داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

اسپورت: خوشبینی بارسلونا به جذب نیمار

اسپورت: خوشبینی بارسلونا به جذب نیمار
ما در شبکه های اجتماعی :
نیمار و مسی
کد خبر : 92782  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸  |   نویسنده : مبین  |  
نیمار میخواهد از پاریسن ژرمن جدا شود

اختصاصی بارسانیوز- شایعات درباره نیمار تمامی ندارد.

 

به گزارش اسپورت فلورینتو پرز به زودی پیشنهادی به باشگاه پاریسن ژرمن ارائه خواهد کرد که باشگاه پاریسی از رد این پیشنهاد عاجز باشد. البته رئال مادرید یک مشکل بزرگ به نام حقوق سالیانه نیمار دارد.

 

بدون خلاص شدن از دست گرت بیل و خامس رودریگز پرداخت حقوق نیمار برای رئال مادرید مشکل است. اگرچه بیل در بازی های اخیر رئال مادرید درخشان ظاهر شده و بار دیگر موفق شده اعتماد زیدان را به دست بیاورد.

 

سوال اینجاست که آیا رئال مادرید قصد دارد با انتقال نیمار جلوی پیشرفت وینیسیوس و براهیم دیاز را بگیرد؟ اما به نظر میرسد که فلورینتو پرز نقشه های دیگری برای جذب نیمار در سر دارد.

 

در بارسلونا اما هنوز موضع باشگاه تغییری نکرده است. بارسلونا از نیمار میخواهد که در رسانه ها اعلام کند که خواهان جدایی از PSG و انتقال به بارسلونا است ولی هنوز این مهم انجام نشده است.

 

یکی دیگر از دلایلی که بارسلونا فکر میکند پاریسن ژرمن نیمار را به بارسلونا خواهد فروخت تماس های مکرر از پاریس به بارسلون است. آنها مشکلی به نام نیمار دارند و میخواهند هرچه سریع تر از دست وی خلاص بشوند.

 

اریک آبیدال هم تا چند روز دیگر بار دیگر برای ملاقات با لئوناردو به پاریس سفر خواهد کرد. بارسلونا قصد دارد بازیکنانی را وارد قضیه این انتقال بکند تا از قیمت این انتقال بکاهد. در پاریس به دمبله و سمدو علاقه زیادی دارند ولی بارسلونا تنها راکیتیچ را وارد این عملیات خواهد کرد.

 

تا به الان نیمار سکوت کرده و هیچ حرفی درباره خروج از پاریسن ژرمن به رسانه ها نزده است. البته نیمار به صورت محرمانه به لئوناردو گفته که قصد دارد PSG را ترک کند و بار دیگر به بارسلونا برگردد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عارف10
عارف10 (دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸)
۱۹ ۶۵
امیدوارم اگه نیمار اومد (که انشاالله نمیاد)
جوونا نزارن برن و مدیر بعدی سعی کنه هرچه سریعتر تغییرنسل رو اوج بده وگرنه بحران مالی، تیمی، هویتی و... ایجاد میشه
حماسه بارسلونا
حماسه بارسلونا (دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸)
۶ ۹
این نیمار ارزش خرید نداره - این - اینم نشون 0
میراث فوتبال
میراث فوتبال (دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸)
۲۶ ۱۲
اومتیتی راکیتیچ با ۶۰ تا قیمت اومتیتی ۷۰ راکیتیچ ۵۰ در کل ۱۸۰ تا ارزش نیمار از این بیشتر نیست
سجاد  بارسا
سجاد بارسا (دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸)
۳۳ ۸
انشاءالله میاد و دوباره مثلث msn تشکیل میشه و همچنین mgn. اونوقت خط حمله بارسا تکمیل میشه و دیگه نباید به فکر جذب مهاجم دیگه ای باشیم.
مسی خدای فوتبال
مسی خدای فوتبال (دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸)
۱۵ ۵
نیمار بیاد اگر بدون رفتن سمدو و دمبله به بارتی ایمان پیدا میکنم
فراتر از یه باشگاه،یوسف&بارسا
فراتر از یه باشگاه،یوسف&بارسا (دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸)
۶ ۸
با این چیزا بارتو داره وقت تلف میکنه،اتفاقا زغال مافیای اصن مشکل دستمزد نخواهد داشت،تنها بازیکنای که تو زغال بیشتر از ۱۰م میگیرن بیل ۱۷ م هازارد۱۵ م،راموس وحشی،مارسلو،بنزما،کروس،و...بااینکه بازیکنای قدیمی هستن حدودا ۱۰ م میگیرن،مقایسه کنید با ما بامدیریت غلط،کینگ ۵۰م که حقشه حلالش باشه،گریزمان ۲۸ ساله ۱۷ م،دمبله شیشه ای،۱۲م،راکیتیچ بنجل،۹م،سوارز،۱۵ م و...
 صادق
صادق (دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸)
۱۱ ۶
نیمار بیاد خوبه ...ولی پرز با اون پولهای هنگفتش واون زبون چرب ونرمش و دوستی که با ناصر داره نمیزاره نیمار بیاد بارسا...
بارسا بارسا
بارسا بارسا (دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸)
۴ ۰
آقا شرایط واسه جذب نیمار سخت شده من فقط موندم پیشنهاد بعدی بارسا چه چیزی هست که پاریس ترغیب کنه قبول کنه کوتی که قیمت بالایی داشت از مدار پاریس خارج شده سخت شده بعید میدونم قبول کنن اگر نیمار سکوت بشکنه همه چیز اوکی میشه اونوقت فقط میمونه بارسا و پاریس مجبور قبول کنه تا الانم پیشنهاد پرز احمق که کار به اینجا رسونده وگرنه حرف والدرناس درست بود ریال وارد شده و کار سخت شده اما پیشنهاد آخر بارسا که کسیم واقعا خبر نداره مهمه خدا کنه تمام بشه هر چند سخت شده اگرم دقت کرده باشید گیلم بالاک و والدرناس و بقیه سکوت کردن چون همه منتظر پیشنهاد بارسا هستن که بعید پاریس قبول کنه متاسفانه این وسط کوتی از دست دادیم که اگر نیمار نیاد اوضاع بدتر میشه پس بارتمو رییس خیلی باید به خودش اطمینان داشته باشه واسه اوردن نیمار
رامین
رامین (دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸)
۶ ۲
بابا اگه دلش میخواست صدرصد به بارسلونا بیاد خب علناً می‌گفت میخوام برم بارسا خب حتماً دلش نمیخواد.
بعدشم ول کنن نیمار رو بره رئال، سال بعد برن دنبال امباپه
امیر عارف
امیر عارف (دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸)
۸ ۰
حیف اون دستی که دور گردن توئه
پپ گواردیولا
پپ گواردیولا (دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸)
۳ ۰
امپراطور مسی
امپراطور مسی (دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸)
۸ ۰
این قضیه دیگه حال به همزن شده
پپ گواردیولا
پپ گواردیولا (دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸)
۳ ۰
بابا این بارتی داره فقط صحنه سازی میکنه بگه من تلاش کردم نیمارو جذب کنم ولی نشد که دهن طرفدارارو ببنده و الا اصلا قصد جذب نیمارو نداره، اگه داشت جای گریزمان اول نیمارو جذب میکرد ، قطعا که سطح نیمار از گرز بالاتر بود و بیشتر به درد بارسا میخورد ، اصلا فاز این بارتیو درک نمیکنم میره ۱۲۰ میده واسه گریز ۲۸ ساله بعد فلیکس ۱۹ ساله رو که همین قیمتو داشتو حذب نمیکنه واسه آیتده ی باشگاه ، فقط داره به حال فکر میکنه اصلا هیچ چشم اندازی به آینده ی باشگاه نداره... اولویت نه با رفتن والوردست نه راکیتیچ نه ویدال نه سوارز و دمبله ، اولویت با رفتن بارتومئوعه که لا مدیریت ضعیفش گند زده تو باشگاه، اون بره یکی مثل لاپورتا بیاد تمام مشکلات از ریزو درشت باشگاه حل میشه ، دیگه مربیان و بلزیکنای سطح دو و سه رو تو باشگاه نمیبینیم !
پپ گواردیولا
پپ گواردیولا (دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸)
۰ ۰
جقد غلط املایی داشتم
پپ گواردیولا
پپ گواردیولا (دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸)
۰ ۰
و بازم
لئو مسی، طلایی ترین جواهر تاریخ فوتبال جهان...!
بیا که هم خودت موفق بشی هم ما
جدیدترین ها
دوشان تادیچ : از علاقه بارسا به خودم تعجب نکرده ام ! بارتومئو : به تجزیه و تحلیل خودمان درباره مسائل باشگاه در فضای مجازی ادامه خواهیم داد / امیداورم این آخرین امضای ما در این فصل باشد ! آبیدال : بعد از صحبت های اخیرم چیز های زیادی یاد گرفته ام / بریتویت بازیکن سرعتی و قوی است بریتویت : در اولین لحظه درباره علاقه باشگاه به خودم شگفت زده شدم / درباره وظایفم دربارسا مطالعه کرده ام گتوزو : اکنون به بالوتلی فکر میکنم نه به مسی / کولیبالی به بازی های پیش رو نخواهد رسید نگاهی به آخرین وضعیت ریکاوری لوئیس سوارز کولیبالی بازی با بارسلونا را از دست داد ریوالدو : دلیل امضای قرارداد با بازیکنی مثل بریتویت را نمیفهمم ! عکسی از بریتویت که ممکن است هواداران بارسا را ناراحت کند اولین صحبت های بریتویت بعد از پیوستن به بارسلونا : بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم بیشتر از این منتظر بمانم بارسلونا به سه دلیل بریتویت را جذب کرد گزارش : آکیمه همچنان زیر نظر ستین ادامه میدهد
مشاهده موارد بیشتر...