داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیداد
برد خفیف بارسلونا با تک گل لیونل مسی !
0

لودویک ژولی: موناکو چند بار با والدس تماس داشت

 لودویک ژولی: موناکو چند بار با والدس تماس داشت
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 11470  |   زمان ارسال : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲  |   نویسنده : سید میلاد  |  

قرارداد والدس با بارسا در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و او اعلام کرده که قصد تمدید قرارداد ندارد لودویک ژولی، ملی پوش سابق فرانسوی، ادعا کرد که باشگاه موناکو تماس هایش با ویکتور والدس برای انتقال این دروازه بان در تابستان آینده را آغاز کرده است.


قرارداد والدس با بارسا در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و او اعلام کرده که قصد تمدید قرارداد ندارد. او همچنین به تازگی تایید کرد که موناکو می تواند گزینه ای ایده آل برای ادامه دوران حرفه ای اش باشد.

در این بین از چند باشگاه لیگ برتری هم به عنوان مقصد احتمالی والدس یاد می شود اما به نظر می رسد موناکو مصمم است تا هر طور شده او را به خدمت بگیرد.

ژولی به خبرنگاران گفت:" موناکو پیش از این چندین بار به طور مستقیم با والدس در تماس بود.

من در این مورد با او صحبت کردم و او به من گفت خوشحال است که با این باشگاه در تماس است. او در مورد چند چیز با من صحبت کرد.  

نمی دانم او در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت اما من خوشحال خواهم شد اگر او به موناکو بپیوندد. ویکتور به دنبال بازی در تیمی است که فشاری کمتر از بازی در بارسا داشته باشد. او از زمانی که بچه بود، برای بارسا بازی می کند و نیاز به یک هدف تازه دارد."

ژولی بین سال های 2004 تا 2007 همبازی والدس در بارسا بود. او پیش از آن برای موناکو بازی می کرد.عزیزان بارسایی اگر مایلید به مسی رای بدهید به سایت زیر مراجعه کنید و این ستاره را محبوب کنید!


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید