داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ ویارئال
پایان : بازگشت به روند پیروزی !
1

اسپورت: راکیتیچ نزدیک تر از همیشه به خروج از بارسلونا

اسپورت: راکیتیچ نزدیک تر از همیشه به خروج از بارسلونا
ما در شبکه های اجتماعی :
راکیتیچ
کد خبر : 94725  |   زمان ارسال : یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸  |   نویسنده : مبین  |  
احتمال خروج راکیتیچ در زمستان وجود دارد

اختصاصی بارسانیوز- به گزارش اسپورت راکیتیچ به درهای خروج از باشگاه وجود دارد.

 

روزهای راکیتیچ به عنوان بازیکن بارسلونا نزدیک به پایان است. او پس از 6 فصل از باشگاه جدا خواهد شد، خروج او دلایل ورزشی دارد ولی میتواند برای باشگاه سود اقتصادی هم داشته باشد.

 

ایوان راکیتیچ در جولای 2014 با مبلغ 3+18 از سویا به بارسلونا پیوست و در این مدت بازی های زیادی برای بارسلونا انجام داده است. وی در زمان انریکه در %88 بازی ها و در زمان والورده در %92 بازی ها، بازی کرده بود.

 

اگرچه به نظر میرسد که فصل ششم وی در بارسلونا متفاوت است. او %21 دقایق بازی برای بارسلونا بازی کرده است و شواهد نشان میدهد که راکیتیچ دیگر بازیکنی کلیدی برای بارسلونا نیست.

 

راکیتیچ تاکنون در هیچکدام از بازی ها به عنوان بازیکن ثابت به میدان نرفته است. درحال حاضر بارسلونا تصمیم دارد که در پنجره بعدی راکیتیچ را به فروش برساند. اگر بارسلونا منتظر بماند تا وی را در تابستان بعدی به فروش برساند ممکن است از ارزش این بازیکن کم شود.

 

بسیاری از باشگاه ها ازجمله اینترمیلان به دنبال به خدمت گرفتن این بازیکن هستند و به این منظور با بارسلونا تماس هایی برقرار کرده اند. راکیتیچ درماه مارس 32 ساله خواهد شد و به دنبال یک ماجراجویی جدید خواهد بود.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
سلطان مسی
سلطان مسی (یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸)
۱۷ ۲
اگ پارسال میفروختنش پول بیشتری گیرشون میومد
امیر عارف
امیر عارف (یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸)
۱۶ ۲
پنجاه به بالا باید رد کنن بره ولی احتمالش خیلی کمه با این قیمت . کاش پارسال میرفت
رضاکاتالان14
رضاکاتالان14 (یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸)
۹ ۲
اینتر انتر پول نمیده باید بره یونایتد ولی اگه خودش راضی به رفتن نباشه باز مسئله ی جداییه و مثل سال 2018 میشه که خلافکار میخواست واسش 90 ملیون ناقابل بپردازه ولی نه خودش راضی بود و نه والورده
البته والورده خر کیه