داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

اسپورت: بارسلونا برای نیمار پیشنهاد جدیدی ارائه میکند

اسپورت: بارسلونا برای نیمار پیشنهاد جدیدی ارائه میکند
ما در شبکه های اجتماعی :
نیمار
کد خبر : 92951  |   زمان ارسال : جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸  |   نویسنده : مبین  |  
ستاره برزیلی دیگر دوست ندارد در پاریسن ژرمن بازی بکند

اختصاصی بارسانیوز- به گزارش اسپورت بارسلونا پیشنهاد جدیدی برای نیمار آماده میکند.

 

بارسلونا تا آخرین لحظه برای جذب نیمار تلاش میکند اگرچه مذاکرات برای بازگشت نیمار به نیوکمپ پیچیده است. رئال مادرید هم برای جذب او تلاش میکند ولی بلوگرانا مطمعن است که نیمار تنها میخواهد در بارسلونا بازی بکند.

 

بارسلونا قطعا یک پیشنهاد جدید برای نیمار به پاریسن ژرمن ارائه خواهد کرد تا بتوان در وضعیت جدید تغییر ایجاد بکند. در بارسلونا بر این عقیده هستند که اگر نیمار بگوید که فقط میخواهد به بارسلونا برگردد این قضیه نقل و انتقالاتی تنها در چند ساعت تمام خواهد شد و باشگاه ها با یکدیگر توافق خواهند کرد.

 

در این بین نیمار هم از بارسلونا درخواست کرده که پیشنهاد بالاتری به پاریسن ژرمن ارائه کند چون دوست دارد هرچه سریع تر به نیوکمپ برگردد. رئال مادرید هم در این قضیه حضور دارد و با نیمار و خانواده وی ارتباط برقرار کرده است.

 

پاریسن ژرمن در حال حاضر دوست ندارد که نیمار به بارسلونا برگردد و ترجیح میدهد که وی به مادرید منتقل شود ولی بارسلونا پیشنهادی به باشگاه پاریسی ارائه کرده که میتواند باشگاه پاریسی را به این انتقال قانع بکند.

 

ایده بارسلونا این است که چند بازیکن را وارد این معامله بکند، پاریسن ژرمن هم از چند بازیکن در طی مذاکرات اخیر نام برده است. این پیشنهادی خواهد بود که نیمار را قانع خواهد کرد که خواسته خود را مبنی بر بازگشت به بارسلونا اعلام بکند.

 

بارسلونا معتقد است که اگر نیمار این قدم را بردارد پاریسن ژرمن چاره ای نخواهد داشت جز این که نیمار را به بارسلونا بفروشد. فلورینتو پرز هم قصد دارد تا پیشنهادی برای نیمار آماده بکند و میخواهد او را به هر طریقی که شده از بارسلونا دور بکند.

 

بارسلونا از نیمار خواسته که آرام باشد چون باشگاه هرکاری خواهد کرد تا این انتقال ممکن بشود. همه میدانند که باشگاه بارسلونا تمام تلاش خود را خواهد کرد ولی هراتفاقی ممکن است که بیفتد. در حال حاضر هیچ کسی نمیداند که نیمار در فصل پیش رو در کدام تیم بازی خواهد کرد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
حمیدرضا
حمیدرضا (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۶۵ ۴
تو این یک ماه عکسای نیمار رو بیشتر از بابام دیدم :/
ول کنین دیگه
پپ گواردیولا
پپ گواردیولا (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۱۹ ۱
م.بارسا
م.بارسا (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۴۱ ۲
ناموسا همین پست رو هی کپی نمیکنی
ʏᴀsɪɴ
ʏᴀsɪɴ (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۱۶ ۳۸
خواهشا در مورد این نیمار کثیف که بازیش زد حاله پست نزارین پست کانال همش شده این چیزای مهم کانال بزارین که شمام اذیت نشین هر موقع انتقال رسمی شد قرار بدین
ژاوی
ژاوی (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۳۱ ۲
با اینکه مشتاقانه منتظر ورود نیمارم ولی ای کاش تا رسمی شدن هیچ خبری نزارن واقعا کلافه کننده شده
بدون تعصب
بدون تعصب (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۲۵ ۱
در گوه دونی(پنجره نقل انتقالات)کی بسته میشه تا تکلیف ما روشن بشه
بارسلونیستاس(Barcelonistas)
بارسلونیستاس(Barcelonistas) (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۱۷ ۱
بابا بسه دیگه(صدای هق هق)....بابا خسته شدبم دیگه
پپ گواردیولا
پپ گواردیولا (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۱۷ ۱
دشمن قسم خورده ای به نام PS6
یاسر
یاسر (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۱۱ ۳
هرکدوم از خبرهای مربوط به نیمار تیتر میزنید او دیگر دوست ندارد در پاریس بماند بخدا میدونیم دیگه او می آید
على
على (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۷ ۲۰
فقط امیدوارم در بارسا بازی نکند هر جای دیگری بازی کند مهم نیست
تورج
تورج (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۱۰ ۱
زمان بسته شدن پنجره نقل و انتقالات سری آ ایتالیا، 23 آگوست یا همین امروز (جمعه 1 شهریور) هستش. یعنی میخوام خدمتتون عرض کنم که ما تا امروز بازیچه دست رسانه ها بودیم که میگفتن یوونتوس هم خواهان جذب نیمار هستش!! در حالی که تا حالا هیچ پیشنهادی برای نیمار از سوی یوونتوس ارسال نشده. از نظر بنده به جز بارسا هیچ تیمی خواهان جذب نیمار نیست
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۹ ۰
اسپورت :

ساعت های پایانی برای عملیات نیمار در حال رسیدن است .
بارسا در حال اماده شدن برای سومین و قوی ترین پیشنهاد است . بارسا پیشتهاد خود برای لرزیلی را در چند ساعت اینده خواهد فرستاد . اگر نیمار فشار وارد کند پروسه میتواند در چند ساعت تمام شود .
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۱۰ ۱
ادرین سانچز ( رسانه ) :

تعجب میکردم اگر اینده نیمار در بارسا به پایان نمی رسید اگر به مادرید میرفت به این خاطر بود که از انتظار خسته شده است . نیمار میتوانست سال گذشته به رئال مادرید برود اما در را به روی ان ها بست و امسال بارسلونا را انتخاب کرد و هنه چیز به ان اشاره میکند ، عملیات نیمار را میتوان به زودی بست بارسلونا میبیند که حال برزیلی خوب است .
متین021
متین021 (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۴ ۲
دهنتوووووووووووو سرووووووووووووووووووویس
@barca1373
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۱۰ ۱
موندو :
منابع از داخل رئال مادرید به ما گفتند که هیچ حرکای نسبت به رئال مادرید نکردند و ان ها به طور کامل از خط حمله ای که دارند راضی هستند .
بی نهایت
بی نهایت (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۸ ۲
بهترین پیشنهاد به نظرم اینه
دمبله پول
پولشو میتونن تابستان آینده بدن البته همین الانش هم بارسا حداقل ۸۰ میلیون یورو نقد داره که با دمبله چیزی حدود ۱۸۰میلیون یورو میشه!
پاریس هم چون به دنبال دمبلس و اینکه جانشین نیمار هم بشه مشکلی ندارن
سال آینده با پول کوتینیو میتونن یک مهاجم جوان خیلی خوب بگیرند
سال دیگه قطعا والورده نیستش شاید کوتینیو برگرده
لئو مسی، طلایی ترین جواهر تاریخ فوتبال جهان...!
ما هنو دیدگاه دقیق مدیرای بارسا رو متوجه نشدیم اگه اونا واقعا نیمار رو میخان پس برا گرفتنش تلاش میکنن و پیشنهاد بالاتری هم میدن اگه نخانش ممکنه مث قضیه دیلیخت بشه که روی همون نظرشون موندن و پافشاری کردن ودیلیخت هم رف پیش پنالدو

این وسطظاهرا بارسا میخاد توپو بندازه توی زمین نیمار که اون بیاد بگه فقط بارسا، و از اونور نیمار هم میخاد توپو بندازه توی زمین بارسا و میگه شما بیاین پیشنهاد بالایی بدین که بذارن من بیام پیشتون...
1001111100101000
1001111100101000 (جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸)
۵ ۰
شاید این چمعه بیاید . . .
جدیدترین ها
دوشان تادیچ : از علاقه بارسا به خودم تعجب نکرده ام ! بارتومئو : به تجزیه و تحلیل خودمان درباره مسائل باشگاه در فضای مجازی ادامه خواهیم داد / امیداورم این آخرین امضای ما در این فصل باشد ! آبیدال : بعد از صحبت های اخیرم چیز های زیادی یاد گرفته ام / بریتویت بازیکن سرعتی و قوی است بریتویت : در اولین لحظه درباره علاقه باشگاه به خودم شگفت زده شدم / درباره وظایفم دربارسا مطالعه کرده ام گتوزو : اکنون به بالوتلی فکر میکنم نه به مسی / کولیبالی به بازی های پیش رو نخواهد رسید نگاهی به آخرین وضعیت ریکاوری لوئیس سوارز کولیبالی بازی با بارسلونا را از دست داد ریوالدو : دلیل امضای قرارداد با بازیکنی مثل بریتویت را نمیفهمم ! عکسی از بریتویت که ممکن است هواداران بارسا را ناراحت کند اولین صحبت های بریتویت بعد از پیوستن به بارسلونا : بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم بیشتر از این منتظر بمانم بارسلونا به سه دلیل بریتویت را جذب کرد گزارش : آکیمه همچنان زیر نظر ستین ادامه میدهد
مشاهده موارد بیشتر...