داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

0

مذاکرات دشوار بارسلونا برای آینده اَلِهندرو مارکس

اَلِهندرو مارکس - Alejandro Marques
ما در شبکه های اجتماعی :
اَلِهندرو مارکس - Alejandro Marques
کد خبر : 95729  |   زمان ارسال : شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایمان  |  
مارکس معتقد است که پیشنهاد بارسلونا مناسب نیست . باشگاه هم معتقد است که مارکس هنوز خودش را ثابت نکرده

اختصاصی بارسا نیوز - موندو دپورتیوو درباره مذاکرات پیچیده بارسلونا با مارکس برای تمدید قرارداد نوشت . قرارداد این بازیکن در جولای 2020 تمام میشود .

 

اَلِهندرو مارکس اولین بازی خود را برای بارسلونا مقابل کارتاخنا انجام داد . او که 19 سال دارد در این مسابقه حدود 20 دقیقه بازی کرد اما درخشان ظاهر شد زیرا توانست گل دوم بارسلونا را به ثمر برساند .

 

او در تابستان سال 2017 به بارسلونا پیوست و قرارداد او طی ماه های آینده تمام میشود . مذاکرات با او سریع نیست . طبق گفته موندو دپورتیوو رسیدن به یک توافق با شرایط فعلی دشوار است زیرا خیلی اختلاف نظر بین دو طرف وجود دارد .

 

بارسلونا معتقد است که مارکس آینده خوبی دارد و آنها پیشنهاد اولیه خود را بهتر کردند اما قصد دادن امتیاز بیشتر را ندارد و منتظر قبول آن توسط اَلِهندرو مارکس هستند . با این حال مارکس بیشتر میخواهد اما عقیده بارسلونا این است او باید ابتدا در تیم دوم خودش را ثابت کند جایی که البته در بازی های ابتدایی فصل یکی از بازیکنان برتر تیم نبوده است .

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید