پیشبینی رایگان مسابقات فوتبال اروپایی
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان

چرا نامه احساسی 6 سال قبل انزو فرناندز به لیونل مسی دوباره وایرال شد ؟ ( متن )

کد خبر : 126951  |  زمان ارسال : سه شنبه 8 آذر 1401

انزو فرناندز هافبک دفاعی بنفیکا و تیم ملی آرژانتین به بارسلونا لینک شده است . این بازیکن به تازگی گل دوم آرژانتین مقابل مکزیک را از روی پاس لیونل مسی به ثمر رساند .

 

6 سال پیش انزو در نامه ای احساسی از لیونل مسی خواسته بود از تصمیم خود برای خداحافظی از تیم ملی آرژانتین منصرف شود و برگردد .

 

نامه او اکنون مورد توجه قرار گرفته است زیرا دوباره آنها با یکدیگر مرتبط شده اند :

چطور باید شما را متقاعد کنیم ؟ اگر ما ( تیم ملی آرژانتین ) فاجعه هستیم چطور باید شما را متقاعد کنیم ؟ ما هرگز 1 درصد فشاری که شما روی دوش خودتان حس میکنید را حس نکردیم . صبح که از خواب بیدار میشوید به خودتان در آینده نگاه کنید و شما خواهید دانست که جمعیتی 40 میلیون نفری میخواهند بهترین عملکرد را داشته باشید و به طرز مسخره ای آنها این را حق خود میدانند و مطالبه میکنند .

 

با این حال چطور میتوانیم شما را متقاعد ( به بازگشت ) کنیم ؟ اگر درک نکنیم که شما هم انسان هستید و فردی بااستعدادی بی نظیر هستید و بهترین بازیکن کره زمین هستید اما در نهایت شما یک انسان هستید .

 

چطور میتوانیم شما را برای بازگشت متقاعد کنیم ؟ اگر لحظه ای فکر نکنیم و به این درک نرسیم که شما مسئول عصبانیت ما نیستید و اغلب ناامیدی مربوط به خودمان است . باید به آینه نگاه کنیم و از خودمان بپرسیم آیا 1 درصد از کاری که از این مرد ( مسی ) میخواهیم را خودمان میتوانیم انجام دهیم ؟

 

لیونل هر کاری میخواهی انجام بده اما لطفا به ماندن فکر کن . بمان و لذت ببر .. در دنیایی که پر از فشارهای مسخره است این مردم لذت را که بهترین چیز است از بازی ها میگیرند .

 

دیدن بازی شما با پیراهنن آبی و سفید بزرگترین افتخار جهان است . برای سرگرمی هم که شده بازی کنید زیرا وقتی شما لذت میبرید متوجه نیستید که ما چقدر لذت میبریم . از شما متشکرم و ما را ببخش .

 

 

تعداد بازیکنای جوونی که آرزوی هم تیمی شدن با مسی رو داشتن و باهاش هم تیمی شدن به تنهایی نشون میده بهترین کیه
این عالیه، اگه بتونیم بخریمش و بزاریمش کنار دی یونگ و مثلث انزو فرنکی پدری تشکیل داده بشه، بهترین خط هافبک رو داریم تو اروپا، تازه گاویم هست.
قربون قلب مهربونش
بیچاره تنها کاری رو که تونسته انجام داده 😪😪😪
به این میگن هوادار نه اونایی فقط دنبال جام یه سری سوسول بازین حالا جای جالبش اینه به همون بازیکنی که نامه داده الان باهاش هم تیمیه عجب روزگاریه
اون سالا مسی خیلی تحت فشار بود.
سه فینال و یک نیمه نهایی کوپا.
یک فینال جام جهانی(2014).
ولی در عوض تو بارسا شرایطش عالی بود.
آرژانتین بعداز مسی یک تیم معمولی خواهدشد. که برای راهیابی به جام جهانی وکوپا آمریکا به مشکل میخوره .
چه برسه بخواد با تیم های قوی وبزرگ رقابت کنه .خلاصه نبود مسی خیلی حس خواهد شد
این متن رو قبلا ندیده بودم چقدر قشنگ نوشته بوده! شرایط هنوز هم همینه و با این که شاید ارژانتین بازیکنای سرشناس (به معنی این که تو تیم معتبر بازی کنن) بیشتری نسبت به اون زمان داشته باشه اما هنوز ضعف تیمی مشخصه و همه از مسی انتظار معجزه بزرگ دارن.
امیدوارم که بتونن جام جهانی رو خوب بگذرونن چون جدایی از هر چیزی دیدن بازی مسی لذت بخشه!
"وقتی شما لذت میبرید متوجه نیستید که ما چقدر لذت میبریم":)
وای به روزی که مسی از فوتبال بره واقعا اون روز مرگ فوتبال خواهد بود
دیشب روبن نوس کمترین نمره رو بین بازیکنا پرتغال گرفت

اگه بارسا بخرش شهرو بهم میریزم😐💔
این بازیکن بی نظیره و میتونه بهترین جایگزین ممکن برا بوسکتس باشه علاوه بر اینکه شوت زنم هست و پاستی رو به جلوش بی نظیره و در دفاعم خوبه فک نکنم بیشتر از ۴۰ تا در بیاد
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.