پیشبینی رایگان مسابقات فوتبال اروپایی
بارسلونااسپانیاآلمانفرانسهانگلیسپرتغالیورو 2024
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیهشتگ #یورو_2024

هانسی فلیک امروز با دکو دیدار خواهد کرد

کد خبر : 147870  |  زمان ارسال : سه شنبه 22 خرداد 1403

طبق گزارش موندو دپورتیوو، هانسی فلیک، سرمربی جدید بارسلونا، قرار است امروز در سیوتات اسپورتیوا با مدیر ورزشی دکو دیدار کند.

 

این جلسه تلاش های آنها را برای ترسیم برنامه های پیش فصل و نهایی کردن تیم برای فصل آینده آغاز می کند.

 

از امروز، فلیک از دفتر جدید خود در بارسلونا مشغول به کار خواهد بود و با آغاز کار سرمربی آلمانی به عنوان سرمربی تیم اصلی، باید چندین تصمیم مهم اتخاذ کند.

گفته می شود که فلیک نه تنها روی تغییر شکل تیم تمرکز خواهد کرد، بلکه برنامه های روزانه را برای بازیکنانش تنظیم خواهد کرد. او مشتاق است که به شدت کار کند، اگرچه بسیاری از بازیکنان بین المللی در هفته های منتهی به سفرشان به ایالات متحده در دسترس نیستند.
 

 

نقشه هانسی فلیک برای گاوی ( عکس )

 

یکی از اولین وظایف فلیک، نهایی کردن برنامه پیش فصل است. این شامل تعیین تاریخ شروع برای آموزش، برنامه ریزی سفرها، سازماندهی تور ایالات متحده، و ترتیب جلسات آموزشی قبل از عزیمت آنها به اورلاندو است.

 

لازم به ذکر است که ژاوی 8 جولای را به عنوان اولین روز تمرین قبل از پیش فصل تعیین کرده بود و فلیک تصمیم خواهد گرفت که آیا این تاریخ را حفظ کند یا آن را تغییر دهد.

 

اولین پیام گواردیولا به هانسی فلیک

 

با توجه به برنامه ریزی تیم برای عزیمت به ایالات متحده در 28 جولای، فلیک قصد دارد از این دوره 20 روزه برای آشنایی با بازیکنان، به ویژه آنهایی که از تیم ذخیره وظایف بین المللی نیستند، استفاده کند.

 

این در حالی است که گفته می شود او می خواهد برنامه دقیقی برای بازگشت بازیکنانی که در حال انجام وظیفه ملی هستند به ترکیب داشته باشد.

 

پدری مشکل هانسی فلیک را حل کرد!

 

فلیک امیدوار است که هر چه بیشتر بازیکنان بتوانند به ایالات متحده سفر کنند، اما برخی ممکن است در طول تور به تیم ملحق شوند زیرا بارسلونا از 28 تا 31 جولای در اورلاندو خواهد بود و سپس تا پایان تور در بالتیمور خواهد بود.

 

آنها در 3 و 4 آگوست یک سفر رفت و برگشت به نیویورک خواهند داشت تا ال کلاسیکو سنتی تابستانی را مقابل رئال مادرید برگزار کنند. در طول این مراحل، برخی از بازیکنان به تیم ملحق خواهند شد، در حالی که برخی دیگر ممکن است در المپیک دور باشند.

 

کلیدی ترین بازیکن بارسلونا در ترکیب هانسی فلیک

 

لازم به ذکر است که تحت هدایت ژاوی، باشگاه بیشتر برنامه های تور را از قبل برنامه ریزی کرده بود.

سلام دکوی تو خونه
ک**ل نمونه
قول بده که حرف های هانسی یادت بمونه
همیشه قبل انتخاب اول تریاک بعد کتاب
بعد بدو برو بغل دیاز جون بخواب
باید امسال خیلی به لاماسیا اهمیت بدیم
ناموصا نگاه کنید این گوهورده ی مادر زنده رو
عین گاو بازی میکنه
به اون دکو خر اختیار خرید نده خودت به آقای لاپرتو بگو کیا رو میخوایی
ظاهرا قراره فاتی رو بدن لورزکوزن فریمپونگ رو بگیرن خیلی عالی میشه فاتی ۱۰ تا حقوق میگیره که اگر بره میشه به فریمپونگ ۷ تا داد ۳ میل دستمزد ذخیره کرد گذاشت رو دستمزد ارائوخو بلکه تا ۲۰۳۰ باهاش تمدید کردن
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.