داغ ترین ها : بارسلونا و ویکتوریا پلزن , بارسلونا و بایرن مونیخ , بارسلونا و اینترمیلان , لیگ قهرمانان اروپا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۳ ۰ الچه
پایان : باز هم لواندوفسکی !
0

مسی: فکر می کنم که همان مسی ۱۰ سال پیش هستم

  مسی: فکر می کنم که همان مسی ۱۰ سال پیش هستم
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 11741  |   زمان ارسال : جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۲  |   نویسنده : ایمان  |  
شنبه دهمین سالگرد اولین بازی لیونل مسی با پیراهن تیم اصلی بارسلونا

روز شنبه دهمین سالگرد اولین بازی لیونل مسی با پیراهن تیم اصلی بارسلونا خواهد بود. این بازی، یک بازی دوستانه بود که در پرتغال و مقابل پورتو برگزار شد.

بارسا نیوز

نشریه «ال اسپاسیو پورتا104» در گزارش ویژه‌ای تحت عنوان «روزی که 10 شروع کرد» به مروری برخاطرات ستاره آرژانتینی در مورد آن بازی دوستانه پرداخته:« روز 16 نوامبر سال 2003 تاریخ خیلی مهمی است. چون در آن روز بود که اجازه یافتم تا رویایی که از بچگی درسر می‌پروراندم را محقق کنم. روز خیلی خوبی بود. من برای رسیدن به آن لحظه خیلی مبارزه کرده بودم. لحظات خیلی ویژه‌ای بود.»
مسی در ادامه گفت:« یادم می‌آید که با تیم جوانان «ای» تمرین می‌کردیم. وقتی جلسه تمرینی تموم شد، کولومر برایم چیزهایی گفت و از من خواست تا با تیم اصلی سفر کنم. او به من گفت که با تیم اصلی بروم و از این بازی و از این تجربه لذت ببرم، ولی وقتی از سفر باز گردم، باز هم بازیکن تیم جوانان بارسلونا خواهم بود.»
در این میان والدین مسی هم به او توصیه‌هایی داشتند که او به آنها گوش داده:« پدر و مادرم به من گفتند که از تجربه تمام آنچه در حال تجربه‌اش هستم لذت ببرم و دلیلی برای تغییر کردنم نیست. آنها از من خواستند تا در همین مسیر به حرکت در زندگی ادامه بدهم. خودم هم فکر می‌کنم که همان مسی 10 سال پیش هستم. همه چیز را مثل قبل می‌بینم. من رشد کردم و درس‌های زیادی آموخته‌ام و خیلی چیزها را آنالیز کرده‌ام، ولی به نظر خودم همان مسی همیشگی هستم.»

برچسب ها: مسیلیونل مسی
حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید