داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

مسی : گریزمان ؟ او یکی از بهترین ها است

لئو مسی
ما در شبکه های اجتماعی :
آنتوان گریزمان و مسی
کد خبر : 94618  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸  |   نویسنده : سجاد   |  
بازی در بارسلونا آسان نیست اما گریزمان بزودی مچ میشود

اختصاصی بارسا نیوز - مسی در مورد گریزمان صحبت کرد.

 

طبق گزارش موندو ، لئو مسی فوق ستاره بارسلونا در مصاحبه با راک 1 در مورد مسائل مهمی صحبت کرد. مسی در مورد آنتوان گریزمان خرید تابستانی باشگاه نیز صحبت کرد و به نوعی تمام شایعات اخیر در مورد مسی و گریزمان را تکذیب کرد.

 

آنتوان گریزمان :

 

این دروغ است که من نخواستم گریزمان به بارسلونا بیایید ، در سال اول که باشگاه قصد داشت او را جذب کند همه اظهارات من را به یاد دارند من گفته بودم که او یکی از بهترین هاست و برای پروژه های ورزشی بزرگ همیشه از بازیکنان بزرگ استقبال خواهیم کرد و من هیچوقت مشکلی با گریزمان نداشته ام و به خوبی ازش تعریف کردم.

 

با توجه به سبک بارسلونا بازی در این باشگاه آسان نیست ، هر چند که شاید از خارج ساده به نظر بیایید اما برای کسی که فلسفه باشگاه را تجربه نکرده و از کودکی در این رابطه آموزش ندیده برای مچ شدن با تیم کار سختی دارد و هر چقدر که بازیکن با کیفیت باشد باز دشواری وجود دارد.

 

گریزمان عادت به روش دیگری دارد ، او پیش تر در باشگاهی بوده که سبک و فلسفه متفاوتی داشته اما هیچکس به توانایی ها و انگیزه اش شکی ندارد ، او باهوشه و بزودی با تیم مچ میشود.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
شیر
شیر (چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸)
۲۷ ۲
دمت گرم ..همین حرفت روحیه بسیار مضاعفی ب گریزمن میده و صد در صد بهش در اینده کمک خواهد کرد ..شماها بزرگین بابا خدایی .ماها فکرمون کوچیکه..طبع و سرشت شما بالاست
دژمن(دیوار طلایی سابق)
دژمن(دیوار طلایی سابق) (چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸)
۲۱ ۱
ما ایرانی ها همیشه با یه حرف رنگ عوض میکنیم. واسه همین هیچ وقت آرمان ثابتی نداشتیم
م.بارسا
م.بارسا (چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸)
۱۸ ۴
یه بازی نیمکت نششته ببین رسانه های میخوان چیکار کنن بابا گریزمن تا الان وظیفه اش رو به خوبی انجام داده ده برابر عثمان ارزش داره که یک پاس از فاصله نیم متری رو هم نمیتونه بده
هم تو کار دفاعی شرکت میکنه هم تو حمله است خیلی خوبه
جدیدترین ها
دوشان تادیچ : از علاقه بارسا به خودم تعجب نکرده ام ! بارتومئو : به تجزیه و تحلیل خودمان درباره مسائل باشگاه در فضای مجازی ادامه خواهیم داد / امیداورم این آخرین امضای ما در این فصل باشد ! آبیدال : بعد از صحبت های اخیرم چیز های زیادی یاد گرفته ام / بریتویت بازیکن سرعتی و قوی است بریتویت : در اولین لحظه درباره علاقه باشگاه به خودم شگفت زده شدم / درباره وظایفم دربارسا مطالعه کرده ام گتوزو : اکنون به بالوتلی فکر میکنم نه به مسی / کولیبالی به بازی های پیش رو نخواهد رسید نگاهی به آخرین وضعیت ریکاوری لوئیس سوارز کولیبالی بازی با بارسلونا را از دست داد ریوالدو : دلیل امضای قرارداد با بازیکنی مثل بریتویت را نمیفهمم ! عکسی از بریتویت که ممکن است هواداران بارسا را ناراحت کند اولین صحبت های بریتویت بعد از پیوستن به بارسلونا : بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم بیشتر از این منتظر بمانم بارسلونا به سه دلیل بریتویت را جذب کرد گزارش : آکیمه همچنان زیر نظر ستین ادامه میدهد
مشاهده موارد بیشتر...