پیشبینی رایگان مسابقات فوتبال اروپایی
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان

جونیور فیرپو : کومان به من گفت گروه را آلوده میکنم ; در بارسلونا من را تهدید کردند

کد خبر : 141524  |  زمان ارسال : چهارشنبه 15 آذر 1402

بارسلونا با هزینه نقل و انتقالات احتمالی تا 30 میلیون یورو در سال 2019 با خرید جونیور فیرپو از رئال بتیس موافقت کرد.

 

 

 فیرپو  از طریق اسپورت در مورد دوران حضور خود در بارسلونا و به طور خاص تر، اشتباهات خود را منعکس کرد.

 

به خاطر بازی اول کاملاً متفاوت بود. آن لحظه حالم را بدتر کرد. من اینطور شروع کردم، با اشتباه در بازی اولم به عنوان شروع کننده... و علاوه بر آن، مربی من را در نیمه دوم از زمین خارج کرد. این باعث می شود که شما با یک پای بسیار بد و با انتقاد شروع کنید.

 

هرچقدر سعی نکردم آنها را بخوانم، امروزه همه چیز به دست شما می رسد، به خصوص با شبکه های اجتماعی. بعد از آن بازی هزاران کامنت و توهین، هزاران پیام خصوصی و تهدید داشتم. فکر کردم: "اینقدر بد بود؟" بله، باشه، متاسفم، اشتباه کردم، ما باختیم... اما بازتاب بسیار بزرگتر از بتیس بود.

 

فصل عالی فیرپو زیر نظر بتیس تحسین های زیادی را برای او به همراه داشت و او در مورد دشواری هایی که برای رد کردن یک باشگاه بزرگ پیش می آید، صحبت کرد، ادعا کرد:

اگر بارسلونا، رئال مادرید، منچسترسیتی یا لیورپول به سراغ شما بیایند، نه گفتن بسیار سخت است. مهم نیست که چقدر می دانید که قرار نیست شروع کننده باشید: جوردی آلبا آنجا بود، اما من می دانستم که او قرار نیست همیشه آنجا باشد.
 

می‌دانستم که اهمیت بتیس را نخواهم داشت، اما می‌خواستم یاد بگیرم. زمانی که در بتیس بودم با لو سلسو زیاد در این مورد صحبت کردم: به خط پایه می رسیدم و توپ را به او می دادم، این همان بازی ای بود که آنها جوردی آلبا و مسی کردند. خب، حالا می‌خواستم این کار را با مسی انجام دهم.

 

فیرپو در دو سال حضورش در بارسا تنها 41 بازی انجام داد که دو گل و سه پاس گل به ثمر رساند.

 

اولین فصل مورد ناامیدی از خودم بود. من خیلی پشیمانم که از آن استفاده بهتری نکردم. نمی‌توانم بگویم با ترس به میدان رفتم، اما به این فکر کردم که از من بازخواست می‌شود. اگر خوب عمل کنید:، هیچ اتفاقی نمی افتد، بارسلونا مقابل مایورکا است، بارسا بهتر هستند، آنها باید برنده شوند. و این کاملا طبیعی است و خبری از تشویق نبود.
 

و اگر کار بدی انجام دهید، آنها می خواهند شما را بکشند . احساس من این است که هر اتفاقی هم بیفتد، اگر نتیجه بدی باشد، یکی از کانون‌های انتقاد خواهم بود. من آنطور که در بتیس بازی می کردم بازی نکردم... و با این حال بیشتر از آنچه فکر می کردم بازی کردم.


این در حالی است که فصل دوم با مشکلات سلامتی فرزندش همراه بود.

من شانس بسیار خوبی برای رفتن به اینتر داشتم، اما پسر دومم با مشکلات ریوی به دنیا آمد و من تصمیم گرفتم در بارسلونا بمانم. خدمات پزشکی بسیار خوب بود و من نمی‌خواستم بعد از چنین مدت پیچیده‌ای در داخل و خارج از بیمارستان بین کشورها حرکت کنم.

او گفت:

در تیم می‌دانستند: همانقدر که با کومان مشکل داشتم، روزهایی بود که به او گفتم می‌خواهم پیش همسر و پسرم بمانم و او فهمید.

این بازیکن با رونالد کومان رابطه خوبی نداشت که قبلا در مصاحبه ها بر آن تاکید کرده و یک بار دیگر آن را مطرح کرده بود و عنوان کرد:

فکر نمی‌کنم کومان من را خیلی خوب بشناسد. او اولین کسی بود که به من گفت بمانم، اما این به دقیقه تبدیل نشد. یک بار را به یاد می‌آورم که آلبا مصدوم شد و دست را در دفاع چپ قرار داد. دقایقی که به من داد در سمت راست بود... من دقایق زیادی با او نداشتم

من چندین بازی داشتم که در آنها خوب بازی کردم، اما او به من تداوم نداد. بعد یک ماه بازی نکردم. من این را نفهمیدم. او در ابتدا به دنبال توضیحی برای آن بود، اما کومان پاسخی به من داد که در آن با من صادق نبود: او به من گفت که گروه را آلوده می‌کنم، بنابراین تلاشم را متوقف کردم.

با وجود فرصت‌های کم، فیرپو به طرز بدنامی کیلیان امباپه را در بازی برگشت بارسلونا مقابل پاری سن ژرمن قفل کرد، که به گفته او بهترین بازی او بود.

امباپه یک مأموریت وحشیانه بود. او از یک بازی آمد که در آن هت تریک کرد و آن روز هم خیلی خوب شروع کرد [1-0 را به ثمر رساند]. در تمرین دیدند که من یک به یک بسیار رقابتی هستم. و کومان من را در تمام زمین مقابل امباپه قرار داد. خوب پیش رفت، احتمالا بهترین بازی من، اگرچه در نهایت حذف شدیم.

کومان خودشم مربی مالی نبود ولی همه چی هم نباید گردنش بیفته، تیمشم مالی نبود، دفاع نداشتیم، نصف تیم هم تمام فصل مصدوم بودن.
وضعیت مالی باشگاه هم بدتر از همه اینا بود.
کاری به کیفیت این ندارم اما ی جا به کومان اشاره میکنه
ک یبار دیگه ثابت میشه مربی خوبی نبود
اینجا الان بحث فنی نیست بحث اخلاق و رفتار مربیگریه
نمی‌تونست تیم رو ی دست کنه و فشار رو ازشون برداره
یادمه گاهی ک می باختیم می اومد و ی بازیکن رو متهم میکرد
این هم یکی از خرید های افتضاح بارتمئگو هست اصلا سطح کیفیت در حد بارسا نبود اون سالی که این خریده شده گزینه های دیگه هم بود مثال گایا کاپیتان والنسیا
مدافع خوبی بود و تو حمله هم خوب کار میکرد ولی هیچوقت بهش بها ندادن
فشار روانی به نظرم مشکل از مربی هست و هواداری که بیش‌از حد توقع داره .
وقتی تونسته امباپه رو بگیره شک نکنید استعداد بالایی داشته و فقط روحیه داغون بوده
کاری به کیفیتش ندارم ولی مصاحبش چقدر دردناک بود فقط اونجا که گفت یعنی اینقدر بد بود؟
کومان باید قبول کنه هرچقدر بازیکن خوبی بوده
مربی خوبی نبوده
تو مربی گری واقعا فاجعه بوده
الانم داره تیم ملی کشورش رو نابود میکنه
حیف هلند که دست اینه
بازیکن در حد بارسا نبود ولی فشار رسانه ای و سطح انتقادات طرفدارا همیشه یه معضل بوده. کوتینیو با اون عظمتش له شد دیگه فیرپو جای خودش
من عاشق این لباسمون بودم، ولی حیف که خاطرات جالبی باهاش ندارم هعی
کیر تو بارتومئو ک با سی تا تو رو خرید
کیر تو کومان هم
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.