داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

24

ایجنت کوتینیو به پاریس سفر میکند

ایجنت کوتینیو به پاریس سفر میکند
ما در شبکه های اجتماعی :
کوتینیو
کد خبر : 92537  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸  |   نویسنده : مبین  |  
احتمال انتقال کوتینیو به PSG وجود دارد

اختصاصی بارسانیوز- به گزارش Esporte Interativo کوتینیو به خروج از بارسلونا نزدیک شده است.

 

ایجنت کوتینیو هم قصد دارد تا به پاریس سفر کند. کیا جورابچیان به دلیل ورود احتمالی کوتینیو به این معامله با PSG مذاکره خواهد کرد. امروز صبح آبیدال و آندره کوری و خاویر بورداس به پاریس سفر کردند تا با لئوناردو بر سر قضیه انتقال نیمار مذاکره کنند.

 

پاریس سنت ژرمن اصلی ترین گزینه خروج کوتینیو از بارسلونا است. راک 1 مدتی قبل اعلام کرده بود که احتمال دارد کوتینیو به صورت قرضی به بایرن مونیخ منتقل شود.

 

اگر کوتینیو به PSG منتقل نشود بارسلونا گزینه های دیگر را بررسی خواهد کرد. اما انتقال او به PSG محتمل تر به نظر میرسد و دو باشگاه در تلاش خواهند بود تا هرچه سریع تر به توافق برستد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
اکبر رضایی راد
اکبر رضایی راد (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۴۹ ۶۲

بعضی که می‌گویند نتقادی به مسی در هیچ موردی وارد نیست و او را عاری از انجام اشتباه میدانند و نمی‌پذیرند که او نیز جایزالخطاست و به انتقادها علیه مسی واکنش تند و توهین نشان میدهند بدانند و بپذیرند که مسی با وجود افسانه ی باشگاه بودن و کلیه خدمات و زحمات خود در مورد والورده مرتکب اشتباه شده و این خبر فقط حرف بنده یا کسی دیگر نیست بلکه خیلی ها این را میدانند و این موضوع در خبری که مربوط به نیمار بود هم مطرح شده و همه میتوانند ببینند خصوصاً پاراگراف آخر خبر که عیناً همین موضوع رو بیان میکند .

«« مسی در بارسلونا نقش و اهمیتی فراتر از یک کاپیتان دارد و نظرات و تمایلات مسی در بارسا از وزنی به مراتب بیشتر از یک کاپیتان عادی برخوردار است.
یکی از مهمترین موارد وزن بالای مسی در تصمیم‌گیری‌های بارسا در پایان فصل گذشته نمایان شد زمانی که هواداران بارسا و افکار عمومی با تمام قوا برای اخراج ارنستو والورده سرمربی این تیم فشار می‌آوردند ولی حمایت مسی از او باعث شد والورده صندلی خود را حفظ کرده و همچنان سکان هدایت این تیم را به عهده داشته باشد »»

https://www.varzesh3.com/news/1629711

متاسفانه یا خوشبختانه برای بعضی، مسی باعث اخراج نشدن سرمربی نالایق تیم ارنستو والورده گردید و امری غیر قابل انکار است.

بحث کلی و هدف موضوع دخالت و تصمیم گیری مسی نیست بحث این است که کار وی اشتباه است و به ضرر باشگاه می‌شود و حال که قدرت و نفوذ خوبی در باشگاه و تاثیر زیادی بر مدیران دارد باید با انتخاب و تصمیم گیری صحیح به موفقیت تیم کمک کند و خود نیز صاحب افتخار شود مثل درخواست برای بازگرداندن نیمار که می‌تواند کمک کننده باشد اما در عین حال حمایت از سرمربی نالایقی که با بازگشت نیمار نیز بارسا را از لیگ قهرمانان اروپا حذف میکند و جز شکست و به بار آوردن افتضاحی دیگر سرانجامی ندارد بد و مخرب است و به ضرر همه تمام خواهد شد.
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۶۱ ۱۴
اگر این انتقال ها انجام بشه فصل بعدی تقابل بارسا و PS6 در چمپیونزلیگ دیدن داره
ارنستوی حکیم
ارنستوی حکیم (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۲۷ ۵
خب دیگه به نظر میاد قضیه تموم شدست
عباس
عباس (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۵۶ ۳۴
شما فک کردی بیشتر از مسی می فهمی؟؟؟؟؟؟؟؟
@RZOL
بویژوس نویز
بویژوس نویز (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۳۳ ۲۵
حرفتون رو قبول دارم تا حدود زیادی
هم مسی و هم رونالدو بر خلاف تمام تکذیبیه هایی که میاد در تصمیمات کادر فنی و انتخاب بازیکنان نقش بسزایی دارن و از طرفی به عنوان کاپیتان تیم هم چنین حسی بهشون دست میده که رهبرن و میتونن تصمیم بگیرن و اینکار رو کنن. هم رونالدو هم مسی بارها این کار رو انجام دادن ولی بعدش گفتن شایعاته.
منتهی تفاوتی بینشون هست و علت موفقیت رونالدو و ناکامی مسی در فشار بیشتری هست که به خاطر اسم و سایه مارادونا در تیم ملی روی مسی سنگینی میکنه و آرژانتینیا میگن مارادونا یه تنه تیمو قهرمان کرد و از مسی هم همین رو میخوان در نتیجه مسی هم بازیکنانی که باش مشکل دارن دعوت نمیشن و بجاش بازیکنایی رو میارن که به درد نخورن و مسی به خودش تلقین میکنه که باید یه تنه تیمو قهرمان کنه مثل مارادونا تا قهرمان ملی بشه .
تاثیر مسی روی مربی و بازیکنا اینطوره .
اما رونالدو ، اونم دخالتهای خودش رو داره و بعضاً هم آشکارا انجام میده اما تصمیماش در پی منافع شخصی خودش و رسیدن به جوایزه و برای این کار به دنبال انتخاب بهترینا برا رسیدن به هدفشه و به همین خاطر نتیجه بهتری گرفته
ارنستوی حکیم
ارنستوی حکیم (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۲۱ ۳۰
من طرف ایشون یا شما نیستم وای مگه مسی خداس؟؟؟
@SeyedAbbas
بویژوس نویز
بویژوس نویز (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۲۶ ۲۱
اما مسی به خودش میگه وقتی بازیکنای اطرافی و مربیاش به درد نخورن پس وظیفه رو دوش خودش و بر عهده خودشه که باید تیمشو قهرمان کنه و به فکر جایزه فردی نیست و چون فکرش و توانش معطوف به قهرمان کردن تیمش میشه ولی وقتی اطرفیانش کودن باشن که خودش در انتخابشون میتونه تاثیر زیادی داشته باشه ، شکست میخوره و بهم میریزه.
مسی در انتخاب‌هاش اشتباه میکنه و خوبها کنار میمونن و کودن ها میان کنارش و وقتی ازشون ناامید بشه مجبوره و میخواد همه بار تیم رو به دوش بکشه اما نمیشه و شکست میخوره اما رونالدو چون خودش می‌دونه تنهایی نمی‌تونه کاری کنه دنبال آوردن بهترین مربیا و بهترین بازیکنا برا تقویت و افزایش شانس خودشه و موفق میشه
هر دو در انتخاب مربی و بازیکن نقش دارن اما تفاوتشون در فشار و انتظار بیشتر از مسیه که سایه مارادونا و قهرمان کردن یه تنه تیمو روی سر خودش میبینه و میگه باید منم این کار رو کنم اما نمیشه.
@RZOL
ارنستوی حکیم
ارنستوی حکیم (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۵ ۹
ولی
@SeyedAbbas
بویژوس نویز
بویژوس نویز (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۲۶ ۲۰
مثلاً رونالدو برای اینکه ژوائو فلیکس کنارش بازی کنه خیلی‌ مشتاقه چون میدونه بازیساز و پاسور خوبیه و میتونه تغذیش کنه و کیفیت بالایی داره و میتونه براش آماده فراهم کنه و اونو به جام نزدیک تر کنه .
@RZOL
عباس
عباس (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۳۴ ۲۰
مسی خدا نیست ولی بعد این همه سال کسب تجربه یه چیزهایی بیشتر از من و شما می فهمه
حتما با والورده راحت کار میکنه یا هر چیز دیگه ای
من خودم نقد های خیلی جدی به والورده دارم ولی حالا که ماندگار شده نباید اینقدر انتقاد کرد سرمربی تیمومنه
فراموش نکنیم مسی هر دوسالی که با والورده کار کرده کفش طلا رو صاحب شده و خوب گل زده
@Adelrm37
اکبر رضایی راد
اکبر رضایی راد (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۲۱ ۳۲
همین دیگر گفتم که این را همه میدانند و در خبر مربوط به نیمار هم به آن اشاره شده و تنها بنده نگفتم این را.
از طرفی همانطور که ذکر شد شما مسی را در هر زمینه ای فاقد خطا و اشتباه می‌پندارید و همین که میگویید آیا بیشتر از مسی مفهمید نشان دهنده تعصب بیجاست.
بنده بیشتر از هیچ کسی نمیفهمم و از همه نیز کمتر میدانم اما به خوبی و کامل میدانم که والورده سرمربی نالایقی است و بارسا را به بیراهه کشانده و سرانجامی خوب با این شخص‌‌ برای باشگاه وجود ندارد
@SeyedAbbas
10
10 (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۲۷ ۱۶
این حرف شما درست نیست. شاید مسی نظرشو گفته باشه ولی تحمیل نمیکنه. توو جام جهانی 2018 همه گفتن مسی توو رخکن تصمیم میگیره و حتی ترکیب میچینه. ولی بعد جام مسی مصاحبه کرد گفت هر کدوم از مربی ها و یا بازیکن ها دیدن که من توی تصمیمات فنی دخالت کردم بیان بگن.... گفت من هیچ وقت تو مسائل فنی دخالت نمیکنم.... شما به روزنامه ها زیاد توجه نکن...
تورج
تورج (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۳۰ ۱۹
این تحلیل های بچه گانه ژورنالیست ها که اکثرا هم مادریدی هستن رو ول کنین. دیگه از منبعتون مشخصه ورزش 3 که اکثر منابعش مارکا و آ اس هستش. در وهله اول اگه از این جنبه نگاه کنیم که مسی هم یک انسانه و حق اظهارنظر داره و اگه نظرش خلاف نظر ماست پس بهش خرده بگیریم و خیانت به باشگاه قلمدادش کنیم این حرف خلاف اصول اخلاقی و غیر منطقی و به شدت جانبدارانه است در وهله دوم اگه مسی رو به عنوان یک فوتبالیست که بدون شک جزو بهترین های تاریخ فوتبال هستش در نظر بگیریم باز هم نظرش بیشتر از ژورنالیست ها و خبرنگارهای معلوم الحال موثق تر و قابل استناد تره. در وهله سوم مسی جزو بازیکنان تیمه و مطمئنا شرایط تیم و جنبه های مختلف تاکتیکی و اخلاقی و غیره در مورد والورده رو بهتر از بقیه درک میکنه و نظرش رو به عنوان بازیکن تیم بیان کرده چهارما باشگاه هیات مدیره داره و تصمیاتی از این دست در حوزه اختیارات هیات مدیره است و وظیفه هوادار یه چیز دیگه ای هست نه پا رو فراتر بذاره و اسطوره باشگاه رو به باندبازی متهم بکنه. بنده واقعا نمیفهمم شما با این مطالب دنبال چه چیزی هستین؟ قضیه اخراج سرمربی خیلی وقت پیش منتفی شده.
@RZOL
اکبر رضایی راد
اکبر رضایی راد (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱۸ ۲۶
اینکه شما این موارد رو خیانت مسی به باشگاه از دید بنده بیان کردید نشانه نظر مغرضانه و و غیر منطقی و فرافکنی شماست که چون عاشق مسی و علاقمند به والورده هستین تحمل پذیرش انتقاد و نظری مخالف آنها را ندارید و همه اخبار را کذب دانستن کاملاً غیر منطقیست.
نقش و نفوذ مسی در تصمیم گیری مدیران برای باشگاه غیر قابل انکار است و دلیلی نمیشود که چون شما این قضیه را قبول ندارید پس همش کذبه و نظر خودتان درست
چه کسی تاتا مارتینو را برای مربیگری بارسا پیشنهاد کرد؟چرا باید مهمترین جلسه باشگاه پس از وقوع شکست سنگین و تحقیر کننده مقابل لیورپول بجای دفتر باشگاه در دفتر مسی کاپیتان تیم و اسطوره باشگاه برگزار بشه؟
تاتا مارتینو چطور بدون تجربه مربیگری در اروپا و کاملا ناشناخته سرمربی بارسا از بزرگترین باشگاه های دنیا میشه؟ آنجا هم مسی نقشی نداشت اصلا!
بله حرف شما صحیح است مسی را پیر کردند اما خود مسی نیز در عدم موفقیتش نقش و تاثیر زیادی داشت به مانند اعلام بی تقصیر بودن والورده و مناسب بودن این مربی برای ماندن و ابقای او در باشگاه پس از دو شکست مفتضحانه در اروپا و حقارت باشگاه
@Pure-love
ارنستوی حکیم
ارنستوی حکیم (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱۶ ۲۳
پارسال منم فکر میکردم نباید از والورده بد گفت و این حرفا که گند زد به کل تیم رفت
من خودم چیزی نمیگم اما وقتی کسی ازش تعریف بکنه ساکت نمیمونم منظورم این نیست شما این کار رو کردی
اما اگه مسی گفته والورده باید بمونه دلیل نمیشه حرف درستی زده باشه چون ممکنه مسی هم اشتباه بکنه من اصلا متن این دوستمونو نخوندم خیلی هم با نظرات افراطی ایشون موافق نیستم همونطور که با این حرف که مسی هرکاری بکنه درسته موافق نیستم
@SeyedAbbas
تورج
تورج (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۲۳ ۱۸
بنده کامنت شما رو دقیقا یادمه و نمیتونین با این حرف ها مغلطه بکنین و با خطاب به من به عنوان "علاقمند بودن به والورده" صورت مسئله رو پاک کنی. اصلا اینجا بحث والورده نیست شما میتونی فقط نظرت رو بگی که مثلا من در این مورد با نظر مسی مخالفم نه اینکه مسی رو به باندبازی متهم بکنی و به خواننده القا کنی که مسی به باشگاه ضربه میزنه. مطمئنا سواد فوتبالی مسی هزاران برابر بالاتر از بنده و شماست و خیلی خیلی بیشتر از امثال من و شما به فکر موفقیت بارساست. اینکه خودمونو کاسه داغ تر از آش معرفی کنیم و در هر پستی کامنت های جهت دار و مغرضانه و علیه تیم و ارکان مدیریتی و کادر فنی و بدتر از همه علیه اسطوره باشگاه بفرستیم، یه ذره با ادعاهای هواداریمون منافات داره.
@RZOL
10
10 (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۲۲ ۱۲
مگه زمانی که گواردیولا مربی بارسا شد مربی در سطح جهانی بود؟ از تیم دوم بارسا اومد... اون موقع هم روی گواردیولا ریسک کردن ولی جواب داد....
اکبر رضایی راد
اکبر رضایی راد (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱۷ ۲۳
جالبه شما خودتون مغلطه می‌کنی و آشکارا پیام بنده رو خیانت مسی به باشگاه عنوان میکنی در حالیکه بنده هم فقط نوشتم کار مسی اشتباه بوده در این مورد و همه به راحتی تشخیص میدن که داره مغلطه میکنه. دقیقاً همین جا حرفی از باندبازی زده نشده و فقط گفتم که کار مسی اشتباه بوده اما به دنبال منحرف کردن اذهان هستید و حتی اگر بنده مسی را باندباز عنوان کنم باز هم نظرم را بیان کرده ام و شما تحمیل و تعیین کننده محتوای پیام بنده نیستید و اینکه بگی فقط میتونی بگی مخالفی یا موافق !
بنده هم دارم میگم مسی اگه به فکر موفقیت بارساست این تصمیمش اشتباهه و ننتیجش هم مشخص شده و باید تجدید نظر کنه اما شما اصرار داری اصل موضوع رو منحرف کنید و خود را کاسه داغ تر از آش کنید‌ بعد بنده را متهم کنید به این موارد.
اینکه جانبدارانه از سرمربی نالایقی که تیم را ناکام کرده حمایت کنید با ادعای هوادای منافات دارد یا اینکه کسی بگوید تصمیم مسی اشتباه بوده و به ضرر موفقیت خودش و باشگاه؟!
تاتا مارتینو هم مشخص نشد چه شد موضوعش !!
@Pure-love
تورج
تورج (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱۶ ۱۸
اولا شما چند ماه پیش نگفتی مسی با این کارش باندبازی میکنه؟! با اینکه بنده تعجب نمیکنم اگه زیرحرفت بزنی!!
دوما الان مطرح کردن این موضوع چه فایده ای داره ماه ها پیش این قضیه اخراج سرمربی منتفی شده ( حالا درست یا غلط) و این در حیطه وظایف من و شما به عنوان هوادار نیست. مثلا با این حرف ها دنبال چی هستین. قضیه تاتامارتینو دیگه چیه؟ مسی به عنوان کاپیتان و مهمتر از همه اسطوره باشگاه حق داره درباره مسائل کلان باشگاه هم اظهارنظر کنه. ایراد این کجاست؟! نه تنها مسی بلکه بزرگان تیم مثل پویول و ژاوی و پیکه حتما باید نظر خودشونو در تصمیمات مهم مطرح کنن کجای این ایراد داره؟! همانطوری که گفتم شما فقط میتونی نظرتو بگی نه اینکه مسی رو باندبازی و ضرر رساندن به باشگاه متهم کنی.
@RZOL
اکبر رضایی راد
اکبر رضایی راد (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱۸ ۱۴
بنده اونموقع هم گفتم مسی به خاطر رفقاش مثل سوارز و غیره و اینکه بر رختکن تسلط دارن از این شخص نالایق حمایت کردن و باعث نگه داشتنش شدند و حرفی از کلمه باند زده نشد و ترسی هم نیست که بنده بخوام تکذیب کنن چون خلاف نکرده ام !
اینجا هم فقط گفتم که این تصمیمش اشتباه بوده و به ضرر باشگاه و خودش شده که شما شروع به فرافکنی و خیانتکار بودن مسی از دید بنده کردید .
ماجرای تاتا مارتینو نیز کاملا مشخصه است و خود شما میگید مسی هم به عنوان بزرگ باشگاه حق اظهار نظر داره و ما فقط میتونیم بگه درسته یا غلط که ما هم همین رو گفتیم و میگیم تصمیمش اشتباه بوده در مورد والورده که شما منحرف کردی موضوع رو و فرافکنی .
چه کسی گفته افکار و نظر هواداران در مورد اقدامات باشگاه در حیطه وظایفشون نیست ؟ اگر باشگاه برای هوادارانش اقدامات را انجام نمی‌دهد پس برای چه کسی دست به اقدامات و تصمیمات مختلف میزنند.
خلاصه اینکه اینجا همانطور که شما اصرار دارید فقط نوشتیم که کار مسی اشتباه بوده و حالا شما اصرار دارید به متهم کردن مسی به باند بازی و تخریب. پیام ها موجود است و مشخص کننده موضوع
عباس
عباس (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۹ ۲
نهههه
عباس
عباس (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱۰ ۲
منظورم از این نههههه رفتن کوتی هست
10
10 (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱۴ ۱۹
این حرف شما درست نیست. شاید مسی نظرشو گفته باشه ولی تحمیل نمیکنه. توو جام جهانی 2018 همه گفتن مسی توو رخکن تصمیم میگیره و حتی ترکیب میچینه. ولی بعد جام مسی مصاحبه کرد گفت هر کدوم از مربی ها و یا بازیکن ها دیدن که من توی تصمیمات فنی دخالت کردم بیان بگن.... گفت من هیچ وقت تو مسائل فنی دخالت نمیکنم.... شما به روزنامه ها زیاد توجه نکن...
اکبر رضایی راد
اکبر رضایی راد (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱۸ ۱۵
بنده اونموقع هم گفتم مسی به خاطر رفقاش مثل سوارز و غیره و اینکه بر رختکن تسلط دارن از این شخص نالایق حمایت کردن و باعث نگه داشتنش شدند و حرفی از کلمه باند زده نشد و ترسی هم نیست که بنده بخوام تکذیب کنن چون خلاف نکرده ام !
اینجا هم فقط گفتم که این تصمیمش اشتباه بوده و به ضرر باشگاه و خودش شده که شما شروع به فرافکنی و خیانتکار بودن مسی از دید بنده کردید .
ماجرای تاتا مارتینو نیز کاملا مشخصه است و خود شما میگید مسی هم به عنوان بزرگ باشگاه حق اظهار نظر داره و ما فقط میتونیم بگه درسته یا غلط که ما هم همین رو گفتیم و میگیم تصمیمش اشتباه بوده در مورد والورده که شما منحرف کردی موضوع رو و فرافکنی .
چه کسی گفته افکار و نظر هواداران در مورد اقدامات باشگاه در حیطه وظایفشون نیست ؟ اگر باشگاه برای هوادارانش اقدامات را انجام نمی‌دهد پس برای چه کسی دست به اقدامات و تصمیمات مختلف میزنند.
خلاصه اینکه اینجا همانطور که شما اصرار دارید فقط نوشتیم که کار مسی اشتباه بوده و حالا شما اصرار دارید به متهم کردن مسی به باند بازی و تخریب. پیام ها موجود است و مشخص کننده موضوع
@Pure-love
نگار
نگار (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱۹ ۴
همون اول مشخص بود
کوتی باید وارد قراداد، نیمار بشه
اگه قرار بیاد
همون بهتر زیر دست والورده نابود شد
ولی نیمار از اون دست بازیکنایی که پدر والورده هم نمیتونه بازیشو خراب کنه... دقیقا مثل مسی
ارنستوی حکیم
ارنستوی حکیم (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۷ ۲
امیدوارم تو این قضیه حق با شما باشه چون اگه فاتحه نیمار رو هم بخونه ما جز اعصاب خوردی بیشتر هیچی نصیبمون نمیشه چون اخراجش نمیکنن
@BARSELONA229
داویدویا
داویدویا (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱۴ ۲
فک کنم کم کم باید اماده بشیم واس استقبال از نیمار
عرفان بارسایی
عرفان بارسایی (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۶ ۰
ما که منتظر خبر رسمیشیم.حالا امشب نشد فردا
بارســـــــــا
بارســـــــــا (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۶ ۱
راکی رو هم بردارن دیگه اه
نگار
نگار (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۴ ۴
نیمار دقیقا مثل مسی والورده بهش چیزی یاد نمیتونه بده و دستور بده شخصیتش اینجوری بخاطر همین والورده مطیع نیماره... و با تاکتیک‌های مسخره و روحیه خراب کن نمیتونه بازیشو نابود کنه
ویدال دیدین والورده نتونست خرابش کنه
ولی کوتی چون نجیب و ساکته نابود میشه
همچین مربی‌ای اگه ساکت و نجیب باشی به فنات میدن
فقط بازیکنای جنجالی و دارای روحیه ی قوی میتونن جلوی نابود شدنشون توسط پرفسور فرازمینی فوتبال بگیرن
منصور البرشلونی
منصور البرشلونی (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۹ ۵
بله حرف شما کاملا درسته مسی با حمایت ازوالورده بیشتر خودش ضررمیبینه
فیلیپ کوتینیو عشق
فیلیپ کوتینیو عشق (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۹ ۰
به نظر من مسی خیلی زرنگ تر این حرفاس و اینکه والورده رو نگه داشت من فک میکنم یک دلیل اساسی داشت :
اگه والورده رو اخراج میکردن هم واسه مسی و هم خود باشگاه یه شکست محصوب میشد واسه همین مسی نذاشت بره و احتمالا قرار بوده تیم رو تقویت کنن واسه فصل بعد تا یو سی ال رو بگیرن حتما
@mansour2222
ارنستوی حکیم
ارنستوی حکیم (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۵ ۱
ببین هممون میدونیم سه حالت داره که بتونی قهرمان اروپا بشی
تیمت صاحب سبک باشه
تیمت از نظر روحی قوی باشه
و یا هر دو رو با هم داشته باشی
والورده هییچی نداره بخدا من خودم چند ماهه هیچی نمیگم ولی کسی جلوی من از والورده تعریف بکنه ساکت نمیمونم
@homtenm22
فیلیپ کوتینیو عشق
فیلیپ کوتینیو عشق (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۴ ۰
من اصلا از والورده حمایت نکردم فقط چیزی که حدس زدمو گفتم و میدونم مسی از لحاظ ذهنی خیلی قوی هست ولی خب اینکه همه امکان داره اشتباهاتی بکنن و اینکه منم از والورده بدم میاد و موافق حضور نیمار نیستم ولی وقتی تیم ستاره دار میشه اونم اینجور پس احتمالا میره بالا و اینکه مسی و سوارز و نیمار هماهنگ هستن باهم که خیلی عالی هست
@Adelrm37
ارنستوی حکیم
ارنستوی حکیم (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۳ ۲
میدونم ولی ما با این مرتیکه یو سی ال نمیگیریم تنها امیدم اینه باشگاه دچار بحران نشه
این هم که تیم ستاره دار میشه یه مربی عاقل واسه تمام تیمش و به اندازه ستاره میگیره مثل کلوپ و پپ اما این انسان با شعور خط حملش انقد ستاره داره بعدش هافبک و دفاعمون یک دهم خط حمله نیست و از همون خط حمله هم نمیتونه استفاده بکنه
من واقعا امیدوارم بارسا موفق بشه اما منطق چیز دیگه ای نشون میده و بدبین هم نیستیم چون 100 تا بازی از بارسای والورده دیدیم تا حالا
@homtenm22
فیلیپ کوتینیو عشق
فیلیپ کوتینیو عشق (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۰ ۰
منم امیدوارم هرچی میشه به نفع تیم بشه
@Adelrm37
مهدی
مهدی (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۲ ۳
دو سر برد این معامله
ارنستوی حکیم
ارنستوی حکیم (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۲ ۲
واقعا کوتینیو توی بارسا به حقش نرسید حیف شد زیر پنج تا بازی توی پستش بازی کرد
@Pmkr
 جادوگر کوچک
جادوگر کوچک (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۲ ۰
دیگه فکنم قضیه ی نیمار در مراحل پایانی خودش قرار داره و باید خدمونو برای استقبال از جونیور اماده کنیم .
ولی ای کاش کوتی تو تیم میموند دلم برا اون شوتای زیباش تنگ میشه امیدوارم هرجا که رفت با عملکرد خوبش یه مشت محکم تو صورت مربی تاکتیکی و خلاقه ما بزنه
مسی گل
مسی گل (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۲ ۷
این که از بازیکن اظهار نظر بخوان کاملا طبیعیه و تو هر باشگاهی اتفاق می افته اما این که در باشگاه بزرگی مثل بارسلونا یک نفر تصمیم گیرنده باشه دروغ رسانه هاست . در تیمی مثل بارسلونا بیست نفر پشت هر حرکت باشگاه هستند واونا می گن کی بمونه وکی بره ، گرچه از بازیکن ها هم می خوان نظر بدن ولی هیچ کدومشون تصمیم گیرنده نیستند . این چیز ها رو می گن تا شخصیت مسی رو خراب کنن.
@RZOL
فورسا بارسا
فورسا بارسا (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱ ۰
اينو از من بشنوين لباس پاريس اصلا به كوتى نمياد