داغ ترین ها : بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , لیونل مسی پاری سن ژرمن , اخبار بارسلونا , بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۳ اتلتیک بیلبائو
پایان : حذف از کوپا دل ری !
0

پیش بازی منچستر سیتی و بارسلونا؛ در جستجوی چهارمین برد متوالی در انگلستان ! + نکات تاریخی

پیش بازی منچستر سیتی و بارسلونا
ما در شبکه های اجتماعی :
لوگوی تیم های بارسلونا و منچستر سیتی
کد خبر : 58263  |   زمان ارسال : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
بارسلونا در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل 2016/17 در منچستر انگلیس مهمان شاگردان پپ گواردیولا است.

اختصاصی بارسانیوز - بارسلونا سه شنبه از ساعت 23:15 در استادیوم اتحاد با منچستر سیتی در اولین بازی دور برگشت مرحله رگوهی دیدار خواهد کرد به صورتی که این دیدار آخرین فرصت شاگردان گواردیولا برای صدرنشین شدن در گروه سوم می باشد.

 

منچستر سیتی در شرایطی در اتحاد از بارسلونای لوئیز انریکه پذیرایی خواهد کرد که با سرمربی سابق این تیم و بنیانگذار اصلی تیم فعلی بارسلونا بابت ورود ستاره های بزرگی از آکادمی باشگاه بارسلونا، در نیوکمپ با 4 گل مغلوب شد.

 

پیش بازی منچستر سیتی و بارسلونا

 

منچستر سیتی هر سه بازی گذشته خود را مقابل بارسلونا شکست خورده است اما بازی خوب شاگردان پپ در دیدار قبلی تا قبل از اخراج براوو می تواند در انگلستان برای تیم انریکه دردسر ساز شود.

 

نکات ابتدایی

 

بارسلونا

 

تیم بارسلونا با هدایت نایب رئیس باشگاه به نام جوردی کاردونر به همراه تیم مدیریتی به نام های جوردی مویکس، خوان پره، سیلویو الیاس، جوزپ رامون و اوریول توماس به شهر منچستر پرواز کرده است.

 

اما نکته جالب این پرواز این بود که مارلون سانتوس که بابت مصدومان بارسلونا به تیم اصلی اضافه شده است، پاسپورت خود را در خانه جا گذاشت تا بدین ترتیب مجبور شود تا با پروازی مجزا راهی انگلستان گردد. در هواپیمای بارسلوناف تیم زیر 19 سال نیز برای برگزاری دیدار اروپایی خود با سیتی حضور دارد.

 

لیونل مسی

 

پس از ورود به شهر، 20 بازیکن حاضر و کادر مربیگری به هتل محل اقامت خود رفتند. کنفرانس مطبوعاتی نیز با حضور ایوان راکیتیچ و لوئیز انریکه برگزار می شود.

 

در تیم بارسلونا مجددا سیلسن، پیکه و اینیستا در کنار جوردی آلبا در دسترس انریکه قرار ندارند و جرمی متیو نیز به دلیل دریافت کارت قرمز در دیدار رفت محروم است درحالی که آردا توران از بند مصدومیت رهایی یافت و با تیم به منچستر پرواز نمود.

 

در تیم بارسلونا انتظار می رود که انریکه مشکلی در انتخاب خط دفاعی خود نداشته باشد چون انتخاب دیگری ندارد به صورتی که احتمالا لوکاس دینیه، اومتیتی، ماسکرانو سرجی روبرتو جلوتر از تراشتگن بازی خواهند کرد.

 

رافینیا

 

در خط هافبک نیز سرجیو بوسکتس قطعا پشت راکیتیچ حاضر خواهد بود و احتمالا رافینیا با درخشش در مقابل گرانادا به جای اینستا بازی خواهد و در غیر اینصورت و احتیاط بیشتر از سوی لوئیز انریکه، اندره گومز بازی خواهد کرد.

 

در خط حمله نیز مثلث تهاجمی آتشین بارسلونا به نام های مسی، سوارز و نیمار انتظار کابایرو دروازبان دوم سیتی را در غیاب کلودیو براوویی می کشند که در دیدار رفت با اخراج خود زمینه شاز شکست سنگین سیتی مقابل تیم سابقش شد.

 

بارسلونا در شرایطی مجددا مقابل منچستر سیتی قرار خواهد گرفت که بیشترین بازی خود را مقابل چلسی با 7 دیدار انجام داده است. اولین سفر بارسلونا به انگلستان نیز به نیمه نهایی Fairs Cup باز میگردد که بارسلونا مقابل بیرمنگهام قرار گرفته بود.

 

پیش بازی منچستر سیتی و بارسلونا

 

اولین پیروزی بارسلونا در انگلستان نیز با برتری 5-2 در فصل 1959/60 مقابل تیم وولورهمپتون در یک چهارم نهایی جام اروپا کسب شد.

 

نکته جالب برای لوئیز انریکه اینجاست که این سرمربی در جریان اولین پیروزی بارسلونا در انگلستان در لیگ قهرمانان اروپا در سال 1999 مقابل انگلستان 70 دقیقه بازی کرد و یکی از گل ها را نیز به ثمر رساند.

 

بارسلونا Fairs Cup فصل 1957/58 را در مقابل مجموعه تیم یک شهر با مجموع 8-2 پیروز شد که مقابل تیم منتخب شهرهای لندن بود.

 

پیش بازی منچستر سیتی و بارسلونا

 

بارسلونا در استادیوم اتحاد در دو دیدار پیاپی به پیروزی رسیده استو به سوی سومین پیروزی پیاپی گام بر می دارد.

 

آخرین باری که بارسلونا در انگلستان شکست خورد به سال 2012 و شکست 1-0 در نیمه نهایی در استمفوردبریج باز می گردد.

 

لیونل مسی یک بار دیگر در مقابل پپ گواردیولا قرار می گیرد بازیکنی که قاعدتا گواردیولا باید به فکر مهارش باشد. مسی در گفت و گو با نشریه سان، تفاوت انریکه با گواردیولا را، حملات سریعتر تیم انریکه و استفاده بیشتر از ضدحملات توصیف کرد.

 

پست  ویژه: آنالیز بازی رفت بارسلونا 4-0 منچستر سیتی

 

منچستر سیتی

 

تیم پپ گواردیولا نیز غایبانی خواهد داشت. پپ گواردیولا برای جبران شکست بازی رفت در نیوکمپ کلودیو براوو، یحیی توره، پابلو زابالتا و باکاری سانیا را دراختیار نخواهد داشت.

 

تیم منچستر سیتی هم اکنون با 4 امتیاز با بارسلونای 9 امتیازی 5 امتیاز اختلاف دارد و شکست در مقابل بارسلونا، سیتی را از صدرنشینی ناامید خواهد کرد.

 

سرخیو آگوئرو که حضور نیافتنش در دیدار رفت بحث برانگیز بود، احتمالا در دیدار فرداشب از ابتدا در ترکیب سیتی قرار خواهد گرفت.

 

لیونل مسی-آگوئرو-Messi

 

اما در ترکیب منچستر سیتی، انتظار می رود که پپ جلوتر از کابایرو، کولاروف، اوتامندی، استونز و زابالتا را قرار دهد که جلوتر از آن ها فرناندینیو در پست هافبک دفاعی بازی خواهد کرد.

 

در سیستم 1-4-1-4 احتمالی منچستر سیتی، دی بروین، در پست وینگر چپ و استرلینگ در پست وینگر راست بازی خواهند کرد که بین ان ها سیلوا و گوندوغان با تک مهاجم تیم به نام آگوئرو بازی خواهند کرد.

 

پیش بازی منچستر سیتی و بارسلونا

 

وضعیت مصدومیت بازیکنان دو تیم

 

در تیم بارسلونا، پیکه، اینیستا، آلبا و سیلسن مصدوم هستند.

 

در تیم منچستر سیتی پابلو زابالتا و سانیا مصدوم هستند ولی فابیان دلف به مرز آمادگی بازگشته است.

 

نکات کلیدی

 

بارسلونا در هر 5 دیدار اخیر خود مقابل منچستر سیتی در کلیه رقابت ها به پیروزی رسیده است.

 

بارسلونا در 6 دیدار از 7 دیدار اخیر خود در لیگ قهرمانان اروپا پیروز شده است.

 

بارسلونا در 3 بازی اخیر خود مقابل سیتی در لیگ قهرمانان اروپا در هر دو نیمه بازی پیروز بوده است.

 

گل سوارز به منچستر سیتی

 

در 5 بازی از 6 بازی اخیر بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا، به صورت میانگین بیش از 2.5 گل در هر دیدار به ثمر رسیده است.

 

بارسلونا در 6 دیدار از 7 دیدار اخیر خود در لیگ قهرمانان اروپا حداقل 2 گل به ثمر رسانده است.

 

در 3 بازی اخیر منچستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا بیش از 2.5 گل در هر بازی به ثمر رسیده است.

 

نکات آماری بازی

 

پیش بازی منچستر سیتی و بارسلونا

 

بهترین بازیکنان، گلزنان و پاس گل های دو تیم در فصل جاری

 

پیش بازی منچستر سیتی و بارسلونا

 

نتایج بازی های دو تیم مقابل یکدیگر

 

پیش بازی منچستر سیتی و بارسلونا

 

نتایج بازی های دو تیم در فصل جاری

 

پیش بازی منچستر سیتی و بارسلونا

 

پیش بینی های هو اسکورد

 

هر دو مربی از بابت مصدومیت های بازیکنانشان باتوجه به بازی های دشوار پیش رو نگران هستند. پپ گواردیولا از پیروزی 4-0 مقابل وست بروم به اتحاد بازگشته و این شوک پس از 6 بازی بدون برد پیاپی می تواند خبر خوشی برای هواداران سیتی باشد در دیداری که آگوئرو نیز به فرم خوب خود بازگشته است.

 

اما بارسلونا پس از پیروزی های قاطعانه، در دیدار مقابل گرانادا تنها با یک گل به برتری دست یافت هرچند که تیم گرانادا از باخت 1-0 راضی بود و در دفاع اتوبوسی فرو رفته بود.

 

منچستر سیتی 1-2 بارسلونا

 

احتمال های بازی توسط کاربران هو اسکورد

 

احتمال انتخاب بهترین بازیکن زمین

 

پیش بازی منچستر سیتی و بارسلونا

 

احتمال برد ها و نتیجه بازی

 

پیش بازی منچستر سیتی و بارسلونا


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عشق رونالدو
عشق رونالدو (سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵)
۰ ۴
درجستجوی باخت خفیف ن برد..خخخخ