شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰)
۲۴ ۳
اگه دوتا وینگر سرعتی و دوتا هافبک دونده میزاشت تو زمین بایرن هیچ کاری نمیتونست انجام بده
آرمان
آرمان (شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰)
۱۳ ۲
پارسا جان خسته نباشی
عالی مثل همیشه
لیونل اندرس مسی10
لیونل اندرس مسی10 (شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰)
۲۷ ۱
روبرتو فنی که اون روز شعور خودشو به رخ همیشه کشید
خندم میگیره روبرتو فن هم پیدا شد بگذریم
میخوام‌بهت بگم که عکسایی که تو این پست از روبرتو گذاشته شده رو خوب نگاه کن‌ببین چقدر فضا داشت ببین چقدر فرصت حمله داشت ولی خب وقتی یه نفر بنجل باشه و هیچی بارش نباشه میزنه سر توپ‌پاس میده عقب تا یکی دیگه نفوذ کنه وقتی کومان روبرتو رو میزاره رو این موقعیت یعنی باید از سمت راست هم بارسا فشار بیاره ولی فقط از سمت چپ حمله میکردیم خب دیگه بازیکنای بایرنم‌دیدن از سمت راست بارسا فلج شده کلا تمرکزشون رو گذاشتن رو سمت چپ
شما بببن اصلا انگار روبرتو ادم حساب نکردم ببین چقدر بهش فضا دادن‌اونا میدونستن این کودن تر از این حرفاس

ولی شما بیا بگو مصدوم بود دندش فلان شده بود
من خودم تصادف کردم
دندم شکست ولی بازم دارم به رشته این که علاقه دارم‌ادامه میدم (بدنسازی ) انگیزه مهمه ادم باید بخواد اگه بخواد میتونه کوه جا به جا بکنه اینا مفت خوری بهشون چسبیده کسی هم که به خاطر لاماسیایی بودنش باهاشون کاری ندارن دیگه لازم خب برای چی باید به خودشون فشار بیارن
آرتی آنتی رئالی
آرتی آنتی رئالی (شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰)
۸ ۱
لیونل اندرس مسی10
لیونل اندرس مسی10 (شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰)
۲۶ ۴
پارسا خان اینارو به اسپانیایی ترجمه کن بفرست برای باشگاه مطمعنم خیلی میتونه کمک کنه
اینا که انالیزور ندارن شما دست به کار شو
ولی مثل همیشه مشتی گل کاشتی
پدریکی
پدریکی (شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰)
۸ ۲
عالی بود آقا پارسا
روبرتو خیلی افتضاحه
سلطان دروازه خالی
سلطان دروازه خالی (شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰)
۲۳ ۱
افتضاح ترین بازیکنان تیم به ترتیب
۱ . روبرتو
۲ . لوک دیونگ
۳ . آلبا
۴ . بوسکتس
و بقیه
بارساے قهرماט✔ 6
بارساے قهرماט✔ 6 (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۱ ۱۱
روبرتو آنچنان هم بد بازی نکرد

وقتی یک هافبک رو به زور وارد دفاع راست میکنی (در حالی کا مینگزا هست ) نباید زیاد انتظار داشته باشی جلو دیویس گم نیاره
که البته هم آنچنان بد بازی نکرد
اما اینکه "فوق ستاره " لوک دی یونگ را بهتر از روبرتو دیدید
جالبه!
سلطان دروازه خالی
سلطان دروازه خالی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۹ ۲
بارسای قهرمان
برادر من منم قبول دارم روبرتو هافبک خوبیه ولی واقعا چرا هرچی مربی اومده نفهمیده این فولبک نیست؟
بجز اون کات بکی که آلبا براش فرستاد و شوتش رفت سمت اورانوس و نپتون بقیه ی بازی همش در حال پاس به عقب و جایگیری های مزخرف بود
لوک دیونگ هم همون روزی که خریده شد گفتم این از بریتویت هم بدتره کلی دیس دادن ولی الان دیدن چه نوبری بود . انکار وزنه ی ۱۰۰ کیلویی بهش وصل کردن با اون سرعت لاک پشتیش

اون بازی به جز مارک ، آرائوخو ، بالده و تا حدودی پیکه همه ی بازیکنا بد و افتضاح بودن
@FcB77
بارساے قهرماט✔ 6
بارساے قهرماט✔ 6 (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۳ ۰
خب پس این اشتباه سرمریی تیمه که اینجوری تصمیم میگره
آلبا هم با وجود مصدومیتش خوب بازی کرد
بی شک لوک دی یونگ بدترین بازیکن میدان بود
بارساسیتی
بارساسیتی (شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰)
۱۳ ۸
من موندم چرا پارسا نمیره جزو تحلیل گرهای باشگاه بشه
به قرآن اگه یکی مثل پارسا بود این بازی نمیباختیم
تکرار نشدنی
تکرار نشدنی (شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰)
۱۶ ۱
انالیز که اختصاصی خودشون نیست عزیز
ترجمه به عهده اونا هست فق
پدریکی
پدریکی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۴ ۰
عه من نمیدوتستم
@1010messi1010
پارسا مسی بارسا
پارسا مسی بارسا (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۸ ۱
درود

بر شما قسمتی از آنالیز کار خود منه . آنالیز بازی ها اکثرا ترجمه هست
تزار
تزار (شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰)
۴۵ ۳۰
نظرسنجی
موافقین اخراج کومان لایک
مخالفین اخراج کومان دیس
نبوغ سرخی روبرتو
نبوغ سرخی روبرتو (شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰)
۲۰ ۱
هیچکدام جانشین مهم هست
پدریکی
پدریکی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۶ ۳
من تا ژاوی راضیم
دیگه بدتر از ژاوی نباید بیاریم
الپیستولرو
الپیستولرو (شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰)
۲۳ ۰
هیچ کس با این مهره ها و بازیکنا توقع معجزه از کومان نداشت.
ولی حداقل توقع داشتیم اینقد بزدلانه و حقیرانه بازی نکنیم.
هممون دیدیم که چند شب پیش تیمای ضعیف چطوری مقابل تیمای بزرگ مشکل ساز شده بودن
مثلا تو بازی پاریسن ژرمن با کلوب بروژ ارزش ترکیب پاریس 617 میلیون بود در حالی که ارزش ترکیب کلوب بروژ فقط 73 میلیون بود با این حال هممون دیدیم که چقد مقابل پاریس خوب بازی کردن و پاریسو به دردسر انداخته بودن.

حتی اون تیمی هم که ۱۲ تا از بایرن خورده بود شوت داخل چارچوب زده بود به بایرن ولی ما به لطف سلطان رکورد ها حتی نتونستیم یه شوت داخل چارچوب بزنیم که این اتفاق تو لیگ قهرمانان برا بارسا از سال 2003/04 سابقه نداشت و کومان حتی به اینم رحم نکرد.
بارساے قهرماט✔ 6
بارساے قهرماט✔ 6 (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۲ ۶
بزرگترین اشتباه چینش سیستم ۳.۵.۲ بود

۲ هفته قبل بازی گفته بودم ۳.۵.۲ حماقت محضه!!!

اما کسی گوش نکرد که این سیستم نیاز به هافبک های قدرتمند و بردن جنگ وسط زمینه که قطعا هافبک های بایرن به بارسا میچربید....
اما بازهم با حماقت سرمربی تیم تحقیری دیگر رخ داد
امیر
امیر (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۳ ۰
وینگر راست کیو می‌ذاشت؟
پدریکی
پدریکی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۴ ۱
دمیر
خود پارسا هم بالا نوشته
بارساے قهرماט✔ 6
بارساے قهرماט✔ 6 (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۳ ۰
۳.۵.۲ ترکیب مزخرفه مخصوصا برای بارسا مخصوصا در بازی های بزرگ
میتونست با یک مهاجم بازی کنه و با ۴ هافبک بازی کنه که ممفیس نوک باشه کوتینیو پشت مهاجم بازی کنه !
حتی دمیر ۱۸ ساله ی خام هم به مراتب بهتر بود حضورش از " فوق ستاره " ای که هنوز نمیتونه بدود!

@امیر
تاکتیسین
تاکتیسین (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۳ ۲
این تن هگ چه کرده با اژاکس
9-0 برده
بیاد بارسا علی میشه مخصوصا اینکه به جوونا خوب بازی میده
تاکتیسین
تاکتیسین (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۵ ۰
عالی*
گارا دِ سَند
گارا دِ سَند (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۲ ۱
متاسفانه بازی برگشت هم از این بدتر خواهد بود
پدریکی
پدریکی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۷ ۹
اگه بتونیم انریکه رو بیاریم من قول میدم باخت ندیم
شیفته‌ بلوگرانا
شیفته‌ بلوگرانا (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۳ ۰
آخرین بارسلونایی
آخرین بارسلونایی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۷ ۲
اگه امرسون نمیرفت الان مجبور نبودیم روبرتو رو توی دفاع راست تحمل کنیم جناب لاپورتا

جالبیش اینجاست که خودش میگه نمیتونم دفاع راست بازی کنم اما بازم میزاریمش دفاع راست !
خب این از بیشعوری ماست
اونکه تصمیم نمیگره
آخرین بارسلونایی
آخرین بارسلونایی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۰ ۳
اگه امرسون نمیرفت الان مجبور نبودیم روبرتو رو توی دفاع راست تحمل کنیم جناب لاپورتا

جالبیش اینجاست که خودش میگه نمیتونم دفاع راست بازی کنم اما بازم میزاریمش دفاع راست !
خب این از بیشعوری ماست
اونکه تصمیم نمیگره
من نمیدونم چرا بازیکن‌هایی که نمیخایم نمی فروشیم
آخرین بارسلونایی
آخرین بارسلونایی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۰ ۲

اولیش نیومد
آخرین بارسلونایی
آخرین بارسلونایی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۶ ۱
من میخام یه انتقاد راجبه این پست خوب بکنم
۱_ که چرا به ضعف بدنی بازیکن‌های ما اشاره درستی نشد
کل تیم داشتن غش میکردن
بازیکن‌هایی که تعویض کردیم که حدود دقیقه ۶۰ بود انگار ۱۲۰ دقیقه بازی کرده بودن

۲_ کل دنیا فهمیدن ما فقط و فقط میخایم از جناحین حمله کنیم خب دستمون رو بعد ۱۰ دقیقه خوندن بخاطر همین بعد از اون نتونستیم حمله کنیم
روبرتو و البا که هیچ اگه بهترین‌های دنیا هم بودن نمیتونستن کاری بکنن
آخرین بارسلونایی
آخرین بارسلونایی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱ ۴
لیونل آندرس مسی باشعور

من کجام روبرتو فنه
وقتی خودش داره میگه من دفاع راست نیستم ولی بازم میزاریمش دفاع راست فقط و فقط میتونیم خفه شیم
آخرین بارسلونایی
آخرین بارسلونایی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱ ۲
خدارو شکر پیکه اعتراف کرد از روی ناچاری داریم اینکارو میکنیم
و گفت داره فداکاری میکنه چون هیچکی نمیاد دفاع راست

راجبه مسائل پزشکی هم کافیه یه سرچ ساده بکنی تا بیای حرف بی ارزش بزنی
حرف آخر اگه ردش کنیم بره
شاید بعد چند سال دفاع راست خریدیم و اینم مجبور نشه اونجا بازی کنه و هوو بشه یا بره یا فقط هافبک باشه
حالا کجای حرف‌های من طرف داریه فقط واقعیت رو گفتم
عشق فقط یک کلام بارسلونا وسلام
عشق فقط یک کلام بارسلونا وسلام (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۷ ۱
واییییییی
داشتم کامنت های قدیمی سایت رو می خوندم یکی زده بود رویایی ترین ترکیب ممکن تو تاریخ
.....................مارک
البا.....اومتیتی.......پیکه......سمدو
.....کوتی.......بوسکتس.....پیانیچ
......گریز..........مسی........دمبله
چرا همهشون نابود شدن
یکی دمبله کوتی رو احیا کنه پیانیچ هم سر پیری اومد اومتیتی نابود شد سمدو نابود شد گریز جواب نداد کلا ببه چوخ رفتیم
پارسا مسی بارسا
پارسا مسی بارسا (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۶ ۰
از لطف همه دوستان عزیز سپاسگزارم