پیشبینی رایگان بازی های جام جهانی در بارسا نیوز
اسپانیاآرژانتینفرانسهبرزیلهلندانگلیسجام جهانی 2022 قطر
داغ تــرین هاهشتگ #جام_جهانی

ژاوی سه دستور ویژه به مهمترین بازیکن تیم داده است

کد خبر : 125270  |  زمان ارسال : یکشنبه 3 مهر 1401
پدری باید مراقب خود باشد

اختصاصی بارسا نیوز - پدری از زمانی که به بارسلونا آمده شهرت خود را در بین هواداران و کارشناسان به عنوان یک استعداد واقعی ثابت کرده است. پدری در فصل گذشته با یک مصدومیت جدی و طولانی مواجه شد اما بازگشت و سطح اصلی خود را همچنان حفظ کرده است.

 

پدری یک مهره اساسی برای ژاوی محسوب میشود و تا به اینجای کار تنها در یک مسابقه از ابتدا شروع نکرده است. رسانه های نزدیک به باشگاه فاش میکنند که پدری مهم ترین بازیکن برای ژاوی است. ژاوی اسطوره بارسلونا سه نکته مهم به پدری برای پیشرفت بهتر اعلام کرده است.

 

1 - ژاوی از پدری خواسته تا جایی میتواند مراقب خودش باشد تا مصدوم نشود چرا که مصدومیت روند پیشرفت بازیکن را کند خواهد کرد.

 

2 - قهرمان جام جهانی از دارنده جایزه پسر طلایی خواسته سعی کند گلزنی را وارد بازی خود کند ، ژاوی میخواهد تا پدری در امر گلزنی شرکت کند.

 

3 - در آخر سرمربی تیم ژاوی هرناندز از پدری درخواست کرده قدمی رو به جلو بردارد و در رختکن باشگاه یک شخص پیشرو و رهبر باشد.

 

با توجه به اینکه شاید در فصل جدید بازیکنانی چون بوسکتس ، آلبا ، پیکه و روبرتو باشگاه را ترک کنند پدری باید وظایف بیشتری را بر عهده بگیرد. این امکان وجود دارد که در سال های آینده پدری کاپیتان بارسلونا باشد او میتواند عصر جدیدی را در بارسلونا خلق کند.

مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.