داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

مارسلو بلچر: اولویت نیمار بازگشت به بارسلونا است

مارسلو بلچر: اولویت نیمار بازگشت به بارسلونا است
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 92549  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸  |   نویسنده : مبین  |  
نیمار دوست دارد که به بارسلونا برگردد

اختصاصی بارسانیوز- به گزارش خبرنگار معروف مارسلو بلچر نیمار در صور این که به بارسلونا نرود به رئال مادرید منتقل خواهد شد.

 

مارسلو بلچر خبرنگار معروف و معتبری است که همیشه به اخبار پیرامون نیمار نزدیک بوده است. او اولین کسی بود که مدعی شد نیمار بارسلونا را ترک خواهد کرد و به پاری سن ژرمن خواهد پیوست.

 

بارسلونا امیدوار است که پاری سن ژرمن پیشنهاد معاوضه بازیکن را بپذیرد ولی این PSG را قانع نکرده است. مارسلو بلچر گزارش کرده است:

پاری سن ژرمن میخواهد نیمار را به بالاترین قیمت ممکن به فروش برساند. اگر نیمار بخواهد از بین پیشنهاد رئال مادرید و بارسلونا یکی را انتخاب کند او قطعا پیشنهاد بارسلونا را خواهد پذیرفت.

 

این به معنی است که نیمار میخواهد پاری سن ژرمن را ترک کند و به بارسلونا برگردد. اما اگر نتواند به بارسلونا برگردد نیمار به گزینه دیگری فکر خواهد کرد. مارسلو بلچر میگوید:

نیمار دو چیز را میخواهد. یکی این که PSG را ترک کند و دوم این که به بارسلونا برگردد اما اگر خوساته دوم او محقق نشود او به رئال مادرید خواهد رفت چون پیشنهاد دیگری برای وی وجود ندارد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
حمیدرضا
حمیدرضا (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱۳ ۰
انشالا ک بیاد بارسا
کینگ ۱۹۸۷
کینگ ۱۹۸۷ (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۷۲ ۱۳
کسانی که اعتقاد دارند نیمار به بارسلونا خواهد آمد = لایک
کسایی که اعتقاد دارند نیمار به بارسا نخواهد آمد= دیس لایک
فورسا بارسا
فورسا بارسا (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱۱ ۲
نبايد از دستش داد تنها كسيه كه ميتونه با خلاقيتش جاى خام بودن والورده رو بگيره و مارو قهرمان سه گانه كنه
شماره 11
شماره 11 (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱۳ ۳
درسته که کوتینیو فصل قبل به هر دلیلی خوب ظاهر نشده ولی لیاقت این رو داره که زیر نظر مربی دیگه در بارسلونا بازیهاشو ببینیم و بعد تصمیم بر خروجش گرفته بشه ... امیدوارم کوتینیو جهت اومدن نیمار فدا نشه و اومدن نیمار از مسیر دیگه پیش بره
داویدویا
داویدویا (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۵ ۰
روزی هزار بار این خبرارو میخونم خسته شدم اخرش چی میشه این لامصب بیادیگه اذیت نکن
بارسا بارسا
بارسا بارسا (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۲ ۰
آقا خداییش تو این یک ماه هزار بار این خبر مخابره شده و همه میدونن من میگم اگر توافقی نبوده پس به پاریس نمیرفتن خوب اگر انجام شده بگن دیگه همه شدن سوژه اما بارتمیو باید بدونه این شطرنج به ریال ببازه عواقب بدی داره شدیدا مسی و چند تا دیگه یه ور قضیه هستن و همه منتظر تمام بشه شدیم سوژه این اخبار تکراری تکرار تکرار والدرناس کجاست یکی پیداش کنه
کوتی عشقه
کوتی عشقه (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۵ ۴
دمبله هم پست نیماره میشه دمبله و راکتیج پول داد نیمار گرفت خط حمله مسی گریزمن نیمار هافبک ارتور دیانگ کوتی چرااا نشه اخه ولی والورده بارتمئو نمیفهمن
تا ابد بارسا 1899
تا ابد بارسا 1899 (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۴ ۰
یک باشگاه بی هویت نکبت بی چشم و رو که فقط با پول برای خودش اسم در کرده و اون مالک احمقشون آیینه تمامنمای تفکر این باشگاهه. تا قبل از خلیفی پی اس جی کجای فوتبال اروپا بود؟ اصلا حالم بهم میخوره اینجور باشگاه های بیخود با پول میان بالا... اخرشم هیجی جز لوشامپیونه نصیبش نشد... جاااالبه !????
شطرنج آبی اناری
شطرنج آبی اناری (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۷ ۰
این مطالب دیگه الان بی معنی هست.
چند پست قبل عرض کردم، اون اتفاقی که باید میفتاد، افتاد و نیمار بدون هیچ شکی راهی بارسا خواهد شد.
اتفاقی که احتمالا تا پایان همین هفته ی میلادی(یکشنبه ی آتی ما) نهایی میشه.

تنها چیزی که میتونه این انتقال ر با چالش مواجه کنه، کوتی هست.
اینکه کوتی نخواد بره پی اس جی. که با توجه به شخصیت آرام و متین کوتی بسیار بعید هست.
این علاقه ی یکباره ی بایرن به کوتی، اونم در شرایطی که پرشیچ ر جذب کرد و همه میدونیم سیاست های بایرن در خرید بازیکن از یه دهه پیش به اینور عوض شده و اونا عمرا هزینه های گزاف برای دریافت رضایت و یا پرداخت حقوق های بالا برای هیچ بازیکنی نمیکنن، بی نهایت مشکوک هست و به نظر این علاقه و اصرار یکباره ی بایرن کاملا هدفمند و در جهت اخلال در ترانسفر نیمار به بارساست.
پشت پرده های فوتبال بسیار زیاد هست، به ویژه وقتی پای رئال در میان باشه.

ولی با این وجود و با توجه به شخصیت آرام کوتی این احتمال اندک هم تقریبا در حد صفر هست

نیمار قطعا به بارسا خواهد پیوست.
کینگ ۱۹۸۷
کینگ ۱۹۸۷ (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱ ۰
از کجا انقدر مطمئنی که نیمار قطعا میاد بارسا؟
هیچی معلوم نیس
@Shaian1986
شطرنج آبی اناری
شطرنج آبی اناری (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۲ ۰
هم دیروز و هم امروز صبح پیام‌هایی در ءست های مربوط به نیمار گذاشتم و معتقد بودم نیمار به رئال نزدیکتر هست و تحلیلم ر هم عرض کردم. چون تا ظهر امروز، شرایط کاملا متفاوت بود.

من با قاطعیت بهت میگم نیمار به بارسا خواهد آمد و فقط 1 درصد احتمال داره این اتفاق نیفته که اونم کمتر از 1 درصد در واقع.
اجازه بده، بعد از اومدن نیمار در یک پیام تشریحی کاملا توضیح میدم که چطور در فاصله ی دو ساعت اون تردید بزرگ و اعتقاد به اینکه شانس رئال یکم بیشتر هست تبدیل به این اعتقاد شد که کار نیمار و بارسا تمام شده و این انتقال ر قطعی میدونم.
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۲ ۰
espn :

جلسه بدون توافق به پایان رسید ، اما ان ها در روز های اینده به مذاکرات ادامه خواهند داد . در بارسلونا احساسمیکنند که رئال مادرید را پشت سر گذاشته اند . پیشنهاد بارسلونا 100 میلیون یورو به علاوه ی کوتینیو و راکیتیچ است .


کواترو :

پیشنهاد بارسلونا 100 میلیون به علاوه کوتینیو و راکیتیچ است ، باشگاه پاریسی این پشنهاد را دوست دارد و ترجیح میدهد که 250 میلیون یورو نقد بدون ورود بازیکن دریافت کند .


RMC :

پاریس 250 میلیون یورو میخواهد ف بارسا بازیکنان را پیشنهاد داد . توخل با کوتینیو موافقت کرد ، نام راکیتیچ زیدا مهم نیست پس بارسلونا 70 میلیون یورو نقد پیشنهاد کرد اما پاریس بیشتر می خواهد روز پنجشنبه در لیورپول بارسلونا فشار بیشتری می اورد .


دیوید والدرناس : این نجشنبه برای انتقال نیمار جلسه نهایی در لیورپول بین شیخ و بارتومئو برگزار خواهد شد . مذاکرات بسیار پیشرفته است اما فعلا سکوت وجود دارد و چیزی را فاش نمیکنند ، نیمار 1000% برای بارسلونا بازی خواهد کرد .


فوری مارکا :

نیمار به انتقال به بارسلونا نزدیک است .

4شگفت-انگیز(MSCD)
4شگفت-انگیز(MSCD) (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۱ ۱
كاش ميشد ٢٥٠ تا انداخت جلوشون بياد ديگه اونا كه ١٨٠ تا با ٣٠٠ تا براشون فرقي نداره و هر چي بخوان با پشتيبان هاي ماليشون بگيرن الان فقط هدفشون اذيت كردن بارساست تا جايي كه ميشه انتقال به ضرر بارسا بشه همشم از سوزش همون بازيه ولي چه بخوان چه نخوان به هر نحوي شده نيمار مياد بارسا ولي الان بهترين اتفاقي كه ميشه افتاد اينه كه نيمار بياد بگه رسما اعلام كنه ميخواد بياد بارسا اينطوري اونا نميتونن هي پيشنهاد رئالو پيش بكشن
فیلیپ کوتینیو عشق
فیلیپ کوتینیو عشق (سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸)
۳ ۰
داداش یه جوری میگی ۲۵۰ بندازن جلوشون که هزار تومن دوهزارتومنه