شروع دور جدید مسابقه پیشبینی رایگان بارسا نیوز
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاکاربر ویژهمسابقه پیشبینی

برنامه اولیه نقل و انتقالاتی فرناندز و والورده برای 2018/19

کد خبر : 76491  |  زمان ارسال : چهارشنبه 9 اسفند 1396
برنامه اولیه با ادامه روند با کناری ها

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، بارسلونا درجلسات مختلفی که تاکنون برنامه ریزی کرده است لیستی را از والورده با تعیین اولویت برای فصل 2018/19 دریافت کرده که اینبار باشگاه باتوجه به سرمایه گذاری عظیم در دو پنجره قبلی با خرید دمبله و کوتینیو و اطمینان از خرید تابستانی گریزمان به فکر تنظیم تیم فعلی خود برای فصل آینده است.

 

جایی که بارسلونا نیاز به تقویت را احساس می کرد، خط دفاع بود که ایده اولیه روی تقویت دفاع راست جهت یافتن جایگزینی برای نلسون سمدو بود اما به مرور زمان مشخص شد که سرجی روبرتو بهترین راه حل برای بازی در دفاع راست و رقیبی قدرتمند برای سمدو است بازیکنی که در حال حاضر بهترین دفاع راست اروپا در مقایسه با بزرگان محسوب می شود.

 

بنابراین ارنستو والورده نیز به مانند مدیران باشگاه به دنبال دفاع راست نیست اگرچه که ارنستو استفاده از روبرتو را در میانه زمین و در پست وینگر با احساس نیاز نیز استفاده خواهد کرد که اخیرا او را بازیکنی با برکت برای خود نامید.

 

والورده همچنین راکیتیچ را در ادامه نیز در تیم خود می خواهد چون روی روبرتو برای پست دفاع راست حساب باز کرده است.

 

درحالی که بارسلونا به دنبال جذب یک مدافع چپ برای رقابت با جوردی آلبا بود و از آلابا مدافع بایرن مونیخ به عنوان گزینه خرید نام برده می شد اما بابت هزینه زیاد این انتقال تصمیم به ادامه همکاری با دینیه گرفته شده است تا میراندا مدافع چپ تیم دوم طی دو سال به تیم اصلی اضافه گردد.

مهمانکاربر مهمان@Guest
تلگرام بارسانیوز
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.