داغ ترین ها : بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , لیونل مسی پاری سن ژرمن , اخبار بارسلونا , بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

7

کومان: هیچ ترسی از آینده خودم ندارم؛ در ابتدای حضورم در بارسلونا شرایط را میدانستم اما باید واقع بین باشیم ، ریکی پویگ ؟

کومان: هیچ ترسی از آینده خودم ندارم؛ در ابتدای حضورم در بارسلونا شرایط را میدانستم اما باید واقع بین باشیم ، ریکی پویگ ؟
ما در شبکه های اجتماعی :
کومان
کد خبر : 114616  |   زمان ارسال : یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰  |   نویسنده : مبین  |  
بارسلونا فردا برابر گرانادا بازی خواهد کرد

اختصاصی بارسانیوز- رونالد کومان در کنفرانس خبری قبل از بازی مقابل گرانادا حاضر شد.

 

گرانادا؟

آنها تغییرات زیادی نکرده اند. هر سرمربی تفکرات خود را دارد اما آنها سیستم بازی مشخصی دارند که آن ۳-۳-۴ است. آنها بازیکنانی دارند که از بازی فصل قبل نوعی اعتماد به نفس برابر ما دارند. ما در خانه بازی میکنیم و در حضور عموم مردم و این بازی نمیتواند با بازی فصل قبل مقایسه شود !

 

نیاز به زمان برای پروژه ورزشی خود؟

مسائل زیادی وجود دارند. تغییراتی در تیم وجود داشته، مصدومیت ها و حضور بازیکنان جوان. مردمی که این را می بینند قطعا تغییرات را میفهمند اما چیزی که حساب میشود بازی هایی است که در آن پیروز میشوید. من قبل بازی برابر بایرن مونیخ باید پاسخ میدادم که قراردادم را برای یک سال دیکر تمدید خواهم کرد و حال سوال بعدی این خواهد بود آیا نگران آینده خودم هستم یا نه ! شما باید در بازی ها از خود انرژی بگذارید تا پیروز شوید.

 

بی اعتمادی سایرین نسبت به شما ؟

نیازی به تکرار آن ندارم. من بیشتر واقع بین هستم تا فرصت طلب ! یک سال قبل بارسلونا با نتیجه ۸-۲ برابر بایرن مونیخ شکست خورده بود و بازیکنانی نظیر گریزمان، مسی و سوارز در آن حضور داشتتد و در بازی اخیر هم ما از مینگوئزا، بالده، آرائوخو، پدری، گاوی و دمیر استفاده کردیم و منتظر بازگشت فاتی بودیم.

 

احساسات شما؟

ما نسبت به بازی های خود اعتماد به نفس داریم و راه طولانی وجود دارد. امیدوارم بازیکنانم برگردند تا بازیکنان بیشتری در اختیار داشته باشم. میدانم که نتایج کسب شده حساب خواهد شد. هیچ ترسی نسبت به آینده خودم ندارم. درنهایت باشگاه و رئیس تصمیم نهایی را اتخاذ خواهند کرد.

 

فاتی؟

علی رغم این که هنوز جوان است کیفیت بالایی به عنوان بازیکن از خود نشان داده  و تعدادی گل هم به ثمر رساتده است. ما تاریخ مشخصی برای بازگشت او تعیین نمیکنیم اما او با تیم کار میکند. بازگشت او میتواند در یک هفته یا ۱۰ روز آینده صورت بگیرد. میدانید که در خط حمله با کمبود بازیکن مواجه هستیم  و اگر آنسو بتواند بازی کند بسیار مهم خواهد بود. ما درباره یک بازیکن بزرگ صحبت میکنیم.

 

وجود  کمپین علیه شما؟

هرکس این حق را دارد که عقیده خودش را داشته باشد. قطعا کسانی هستند که علیه کومان یا حامی او خواهند بود. من صحبت نمیکنم. اشخاصی هستند که فکر میکنند من باید با بارسلونا ادامه بدهم و برخی هم فکر میکنند باشگاه باید دنبال اشخاص دیگری باشد. این موضوع هرگز نمیتواند تغییر کند !

 

کوتینیو و آگوئرو؟

آگوئرو در زمین روی فیزیک خود کار نیکند و هنوز هم مشکل دارد. کوتینیو به خوبی وارد لیست شد و تصمیم میگیریم که از ابتدا بازی کند یا خیر. او ۹۰ دقیقه بازی نخواهد کرد. ما به بهترین ها برای تیم و کوتینیو نگاه میکنیم.

 

پشیمانی از امضای قرارداد با بارسلونا؟

نه، همه ما بهترین ها را برای باشگاه میخواهیم.  من با دانستن تمامی موضوعات سرمربی بارسلونا شدم. این احساس را داشتم که شرایط سختی در اینجا حاکم است از نظر تیمی و اقتصادی ! من جنگیدم و میخواهم پیروز شوم، من این را میخواهم.

 

وضعیت تیم؟

بازیکنان هم واقع بین هستند مخصوصا بازیکنانی که سن بالاتری دارند و در گذشته موفق بوده اند. ما میخواهیم پیشرفت کنیم اما واقع بین هستیم و تغییرات نمیتواند در یک یا دو روز اتفاق بیفتد. آنها هم مثل من فکر میکنند.

 

حضور بازیکنان جوان؟

من ترسی ندارم تا بازیکن جوانی را از ابتدا در ترکیب تیم قرار بدهم اما قراردادن شش بازیکن هم خوب نیست ا'ر شرکت کنند و بازی خود را داشته باشند. سخت است که بدانیم آنها چه زمانی بیشتر بازی خواهند کرد. اگر بازیکنی مانند پدری باشد نمیتوان او را از ترکیب اصلی خارج کرد. به مسائل زیادی بستگی دارد.

 

بازی های فصل قبل برابر گرانادا و کادیز؟

بارسلونا به دنبال پیروزی در هر بازی است اما باید به خوبی دفاع کنید. باید یک بازی هجومی ارائه بدهید و خوب حرکت کنید و موثر باشید.  اگر به یاد داشته باشیم ما در خانه مقابل گرانادا و کادیز بسیار قوی بودیم اما برابر گرانادا به تساوی رسیدیم و برابر کادیز شکست خوردیم.

 

بازگشت به ۳-۳-۴:

سیستم های متفاوتی وجود دارند که میتوانند باعث شوند پیروزی کسب کنیم‌. سیستم پایه ما ۳-۳-۴ است اما اگر ۲ مهاجم و تعداد زیادی مدافع داشته باشید باید خود را منطبق کنید. اگر بسته بازی نمیکردیم ممکن بود شکست سنگین تری رقم بخورد.

 

حضور فیکس بالده؟
او وارد زمین شد و خوب بازی کرد با کیفیت و انرژی مناسب ! دست و مینگوئزا هم در سمت چپ بازی کرده اند اما من قطعا یک مدافع چپ تخصصی را ترجیح میدهم. شما باید بدانید که ما درباره یک بازیکن بسیار جوان صحبت میکنیم اما از این بالده را از ابتدا در ترکیب قرار بدهم ترسی ندارم.

 

ریکی پویگ؟

او باید جنبه های بسیار زیادی را در بازی خود تغییر دهد. در روز دیگر او گرم کرد و میتوانست وارد بازی شود اما باید به دلیل مصدومیت آلبا او را تعویض میکردم. او باید همانند یک مرد جوان کار کند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
میلاد بارسایی
میلاد بارسایی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۴۷ ۴۱
اقا ازش بپرسن هدف از سرمربی گری کردن بارسا
این سوال از دراوردن مسائل سینوس هم سخت تره
دیگه انقدر ریکی رو نابود کرده کسی از خبرنگار ها نمیگه چرا بهش بازی‌نمیدی
آرتی آنتی رئالی
آرتی آنتی رئالی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۵۷ ۱۰
در عوض فن پیج های ژاوی و ریکی تو اینستا امانش رو بریدن
غیرت
غیرت (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۷ ۹
نتیجه داشته ؟
@ArtinAntiReal
آرتی آنتی رئالی
آرتی آنتی رئالی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۳۳ ۱
کاری به نتیجه اش ندارم گفت دیگه خبرنگارا ازش نمیپرسن ریکی رو چرا بازی نمیدی گفتم اونایی که معتقدن ریکی یک پا ژاوی میشه جبران کردند
حتی موقع هایی که نتیجه هم گرفته همچین چیزی پیش اومده چه برسه به باخت و مساوی
غیرت
غیرت (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۵ ۳۵
در کل اگه هر ادم دیگه ای اگه بود
وقتی میدید این همه هوادارا دارن فشار وارد می کنن ریکی رو بازی بده
حداقل جلو بایرن بجای گاوی بازیش میداد
چون تجربش بیشتره
آرتی آنتی رئالی
آرتی آنتی رئالی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۳۶ ۱۰
هوادارا به خیلی چیز ها اصرار و پافشاری می کنن ولی دلیل نمیشه مربی طبق خواسته های اونا عمل کنه هیچ دلیلی هم نمی بینم که بهشون توضیح بده چرا بازیش نمیده اگر به هوادارا بود اومتیتی با اشک تمساحش دوباره شانس حضور در ترکیب رو پیدا می کرد و دوباره همون امتیاز از دست دادنا و همون آش و همون کاسه می شد
عشق فقط یک کلام بارسلونا وسلام
عشق فقط یک کلام بارسلونا وسلام (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۳۶ ۱۶
فقط میی تونم بگم بعد پایان فصل برو تا دیگه بیشتر از این بهت توهین نشه با غیرت
مسی سرور و سالار پنالدو
مسی سرور و سالار پنالدو (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۲۰ ۱۱
الان میگه ما هیچی نیستیم
کریستو مونوز
کریستو مونوز (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۲۰ ۳
اینقانتیل آ 3 بر 1 پاریس رو له کرد با یک کامبک عالی
کریستو مونوز
کریستو مونوز (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۸ ۱
قهرمان شدن با این برد
آرش
آرش (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۰ ۰
دمشون گرم
آرش
آرش (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۲ ۲
تیمی هست که تیم های پایه ش از بارسا بهتر و پرستاره تر باشه؟
آرش
آرش (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۶ ۱
خطاب
@Munoz
کریستو مونوز
کریستو مونوز (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۴ ۱
در اسپانیا نه
ولی بقیه جاها رو نمیدونم
مسی خدای فوتبال
مسی خدای فوتبال (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۲۸ ۱
فقط اونایی که دوس دارن بارسا ببازه
شیفته‌ بلوگرانا
شیفته‌ بلوگرانا (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۴۶ ۱۵
همه کومانو یک اسطوره بزرگ میدونستن که اولین چمپنیوزلیگ بارسا رو به ارمغان اورده ولی بخاطر علاقش به بارسا تیم ملی رو نزدیکه یورو کنار گذاشت درصورتی که میتونست با هلند حداقل تا فینال بره. وقتی اومد بارسا همه خیلی بهش امید داشتن. ولی متاسفانه سبکش به بارسا نمیخورد ولی با این وجود تیم له شده ستین رو تحویل گرفت و تونست تو کوپا قهرمان بشه. و اگه اشتباهات فردی لنگله نبود لالیگا هم میگرفت. کومان با اوردن ارائوخو و مینگوئزا و گارسیا تیم رو از لنگله منافق و اومتیتی خاموش شده بی نیاز کرد. و پدری رو به کل دنیا معرفی کرد و نشون داد که چه ستاره ای هست. درسته با بعضیا لج کرد ولی تقصیر همون بازیکنا بود. کومان به ریکی گفت قرضی یک ساله برو و برگرد ولی ریکی پاشو کرد تو ی کفش و گفت میخام بمونم و کومان هم باهاش سر لج برداشت. کویادو هم میخاست بره ولی بد شانسی اورد. بعد کومان ممفیسو خواست که اگه نبود بارسا کلا خط حملش خنثی بود. منم الان با خروج کومان موافقم ولی نباید اینقدر بهش بی احترامی بشه.
مارک آندره تراشتگن
مارک آندره تراشتگن (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۲۶ ۲
درسته کومان با وجود نتایج ضعیف شایسته احترام بیشتری هست
حتی برکنار هم بشه باید بیشتر بهش احترام گذاشته بشه زورکی سر مربی که نشده تیم برنده و قدرتمند 2015 یا 2009 رو هم تحویل نگرفته
غیرت
غیرت (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۲۰ ۳۱
خیلی به خودش می باله ...
غیرت
غیرت (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۳۰ ۱۱
برای بالا بردن خودش چندین بار یاداور بازی 8-2 شد ...
جی۹۹۱۰
جی۹۹۱۰ (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۸ ۳۲
حرفاش ازار دهندس بخوص در مورد باخت سنگین چن سال پیش به بایرن کومان حال بهم زنه
شیفته‌ بلوگرانا
شیفته‌ بلوگرانا (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۲۴ ۶
دمیر.فاتی.ممفیس
این خط حمله میتونه خیلی ترسناک ظاهر بشه
امیر
امیر (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۲۲ ۲
دمیر و همینطور گاوی جلوی بایرن نشون دادن که هنوز خیلی کار دارن که بتونن ستاره بشن.
فاتی هم تازه از مصدومیت طولانی مدت برگشته معلوم نیست دوباره همون عملکرد رو تکرار کنه یا نه. البته کوتی هم از مصدومیتش خیلی وقته می‌گذره ولی عملکرد مثبتی داشت
احتمال زیاد فاتی هم همین شکلی هست
بهترین بازیکن تاریخ لئو مسی
بهترین بازیکن تاریخ لئو مسی (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۳ ۵
بارسا یه مربی میخواد که بتونه سبک تیکی تاکا رو که سالیان سال توش رقیب نداشت بتونه به بارسا تحمیل کنه کومان ابن کاره نیست
غیرت
غیرت (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۳ ۹
در روز دیگر او گرم کرد
مرسی سلطان ، دمت گرم که گذاشتی گرم کنه
тнє вєѕт мєѕѕι
тнє вєѕт мєѕѕι (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۸ ۳
کومن انگار میدونه حامی محالفشه
تو حرفاش یه اشاره ریزی کرد
غیرت
غیرت (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۰ ۶
این روزها حتی در بارسا تی وی نیز از کومان انتقاد می شود و رسانه های کاتالان معتقدند این انتقادات با توصیه خوان لاپورتا رئیس باشگاه صورت گرفته است. در واقع اعتمادها به سرمربی هلندی روز به روز کاهش پیدا می کند و تنها راه نجات او پیروزی در همه بازی های پیش رو و به خصوص در ال کلاسیکو است اما سوال بزرگ اینجاست که آیا او به ال کلاسیکو خواهد رسید؟

тнє вєѕт мєѕѕι
тнє вєѕт мєѕѕι (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۶ ۱
پس احتمال زیاد بالده فیکسه خداروشکر:/
مارک آندره تراشتگن
مارک آندره تراشتگن (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۲۳ ۲
کاش کومان بتونه ورق رو برگردونه و تیم به روند خوب برسه مهم نیست مربی چه اسمیه مهم برد بارساست
ولی اگر هم نتونست امیدوارم هوادارا احترام اون رو نگه دارن و با احترام اون رو برکنار کنن

وافعا توی شرایط سختی سرمربی بارسا شد و یه تیم برنده رو تحویل نگرفت تیمی تحویل گرفت که از همه لحاظ درگیر بحران بوده نمیگم کومان مربی تاپی هست اما قطعا مربی ای به بدی کیکه ستین نیست
یه مربی متوسط هستش که مثل لوییس فن خال رگه هایی از لجبازی هم تو چینش ترکیبش هست همین باعث میشه بهترین ترکیب رو نچینه
بارساگاد
بارساگاد (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۴ ۱۳
بهترین ترکیب:
متس
بالده گارسیا ارائخو دست
پدری دی یونگ بوسکی ریکی
ممفیس. لوک دی یونگ
тнє вєѕт мєѕѕι
тнє вєѕт мєѕѕι (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۵ ۱
۴.۴.۲ اصلا سیستم خوبی برا بارسا نیست
بوسکتس هم نباید فیکس باشه واقعا خیلی اشتباه کرده و سوتی داده بیاد یکم بشینه نیمکت
و اینکه پدری هم مصدومه
بارساگاد
بارساگاد (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۲ ۰
دبست
اره پدری مصدومه اصلا حواسم نبود
عادل37
عادل37 (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۸ ۴
کومان آدم محترمی هست اما واقعا مربی خوش فکر و باهوشی نیست و واقعا از سطح اول فوتبال دنیا فرسنگ ها فاصله داره
بارسلونا ی کبیر
بارسلونا ی کبیر (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۸ ۰
پس خوبه بالده فیکس هست
آرش
آرش (یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰)
۱۵ ۰
یه بار دیونگ رو بذار هافبک دفاعی و بوسکتس رو نیمکت