داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

3

پدرو : میخواهم بار دیگر مثلث MSN را تماشا کنم

نیمار
ما در شبکه های اجتماعی :
نیمار و پدرو
کد خبر : 92559  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸  |   نویسنده : سجاد   |  
نیوکمپ خانه ی نیمار است

اختصاصی بارسا نیوز - پدرو علاقه زیادی به بازگشت نیمار دارد.

 

با توجه به شایعات اخیر بارسلونا شانس زیادی برای جذب نیمار دارد و قطعا در روز های آینده تکلیف این برزیلی مشخص میشود. مدیریت باشگاه اقدام های خود را آغاز کرده اما به کمک نیز نیاز دارند، پدرو حالا در مورد وضعیت نیمار صحبت کرد.

 

وضعیت نیمار :

امیدوارم نیمار راهی بارسلونا شود ، من دوست دارم بار دیگر مثلث MSN را ببینم و از نمایش آن ها لذت ببرم. در حال حاضر نیمار یکی از بهترین های جهان است. در این تابستان صحبت های زیادی پیرامون نیمار وجود داشته اما در نهایت امیدوارم او بارسایی شود. بارسلونا خانه ای نیماره و‌ شناخت خوبی از بازیکنان دارد و میتواند یک بار دیگر با مسی و سوارز مثلث خطرناکی تشکیل دهد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
میراث فوتبال
میراث فوتبال (چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸)
۱۵ ۲
می بینی به امید خدا
00000
00000 (چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸)
۹ ۱
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸)
۲ ۳
ESPN :

پیشنهاد اول بارسلونا ۸۰ میلیون یورو به علاوه کوتینیو راکیتیچ بود که پاریسی ها با ان موافقت نکردند . لئوناردو به بارسلونا اعلام کرده که در پیشنهاد ۱۲۰ میلیون به علاوه کوتینیو سمدو را میپذیرد . نیمار و مدرش که اکنون در پرتقال حضور دارند مطمئن اند که در این تابستان به بارسلونا بازخواهند گشت . اکنون بارسلونا از نینار یک حرکت فوری میخواهد و میخواهد که نیمار اعلام کند فقط میخواهد به بارسلونا برود مثلا در شبکه های اجتماعی . دیدار بعدی ردز پنجشنبه در لیورمول خواهد بود جایی که بارتومئو و الخلیفی حضور دارند و شخصا مذاوره خواهند کرد . مرز نیز روز پنجشنبه حضور دارد و ممکن است با الخلیفی که
با هم رابطه خوبی دارند صحبت کند .


پاریس یونایتد :

پاری سن ژرمن تنها با کوتینیو بدون راکیتیچ موافق است . انا ارزش گذاری بارسلونا برلی کوتینیو اغراق انیز است ان ها قیمت کوتینیورا ۱۲۰ میلیون میدانتد و برلی نیمار کوتیتیو به علاوه ۶۰ تا ۸۰ میلیون یورو پیشنهاد داده اند . بارسلونا باید یک بازیکن دیگر را نیز در کنار کوتینیو ارائه نیکرد که راویتیچ بود که رد شد لئوناردو سمدو را میخواهد . یک منبع از پاریس به ما میگوید که دیدار خوب نبوده است .
بلوگرانا
بلوگرانا (چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸)
۶ ۲۰
خدا کنه دمبله رو بخوان جای کوتی ولی نیمارم بیاد واداه اینقد احمق هس ک به هرسه تا بازی نمیده میترسه دیگه باز ۴۴۲ بازی میکنه
آنالیزور
آنالیزور (چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸)
۷ ۹
تو غلط کردی میخوای msn ببینی مردک نیمار باید بیاد شکی توش نیس ولی سوارز باید بیشینه رو نیمکت
چون همیشه اول فصل خوب هست تا اولین الکلاسیکو و بعدش تو مهم ترین مقطع فصل ucl چنان تر میزنه که تیم را به .... میده
پس تو یکی خواهشا نظر نده
لئو مسی، طلایی ترین جواهر تاریخ فوتبال جهان...!


نظرتون منطقیه
@AAAlireza
لئو مسی، طلایی ترین جواهر تاریخ فوتبال جهان...!
MNG

ما میخایم MNG ببینیم با این مثلث میشه موفق شد و رقبا رو داغون کرد و برفراز قله اروپا ایستاد