پیشبینی رایگان مسابقات فوتبال اروپایی
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان

خوان لاپورتا : برای فلیکس و کانسلو استراتژی داریم

کد خبر : 141676  |  زمان ارسال : یکشنبه 19 آذر 1402

بارسلونا تنها در چند ساعت دیگر با خیرونا در رابطه ای جذاب بین دو تیم کاتالونیایی قرار خواهد گرفت.

 

پیش از دیدار مورد انتظار، رئیس خوان لاپورتا در مصاحبه ای با رادیو کاتالونیا صحبت کرد و به موضوعات مرتبط با باشگاه و درگیری پیش رو اشاره کرد.

 

لاپورتا که تابستان گذشته ژائو کانسلو و ژائو فلیکس را به صورت قرضی به دست آورد، قصد باشگاه را برای ماندگاری دائمی آنها پس از این کمپین تایید کرد و اظهار داشت که در نهایت مذاکراتی با باشگاه مادر آنها انجام خواهد شد.

ما بسیار راضی هستیم و دکو در حال حاضر برای زمانی که فکر می کنیم مناسب است با اتلتیکو و سیتی صحبت کنیم و در کنار آنها بمانیم، استراتژی داریم.

او افزود:

هر دو فصل فوق‌العاده‌ای را پشت سر می‌گذارند و ما مطمئن هستیم که بیشتر و بیشتر پیشرفت خواهند کرد، امیدوارم اگر ژاوی امشب آنها را به میدان ببرد ، و به عملکرد بسیار خوب خود ادامه دهند.

بارسلونا تابستان گذشته اریک گارسیا و پابلو توره را به خیرونا قرض داد. با این حال، توره امشب به دلیل بند ترس درج شده در قرارداد و امتناع خیرونا از پرداخت مبلغی که اجازه مشارکت او را می دهد، شرکت نخواهد کرد.

 

لاپورتا در مورد وضعیت توره اظهار داشت:

پابلو توره می تواند بازی کند، اما اگر خیرونا مبلغ تعیین شده (300000 یورو) را پرداخت کند، ما برای (انتقال) اوریول رومئو نیز پول می پردازیم.

خوان لاپورتا در مورد اریک گارسیا گفت:

اریک یک حرفه ای است که تلاش می کند بازی خوبی ارائه دهد و امیدوارم این کار را انجام دهد زیرا او بازیکن ما است. بارسا پیروز شود اما گارسیا هم خوب بازی کند !

آلیکس گارسیا که در حال حاضر با خیرونا کار می کند، اخیرا به تمجید از بارسلونا پرداخت

من بازیکنان بارسا را دوست دارم، اگرچه آنها تیم بزرگی دارند، اما این چیزها فقط کمی سردرگمی ایجاد می کند. ما یک تیم بسیار رقابتی و یک مربی فوق العاده داریم و وقتی توپ وارد سیستم ژاوی می شود، تیم بیشتر و بهتر بازی می کند.

 

با این حال، رئیس احترام خود را نسبت به خیرونا نشان داد و آنها را به عنوان یک رقیب و همچنین یک دوست پذیرفت.

این یک رقیب و همچنین یک دوست است. فقط به این دلیل که خیرونا است، تیمی است که ما نسبت به آن احساس همدردی و احساس تعلق داریم، اما همچنان یک رقیب است و راهی برای احترام به آن است (مقابله با آن ) زیرا فشار کمتری نسبت به ما دارد.

دیروز، رئال مادرید در برابر رئال بتیس امتیازات را از دست داد، که این فرصت ایده آلی را برای بارسلونا فراهم می کند تا فاصله بین جدول ها را نزدیک کند.

ما پس از تساوی دیروز (بین بتیس و رئال مادرید)، بیشتر از هر کس دیگری علاقه مند به پیروزی هستیم.

بارسلونا خیرونا
این لاپورتام ک ۲۴ ساعت در مصاحبس😐
نقشه های خودشم لو میده
کانسلو خیلی به کارمون میاد
مثل اینه دم امتحان جار بزنی که میخوام تقلب کنم
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.