داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

دورتموند ۱ ۳ بارسلونا
پایان : صعود به مرحله ۱/۸ نهایی
3

مسی خطاب به تیته : ساکت شو ! ( عکس )

لئو مسی
ما در شبکه های اجتماعی :
لئو مسی
کد خبر : 95732  |   زمان ارسال : شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸  |   نویسنده : سجاد   |  
اشاره مسی به تیته بود

اختصاصی بارسا نیوز - این دیدار حواشی زیادی داشته است.

 

طبق گزارش اسپورت ، روز گذشته آرژانتین و برزیل در عربستان مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت با تک گل مسی آرژانتین به پیروزی رسید. تصاویر شکار شده از مسی نشان میدهد که لئو در یک صحنه سرمربی برزیل را به سکوت دعوت میکند.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
امیر
امیر (شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸)
۶۸ ۳
ایکاش مسی به والورده هم همینو میگفت
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸)
۳۷ ۳
این حرکت رو براش انجام داده :
وحید
وحید (شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸)
۴ ۱۳
تیته در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" من داشتم به داور اعتراض می‌کردم چون در آن صحنه باید به مسی کارت زرد داده می‌شد. ولی او به من گفت دهنم را ببندم و من هم در جواب به او گفتم دهنش را ببندد. ماجرا همین بود".سرمربی برزیل در ادامه گفت:" نمی‌خواهم بیشتر از این درباره این مساله به سوال دیگری جواب بدهم. چنین بازی‌ای به یک داور قوی نیاز دارد چون در غیر اینصورت، مسی داور را خواهد بعلید ... در آن صحنه باید به او کارت داده می‌شد و من حق داشتم اعتراض کنم"
علی
علی (شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸)
۳۰ ۱۳
بنظر من مسی کار اشتباهی انجام داده چون احترام مربی تیم حریف باید حفظ شود. ضمنا تیته همواره به مسی احترام گذاشت و از او تقدیر کرده.
مسی و دیگر هیچ
مسی و دیگر هیچ (شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸)
۲۴ ۷
بله . تقدیر میکنه چون میدونه مسی کیه . ولی مسی کینه کرده از اینا . دیشب دیدی که از هر جایی شرایطش بود به سمت دروازه آلیسون شوت میزد و پرس کردنشو میدیدی ؟ تا حالا دیدی اینجوری استارت بزنه برا پس گرفتن توپ تو بارسا ؟ پس میشه فهمید که عمق این عصبانیت چقدره . بعد کوپا تمام تیم برزیل بابت حرفاش بهش پریدن که مسی به داوری همیشه اعتراض داره و از این حرفا . همه میدونن که مسی صادق ترین و راستگو ترین فوتبالیسته تاریخه