داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیداد
برد خفیف بارسلونا با تک گل لیونل مسی !
10

هزینه ای که والورده برای مدیریت بد نقل و انتقالات پرداخت کرد

ارنستو والورده
ما در شبکه های اجتماعی :
ارنستو والورده
کد خبر : 94014  |   زمان ارسال : شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایمان  |  
والورده به دلیل داشتن تعداد زیادی هافبک با مشکل مواجه شده است

اختصاصی بارسا نیوز - وقتی خرید دی یونگ , نتو و گریزمان تمام شد بارسلونا تنها در فکر خرید نیمار بود و مذاکرات زیادی برای رسیدن به این هدف بزرگ انجام شد اما پنجره نقل و انتقالات بدون جذب او به بسته شد .

 

درحالی که باشگاه به فکر متقاعد کردن پاری سن ژرمن برای انتقال نیمار بود آنها یک مورد ضروری تر را فراموش کردند . آنها به عملیات در خط هافبک بی توجه بودند . از روز اول مشخص بود که بارسلونا در خط هافبک بازیکنان زیادی دارد . 8 بازیکن برای تنها 3 پست !

 

راکیتیچ و رافینیا نامزدهای خروج بودند . آرتورو ویدال نیز مشتریان زیادی داشت اما بازار نقل و انتقالات درحالی بسته شد که هر 3 بازیکن در بارسلونا ماندند .

 

این تعداد هافبک باعث شده تا ارنستو والورده برای لیست های خود مجبور به تصمیم گیری شود . او اکنون برای خط هافبک خود دی یونگ , بوسکتس و آرتور را انتخاب میکندو به برخی بازیکنان سیگنال داده که فعلا جایی در تیم او ندارند . حداقل فعلا برای کارلس آلنا اینطور است .

 

 

این دوره باید دوره بازیکنان جوان باشد . آلنا فصل گذشته در 27 بازی زیر نظر والورده انجام داد و انتظار میرفت در فصل جدید یک قدم به جلو بردارد و بازیکن ثابت تیم شود . با این حال او پس از بازی با بیلبائو او جایی در ترکیب نداشته است .

 

آلنا برابر بیلبائو نیمه اول بدی داشت و در نیمه دوم تعویض شد اما سپس دیگر بازی نکرد . او همچنان تمرین میکند و مصدومیتی هم ندارد اما در بازی های گذشته حتی در لیست قرار نگرفته است . او با تیم به دورتموند سفر کرد اما در پایان خط خورد و از سکوها تماشاگر بازی بود .

 

 

قربانیان دیگر

آلنا تنها قربانی سوء مدیریت والورده و مدیران نیست . عدم خروج راکیتیچ و آرتورو ویدال و بازگشت روبرتو به خط هافبک باعث شده تا ریکی پویچ نیز برای یافتن فرصت بازی همچنان صبر کند . شاید حتی 1 فصل دیگر !

 

البته هنوز برای قضاوت کلی زود است و با 5 بازی نمیشود برای فصلی که 50 یا 60 بازی در آن برگزار خواهد شد نظر داد اما به نظر نمیرسد که وضعیت در طول فصل تغییر چندانی کند .

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ارتش تک نفره
ارتش تک نفره (شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸)
۱۵ ۷
باید برای نیم فصل یکی از بین ویدال و راکیتیچ و برای فصل بعد هم هیچ کدومشون تو تیم نباشن . اینطوری فرصت برای جوانان هافبک ایجاد میشه
سلطان مسی
سلطان مسی (شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸)
۲۰ ۹
۳سال که اوضاع همین شکلیه و ربطی به ۴ . ۵بازی نداره
اگ والورده مربی تیم بمونه تا ۱۰۰سال دیگه هم اوضاع تغییر نخواهد کرد
جی۹۹۱۰
جی۹۹۱۰ (شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸)
۲۶ ۲
لاماسیا هم یدفعه شروع کرد به شکوفا شدن النا ریکی پویک فاتی پرز چهارتا بازیکن خوب به تیم تحمیل شد کل معادلات به هم ریخت الان نه تنها تکلیف خط هافبک معلوم نیست اینده دمبله هم مشخص نیست
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸)
۲۴ ۱
این که دردسر شیرینیه