پیشبینی رایگان مسابقات فوتبال اروپایی
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان

" دو بازی موفقیت فلیکس را در بارسلونا تضمین نمیکند "

کد خبر : 138577  |  زمان ارسال : جمعه 31 شهریور 1402

بسیاری به توانایی ژائو فلیکس برای خوب شدن در بارسلونا قبل از انتقال قرضی خود در روز مهلت، شک داشتند. به هر حال، وینگر پرتغالی در دوران حضورش در اتلتیکو مادرید و چلسی چیز زیادی از خود نشان نداده بود.

 

 

این بازیکن 23 ساله هفته گذشته اولین بازی خود را در این فصل مقابل رئال بتیس دریافت کرد، جایی که او گل اول تیم را به ثمر رساند

 

اوایل این هفته، دیگو گودین، کاپیتان سابق اتلتیکو مادرید و اسطوره باشگاه، در مورد انتقال فلیکس به کاتالونیا با رسانه ها صحبت کرد. او برای وینگر پرتغالی حرف های تلخی زد و معتقد بود که هنوز نمی توان او را موفق نامید.

 

من چیزی علیه ژائو فلیکس ندارم، او را نمی شناسم. ما نمی توانیم در مورد موفقیت او در بارسا بعد از دو بازی صحبت کنیم. او در اتلتی هرگز معنی رختکن را نفهمید.

سلتا باید گل و پاس گل بده تا بعدا درموردش تصمیم گرفته شه:)
پس با چهارتا بازیم نمیشه از موفقیت یه بازیکن حرف زد
تو اتلتیکو هم بد بازی نمی کرد انصافا فقط شیوه بازی سیمئونه مناسبش نبود. تو بارسا وقتی صاحب توپ میشه کلی بازیکن تو حمله هواشو دارن و از لحاظ خلاقیت خیلی از بازیکنای اتلتیکو بهترن. بازیکنای سیمئونه قدرت بدنی خوبی دارن و مشخصه اصلی تیمی مثل اتلتیکو تکیه به قدرت برنی و بازی فیزیکیه در حالی که تو بارسا بازی فانتزی و تکنیکی پیاده میشه.
در مورد چلسی هم تو داغون ترین وضع چند سال اخیرشون زیر نظر یه مربی نسبتا آماتور بازی می کرد و طبیعی بود نمی تونه استعداد و خلاقیت خودش رو کامل نشون بده.
بازی جلو سلتا مشخص میکنه خیلی چیزا رو
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.