پیشبینی رایگان مسابقات فوتبال اروپایی
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان

ویتور روکه : خداحافظ اتلتیکو و سلام به بارسلونا

کد خبر : 141431  |  زمان ارسال : دوشنبه 13 آذر 1402

ویتور روکه پس از پایان بازی با اتلتیکو پارانائنسه خداحافظی کرد و از ورود قریب الوقوع خود به بارسلونا خبر داد و عنوان کرد که همیشه آرزویش بازی در اروپا بوده است.

 

به نقل از اسپورت، او گفت:

برای هر اتفاقی که در زندگی ام رخ می دهد بسیار خوشحالم. سعی می‌کنم تا حد ممکن در ذهنم کار کنم تا بتوانم با فروتنی به بارسلونا برسم.

کاری که اکنون باید انجام دهم این است که با فروتنی به کار خود ادامه دهم، این کلید موفقیت است، اگر این کار را انجام دهم مطمئن هستم که همه چیز در بارسا به خوبی پیش خواهد رفت.

 

شماره عجیب پیراهن ویتور روکه در بارسلونا

 

روکه سپس اعتراف کرد که تمام سال مشتاق بازی برای بارسلونا بوده است و امیدوار است زمانی که به این باشگاه می‌پیوندد، به میدان برود.

امیدوارم برای چالش بازی برای بارسا آماده بیایم، من تمام سال را اینجا در برزیل کار کرده ام و به این لحظه فکر کرده ام که چگونه به بارسلونا برسم.

فلسفه من این است که همیشه کار کنم، کار کنم و کار کنم و همیشه بیشتر بخواهم، این کاری است که من اینجا در برزیل انجام داده ام و این همان چیزی است که قصد دارم در بارسا درخواست کنم.
 

وی با خداحافظی از اتلتیکو افزود:

مطمئن هستم که کار موفقی انجام داده ام، سعی کرده ام تا حد امکان به تیم کمک کنم و همه چیز را برای این پیراهن داده ام، احساس می کنم وظیفه خود را انجام داده ام. ، من چیزهای بسیار خوبی را در اینجا تجربه کرده ام.

از زمانی که به اتلتیکو پارانانسه آمدم، هواداران از من استقبال خوبی کردند. من برای همه چیزهایی که اینجا در کوریتیبا تجربه کرده ام و برای حمایتی که از من کرده اند بسیار خوشحالم.

او در پایان گفت:

البته که احساس غم و اندوهی دارم... اما همانطور که گفتم، رویای من همیشه این بوده که بتوانم در اروپا و به طور خاص در بارسا بازی کنم، که باشگاه بزرگی است که این امکان را به من داده است.

 

 

در مورد لوا بعضی از دوستان خیلی کم لطفی میکنن.‌ تعبیر ماشین گلزنی برای لوا بیخود نیست، ولی وقتی هافبک‌ها علیرغم تاکید ژاوی برای لوا موقعیت سازی نمی کنند، طفلی دیگه باید چکار کنه؟!
بدو بیراه به لوا نگید، لوا همین الان بره بایرن تو یه بازی ۲ گل میزنه تاکتیک ژاوی بده که همش سانته این تاکتیک خیلی شرو وره از همه جا بازیکنا سانت میکنن چه توقعی از لواندوفسکی داره نمیتونه همه رو گل کنه بزنه
توقع ندارم بیاد هر بازی هتریک کنه ولی لوا خیلی داره بی خیالی بازی میکنه نیاز به ی تموم کننده داریم زودتر بیا لوا هم به خودش بیاد😐💔🗿
امیدوارم خوب باشی چون با این لواندوفسکی الان چیزی در نمیاد خیلی دیشب بد بازی کرد دو یا سه موقعیت و از دست داد
سلام دوستان بعضی از کامنتا روی مخه در مورد لوا
بعضی از دوستان نمک میخورن نمکدون میشکن
بعدشم همین لوا بود ک حاضر نشود ب خاطر بارسا با بایرن تمدید نکرد
بعدشم من ک ازش راضیم دمش گرم
انشالله راه میوفته
وقتی بیاد امیدوارم لوا انگیزه بگیره برگرده به دوران اوج روکه هم کم کم جای لوا رو بگیره و انتخاب خوبی دربیاد.
خواهشا تصورتون این نباشه که هر موقعیتی که لوا خراب کرد روکه همونو گل مبیکرد
دوستان درسته که لوا چند بازیه داره عذابمون میده ، ولی اینقدر بد تو کامنتا لازم نیست در موردش حرف بزنید هرچی باشه نباید یادمون بره به خاطر ما تو روی بایرن وایساد و تو شرایط بدی اومد به تیممون و علاوه بر اسپانسرینگ عالی و جذب تماشاگر باعث شد با بردن لالیگا روحیه جنگندگی به تیم برگرده ، ما خیلی مدیون لوا هستیم دوستان
بیا و این پیرمرد لهستانی نیمکت نشین کن داره حالمون بهم میزنه
بیا که از دست لوا خسته شدیم
انتظار سوارز بودن ازش نداریم همین که مواقعی لوا رو فرم نیست و با دروازه حریف قهره این ببر برزیلی بتونه توپ رو با تور دروازه حریف آشنا کنه کافیه.
دوستان ای روکه انقدرم بازیکن خوبی نیست که انقدر براش تبلیغات میشه کی میاد کی میاد
بنده خدا فضا هم براش سخت تر میشه ای کاش اول فصل می آمد فشار روش کمتر بود
چرا اینقدر کوچیک به نظر میرسد
ولی خوش امدی ببر
اگه نصف سوارز هم باشه
با این موقعیت هایی که هر بازی درست میکنیم
راحت هر بازی دو سه تا گل میزنه
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.