داغ ترین ها : نقل و انتقالات بارسلونا , لواندوفسکی بارسلونا , تمدید دمبله , دی یونگ منچستریونایتد , رافینیا بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۰ ۰ رایو وایکانو
پایان : تساوی در اولین بازی !
2

کنفرانس لاپورتا : دادن شماره ۹ به لواندوفسکی تصمیم باشگاه بود . روابط ما با بایرن خوب است . مشکل ثبت بازیکنان ؟

کنفرانس لاپورتا : دادن شماره ۹ به لواندوفسکی تصمیم باشگاه بود . روابط ما با بایرن خوب است . مشکل ثبت بازیکنان ؟
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 123372  |   زمان ارسال : جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱  |   نویسنده : ایمان  |  

اختصاصی بارسا نیوز - کنفرانس معارفه لواندوفسکی با حضور خوان لاپورتا , رافا یوسته و متئو آلمانی در اتاق مطبوعات 1899 برگزار شد . صحبت های لواندوفسکی به صورت جداگانه در سایت منتشر میشود .

 

بیشتر بخوانید : لواندوفسکی : میدانم چطور مقابل رئال مادرید بازی کنم ; سن برای من یک عدد است !

 

خوان لاپورتا :

امروز یک روز تاریخیست . ما کاتالان ها بیش از هر زمانی باشگاه را احساس میکنیم و این نشانه این است که ما فراتر از یک باشگاه هستیم . از تمام کسانی که برای این انتقال کمک کردند متشکرم . انتقال راحتی نبود . از شما ( روبرتو ) و از ایجنت شما , متئو آلمانی , رافا یوسته , جوردی کرایف و تمام تیم متئو متشکرم . من همچنین میخواهم از انریک ماسیپ نیز تشکر کنم که با این انتقال مرتبط است . میدانستیم که نیت شما خالص است . شما فرد جاه طلبی هستید و عشق هواداران را بدست خواهید آورد . امروز مرحله جدیدی برای ما آغاز شده است . ما همیشه تصمیمات را با رضایت اعضا میگیریم . ما میجنگیم تا این باشگاه دوباره مرجع ( فوتبال ) شود . ما به این جایگاه خواهیم رسید .

 

او در ادامه از لواندوفسکی تشکر کرد :

میخواهم از خانواده و دوستان لواندوفسکی نیز برای آمدن به بارسلونا تشکر کنم . 20 سال پیش لوا به همراه مادرش به نیوکمپ آمد و به او گفت که روزی در اینجا بازی خواهی کرد . در همین زمین .

 

شماره 9 به لواندوفسکی :

دادن این شماره به لواندوفسکی تصمیم باشگاه بود و به دلایلی به نفع باشگاه بود . با احترام به ممفیس این موضوع کاملا درک شده است .

 

خریدها :

ما برای خرید بازیکنان جدید کار زیادی کردیم تا شرایط آن را برآورده کنیم . اگر نیاز به خریدهای بیشتری باشد اینکار را انجام خواهیم داد اما واقعا لازم نیست . ما منتظر تصمیم لالیگا هستیم . تمام کارهایی که خواسته بودند را انجام دادیم و مطمئن هستم ( که برای ثبت بازیکنان نباید مشکلی باشه )

 

لاپورتا :

برای فروش بخشی از بارسا استودیو برنامه ریزی کرده بودیم . این قبلا تصویب شده بود اما تفسیر از آنها متفاوت است و برای همین با احتیاط عمل کردیم و در نهایت انجامش دادیم . بارسلونا در 2 ماه گذشته 868 میلیون یورو پول دریافت کرده است و تزار مالی ما مثبت است . تلاش زیادی کردیم تا برخی دارایی ها را به صورت کنترل شده بفروشیم . ما گزینه بازخرید آنها را داریم .

 

تشکر از روبرت :

امروز فقط میتوان از لواندوفسکی تشکر کرد . ما برای بایرن مونیخ احترام زیادی قائل هستیم و این عملیات در بازار نقل و انتقالات فوتبال افتاده است . این بازیکن بله گفت و من اراده لازم برای آوردنش را داشتم .

 

درباره خرید لوا :

ما میخواستیم یک مهاجم مرکزی گلزن بخریم . 3 آرزو داشتیم . گلزن باشد , کفش طلا برده باشد و تضمینی باشد . لوا اینها را دارد . این شد که با نماینده اش که من رابطه حرفه ای خاصی با او دارم تماس گرفتم . به او گفتم آیا امکانش هست و او گفت بله . بنابراین ما با بایرت تماس گرفتیم .  متئو آلمانی کار فوق العاده ای انجام داد و بسیار محتاط بود . در بحث مذاکره روی مبلغ متئو مثل ماهی در آب بود و با کمک جوردی کرایف روی آن کار کرد . رابرت و ایجنت او نگران بودند که آیا میتوانیم این انتقال را ثبت کنیم یا نه اما من به آنها آرامش دادم و گفتم اگر فقط مجبور به خرید یک بازیکن باشیم آن لواندوفسکی است .  باشگاه های دیگری در اروپا بودند که پول بیشتری برای نقل و انتقالات داشتند و پیشنهادات بیشتری ارائه کردند . به همین دلیل است که من را امروز خیلی خوشحال میبینید . او با وجود فشارهایی که از سایر باشگاه ها وجود داشت میخواست به بارسلونا بیاید . اراده او و پینی زهاوی کلیدی بود . نماینده او به قولش عمل کرد زیرا سال ها قبل به من گفته بود که او روزی برای بارسلونا بازی خواهد کرد .

 

امروز تاریخی است :

امروز یک روز تاریخی برای بارسلونا است و ما نشان دادیم در مسیر درستی هستیم . قبلا ما ستاره های زیادی داشتیم که باعث میشد آمدن بازیکنان راحت تر باشد . به همین دلیل من اکنون برای تصمیم بازیکنان ارزش بیشتری قائل هستم .

 

یکسال از خداحافظی مسی میگذرد و میتوانم بگویم که باشگاه از بیمارستان مرخص شده و سالم است اما نباید آرام باشیم .

 

متئو آلمانی درباره آزپیلیکوئتا  :

ما مدت زیادی در بازار فعال هستیم . در مورد آزپیلیکوئتا شرایط پیچیده ای بود و چلسی دیگر نمیخواست او را بفروشد . ما برای او بهترین ها را ارزو میکنیم . اکنون تمرکز ما روی ثبت بازیکنان است و از ترکیبی که داریم خوشحالیم .

 

در حال ساختن تیمی بزرگ هستیم :

ما در حال ساختن یک تیم بزرگ هستیم . سال سختی داشتیم و مجبور شدیم تصمیمات مهم زیادی بگیریم . اما الان همه چیز خوب پیش میره و خوشحالیم . به کار ادامه میدهیم تا باشگاه به ثبات برسد و برای رقابت بر سر عناوین قهرمانی آرامش داشته باشیم . میخواهیم تیمی رقابتی داشته باشیم و هواداران را خوشحال کنیم . من مثل بقیه کاتالان ها خوشحالم . روزی رونالدینیو نیز در اینجا بود و امروز رابرت اینجاست . این بخشی از لحظات تاریخی بارسلونا است .

 

بایرن مونیخ :

من فکر میکنم رابطه ما با بایرن همچنان خوب است . ما به آنها احترام زیادی میگذاریم و رابطه ما خوب است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
تیکی تاکا
تیکی تاکا (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۲۸ ۱
زنده باد
تیکی تاکا
تیکی تاکا (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۲۰ ۰
شئت روی استیکر بارسا دقت کنین
نکنه جالبی نداره؟
  مربع مرگLM7
مربع مرگLM7 (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۲۷ ۲
همون تقدیم به زغالیای سایت
پوریا
پوریا (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۲۳ ۱
ایشالا که مث سوارز،برامون بدرخشه
سلطان مسی
سلطان مسی (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۳۷ ۲
حالا باز بیاین بگین ارزش 50تا رو نداره و فلان
فقط تو مراسم معارفش حدود 60هزار نفر کشونده نوکمپ
طبق اخبار هم فروشگاه های بارسا هم مملو از هوادار واسه خرید کیت لوا
پارسال تو بازی های حساس لیگ 60هزار نفر میومدن نوکمپ الان فقط تو معارفه لوا 60هزار نفر اومدن
حالا بماند ک اسپانسرینگ هم کلی سود داره واسمون
جانم فدای بارسا
جانم فدای بارسا (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۱۹ ۱
فورسایت بارسا
جانم فدای بارسا
جانم فدای بارسا (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۱۳ ۰
فورسایت از کجا اومد
تیکی تاکا
تیکی تاکا (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۱۳ ۰
از چهار عدد سایت
تیکی تاکا
تیکی تاکا (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۲۰ ۲
فقط نگاه آلمانی به لوا
تو ذهن آلمانی : چرا این کفشای ننه بزرگم رو پوشیده
جانم فدای بارسا
جانم فدای بارسا (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۱۷ ۰
ای کاش قبل اینکه با یه اسپانسری قرارداد می‌بستیم قبلش این خرید ها رو کرده بودیم چون اونوقت میتونستیم پول بیشتری بگیریم
  مربع مرگLM7
مربع مرگLM7 (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۹ ۱
ما برای خرید بازیکنان جدید کار زیادی کردیم تا شرایط آن را برآورده کنیم . اگر نیاز به خریدهای بیشتری باشد اینکار را انجام خواهیم داد اما واقعا لازم نیست . ما منتظر تصمیم لالیگا هستیم . تمام کارهایی که خواسته بودند را انجام دادیم و مطمئن هستم ( که برای ثبت بازیکنان نباید مشکلی باشه )//
بارسلونا ی کبیر
بارسلونا ی کبیر (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۱۴ ۱
به امید درخشش بارسا و لوا و بالا بردن کاپ یو سی ال توسط کاپیتان بوسکی و رفقا
  ƈσɾρʂҽ
ƈσɾρʂҽ (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۱۲ ۱
چرا مفهومی به اسم جوراب واسه اینا تعریف نشده؟=/
حسن
حسن (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۹ ۱
درباره خروجی ها چیزی نپرسیدن!
راستی چلسی کوکوریا رو گرفته امروز فرا آلونسو رسمی میشه
پاسخ مدیر: من چیزی ندیدم . اگر حرفی زده باشه در مطالب دیگه ای میزارم
رضا رافینیا ۱۹۹۹
رضا رافینیا ۱۹۹۹ (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۱۴ ۳
باعث افتخاری مرد! رو سفیدم کردی
تو برهه نامناسبی وارد شد ولی شاید هم این بهترین زمان بوده، دقیقا نمیتونم بگم اگه منابع و شرایط مهیا بود چه کارا که نمیتونست بکنه ولی از این بابت مطمئنم شخصیتی مثل لاپورتا در هر زمان میدرخشه. خیلی سادست، یا فردی کارشو بلده یا ناشیه! من معتقد بودم لاپورتا میتونه کارای بزرگی بکنه و از همه جهت حمایت کردم.همونطور ک دیدین جواب تمام منتقداش رو داد و آخرین شاهکارش هم کاهش حقوق پیکه و بوسکتسه! زمانیکه دیدم ارادت خاصی به کاپیتان های بارسا داره متوجه شدم اعتماد دو طرفه بینشون هست و مطمئن بودم حقوقشونو کاهش میدن، همونطور ک روبرتو هم کاهش داد!بی سرو صدا.(برخلاف دی یونگ که بلبشویی راه انداخته تو باشگاه)اولویت قراردادن منافع باشگاه نسبت به فرد بزرگترین دستاورد این دوره لاپورتا بالاتر از هر جام و خریدی خواهد بود .‌
بارسا PLB
بارسا PLB (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۱۲ ۰
امیدوارم امسال از فوتبال لذت ببریم
فورسا بارسا
سامی کاتالونیا
سامی کاتالونیا (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)
۱۴ ۱
به حق تنها شماره برازنده برای لوا فقط شماره نه!