داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

خون , عرق و سوارز ( عکس )

لوئیس سوارز
ما در شبکه های اجتماعی :
لوئیس سوارز
کد خبر : 94405  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایمان  |  
3 اکتبر 2019

اختصاصی بارسا ینوز - موندو دپورتیوو نوشت که 2 گل مهاجم اروگوئه ای بازی را به سود بارسلونا کرد که در نیمه اول اینتر بر آن تسلط داشت . ورود آرتورو ویدال در نیمه دوم به بارسلونا گزینه های بیشتری داد تا به این ترتیب به همراه دورتموند در صدر جدول گروه قرار بگیرد .

 

این روزنامه همچنین درباره پیروزی 3-0 آژاکس مقابل والنسیا در مستایا نیز نوشت که در این بازی دنی پارخو یک پنالتی از دست داد .

 

همچنین میخوانیم امروز اسپانیول در لیگ اروپا به مصاف زسکا مسکو میرود و سویا با آپوئل دیدار خواهد کرد . ختافه نیز در لیگ اروپا برابر کراسنودار قرار میگیرد .

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
کینگ لئو
کینگ لئو (پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸)
۲۸ ۱
این تیم مریضه قشنگ بازی نمیکنه هممونم میدونیم دیشب به زور مسی بود که بازیو بردیم
م.بارسا
م.بارسا (پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸)
۷ ۱۰
خواب بر سر هری کین که تمدید کرد قشنگ جای سوار رو برای ما پر میکرد
عشقه بارسا
عشقه بارسا (پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸)
۱۲ ۳
بخدا اگه دکتر ترکیبو چهار دو سه یک بریز تیمه به خودش میاد گریزمن به هیچ عنوان نمیتونع توانایی هاشو تو پست وینگر نشون بده باید پشت سوارز باشه لیونل وینگر راست عثمان یا فاطی وینگ چپ از ارتور و دیونگم به عنوان هافبک دفاعی استفاده کنه.
خدایا خودت به دکتر بفهمون
یاسین...
یاسین... (پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸)
۸ ۸
یه بازی افتضاح دیگه مثل همیشه پنهون شدن چندین نقطه ضعف وحشتناک پشت درخشش مسی..باز خوشحالی مقطعی..اینکه بسته نگه داشتن دروازه تبدیل به آرزومون شده..اینکه پیکه تمرکزشو کامل از دست داده..اینکه لنگه پاره اگه تو لیگ ایران بازی میکرد آخر سال تو لیست مازاد حتی تیمای درجه دو قرار میگرفت و مشخص نیست چرا باید این عقب موندی ذهنی رو بارسا بگیره..مگه بارسا چند تا دفاع میخواد تو یه دهه که باید کابوسی مثل لنگه پاره رو تحمل کرد از روزی که پاشو تو بارسا گذاشته خط دفاع بارسا روز خوش به خودش ندیده ..خط هافبک بی درو پیکر..فراموش شدن هافبکایی مثل آلنیا و پویک  و بی برنامه بودن تیم برای رسیدن به درواره بازم مسی برگشت و بازم ختم شدن همه ی توپا به مسی...سردرگمی دو تا دفاع چپ و راست موقع حمله..خنثی شدن گریزمن و حتی سوارز توسط لاشی ورده ی حروم زاده ...بازم یه بازی میرسه که تیم حریف با هر انداختن پاس تو عمق بارسا بلایی که بایرن سر تاتهام درآورد و سر ما میارن..
دوباره همه چی فراموش شد...تخم حروم ورده خوب فهمیده که هوادارای بارسا تو نیوکمپ یه مشت احمقن که میاد میگه بعد دو تا باخت و مساوی یه برد باعث میشه همه چی فراموش بشه...یه تخم نجس مثل والورده هم اینو فهمیده..بعد ورزشگاه برای سوارز سوت میزنه چون توقع دارن سوارز از وسط زمین توپ رو بگیره بره بکنه تو دروازه ولی نمیبینم سوارز باید ضربه زن آخر باشه تو هیجده قدم..شعور چیزیه که سگ ورده و هواداراش ازش بی بهره ان....خدا میدونه چند میلیون از حقوق تخم حروم ورده تو جیب مدیریت میخواد بره چون سالی صد هزار یورو هم برای لاشی ورده زیاده مشخصه که پشتش گرمه که بعد دو سال بی آبرو کردن تیم تو اروپا و ازبین بردن هویت بارسا حتی یه اوتیماتوم هم بهش ندادن و در کمال وقاحت میاد میگه جایی هستم که سزاوارشم ..جایی که سزاوارشی تو ک.....نه منه