بارسلونااسپانیاانگلیسآرژانتینیورو 2024کوپا آمریکا 2024
داغ تــرین ها#یورو_2024#کوپا_آمریکا

دو فوق ستاره جدید در فهرست لاماسیا بارسلونا

کد خبر : 148904  |  زمان ارسال : سه شنبه 19 تیر 1403

در حالی که ممکن است در جذب بازیکنان در سطح تیم اصلی به دلیل مسائل اقتصادی مشکلاتی وجود داشته باشد، باشگاه بارسلونا همچنان به تقویت رده های آکادمی خود با ایده ساختن فوق ستاره هایی برای آینده از درون باشگاه ادامه می دهد.

 

در واقع، طبق گفته اسپورت ، بارسلونا به دو جواهرات آکادمی رئال ساراگوسا به نام های گورکا بیل و سامو بورنیکئل علاقه نشان داده است.

 

گزارش های ضد و نقیض درباره ژائو فلیکس و بنفیکا

 

بیل 14 ساله به عنوان یکی از با استعدادترین استعدادهای جوان رده سنی خود در اسپانیا در نظر گرفته می شود و در فصل گذشته برای تیم Cadete A ساراگوسا بازی می کرد.

 

بیل که یک هافبک چپ پای خلاق است، می تواند به عنوان بازیکن داخلی، شماره 10 یا حتی به عنوان یک وینگر کاذب در کناره ها عمل کند. این بازیکن جوان با دریبل‌زنی، مهارت‌های فنی و شوت‌زنی دقیق چشم‌ها را به خود جلب کرده است و آینده‌ای درخشان در انتظار اوست.

 

خرید جدید آژاکس : در آستانه پیوستن به بارسلونا بودم اما ...

 

در مورد بورنیکئل، این نوجوان به اندازه بیل چشم نواز نیست، اما بازیکنی با مشخصاتی است که بارسلونا آن را بسیار دوست دارد. هافبک جوان که می تواند به عنوان یک شماره 6 یا یک شماره 8 عمل کند، از ویژگی های لمسی و توپ بازی بسیار خوبی برخوردار است.

 

در صورت امضای قرارداد، انتظار می رود که بیل فوراً در تیم Cadete A در بارسلونا قرار گیرد در حالی که Borniquel می تواند بخشی از فهرست Cadete B برای فصل آینده باشد.

رئال از فروش بازیکنای آکادمیه بنجلش سالانه 20 تا 30 میل درآمد داره در حالی که کیفیتشون افتضاحه و صرفا برچسبه رسانه میخورن ولی ما هیچوقت به آکادمی به عنوان درامد نگاه نکردیم مگرنه راحت میشه سالانه 30 میل در اورد البته از اونهایی که مربی واسه فروش انتخاب میکنه نه اینکه بازیکنای بنجل رو نگه دارن فایه و گویو رو مفت بدن بره
تا یک ماه نشده هر دو رو از دست میدیم
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.