رسمی: اعلام اسامی نامزدهای جایزه د بست فیفا
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان

آنسو فاتی برای بازگشت به فرمش آرام است

کد خبر : 125223  |  زمان ارسال : پنجشنبه 31 شهریور 1401

این بازیکن 19 ساله بیشتر فصل 2020/21 را به دلیل آسیب دیدگی جدی زانو در کنار زمین سپری کرد، در حالی که مشکلات همسترینگ باعث شد تا قسمت زیادی از فصل گذشته از میادین دور بماند.

 

در حالی که او این بار به آمادگی کامل بازگشته است، ژاوی هیچ ریسکی روی بازیکن لاماسیا نمی کند. در واقع، آنسو فاتی تنها یکی از هشت بازی رسمی بارسلونا را در این فصل آغاز کرده است، هرچند در همه آنها دقایقی برای بازی داشته است

 

عدم حضور منظم این بازیکن 19 ساله در این دوره باعث شد تا او در تیم اسپانیا برای بازی های لیگ ملت های یوفا حضور نداشته باشد و در عین حال درباره حضور او در جام جهانی فوتبال در قطر در ماه نوامبر تردیدهایی ایجاد کند.

 

همانطور که توسط Santi Ovalle در SER گزارش شده است آنسو فاتی نسبت به وضعیت بسیار  آرام است و می‌داند که در حال انجام فرآیندی برای بازگرداندن ریتم خود است.

 

مهاجم اسپانیایی می‌داند که این بخشی از روند مسیر بهبودی اوست و پس از تکمیل آن، می‌تواند در سطح باشگاهی و بین‌المللی وارد ترکیب تیم ها شود. .

 

فاتی در هشت بازی تا کنون در این فصل هر کدام دو گل زده و دو پاس گل داده است. با برنامه فشرده ای که بعد از تعطیلات بین المللی برای بارسلونا در پیش است، این بازیکن جوان می تواند مشارکت بیشتری داشته باشد که به او کمک می کند تا دوباره به ترکیب تیم ملی بازگردد

 

 

 

 

مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.