داغ ترین ها : بارسلونا و ویکتوریا پلزن , بارسلونا و بایرن مونیخ , بارسلونا و اینترمیلان , لیگ قهرمانان اروپا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۳ ۰ الچه
پایان : باز هم لواندوفسکی !
0

آنسو فاتی برای بازگشت به فرمش آرام است

آنسو فاتی برای بازگشت به فرمش آرام است
ما در شبکه های اجتماعی :
آنسو فاتی
کد خبر : 125223  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱  |   نویسنده : ایوب   |  

این بازیکن 19 ساله بیشتر فصل 2020/21 را به دلیل آسیب دیدگی جدی زانو در کنار زمین سپری کرد، در حالی که مشکلات همسترینگ باعث شد تا قسمت زیادی از فصل گذشته از میادین دور بماند.

 

در حالی که او این بار به آمادگی کامل بازگشته است، ژاوی هیچ ریسکی روی بازیکن لاماسیا نمی کند. در واقع، آنسو فاتی تنها یکی از هشت بازی رسمی بارسلونا را در این فصل آغاز کرده است، هرچند در همه آنها دقایقی برای بازی داشته است

 

عدم حضور منظم این بازیکن 19 ساله در این دوره باعث شد تا او در تیم اسپانیا برای بازی های لیگ ملت های یوفا حضور نداشته باشد و در عین حال درباره حضور او در جام جهانی فوتبال در قطر در ماه نوامبر تردیدهایی ایجاد کند.

 

همانطور که توسط Santi Ovalle در SER گزارش شده است آنسو فاتی نسبت به وضعیت بسیار  آرام است و می‌داند که در حال انجام فرآیندی برای بازگرداندن ریتم خود است.

 

مهاجم اسپانیایی می‌داند که این بخشی از روند مسیر بهبودی اوست و پس از تکمیل آن، می‌تواند در سطح باشگاهی و بین‌المللی وارد ترکیب تیم ها شود. .

 

فاتی در هشت بازی تا کنون در این فصل هر کدام دو گل زده و دو پاس گل داده است. با برنامه فشرده ای که بعد از تعطیلات بین المللی برای بارسلونا در پیش است، این بازیکن جوان می تواند مشارکت بیشتری داشته باشد که به او کمک می کند تا دوباره به ترکیب تیم ملی بازگردد

 

 

 

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارسا فن
بارسا فن (پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱)
۲۴ ۰
نباید به خودش فشار بیاره وگرنه بازم مصدوم میشه.
عشق فقط |LM7
عشق فقط |LM7 (پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱)
۱۷ ۰
همین خوبه
ولی نباید زیادم اروم باشه
یه ذره خم تمرین کم و تلاش
زیادی ریکلسی داداش
ولی خوبه باید رفته رفته فرم همیشگیشو بدست بیاره
  مربع مرگLM7
مربع مرگLM7 (پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱)
۱۴ ۰
احتمالش کمتر از ۵ درصده که فاتی به جام جهانی نره