داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

والنسیا ۲ ۰ بارسلونا
اولین شکست کیکه ستین !
2

میگل بوچ : امنیت الکلاسیکو را تضمین میکنیم / تغییر تاریخ الکلاسیکو اشتباه بود !

میگل بوچ : امنیت الکلاسیکو را تضمین میکنیم / تغییر تاریخ الکلاسیکو اشتباه بود !
ما در شبکه های اجتماعی :
میگل بوچ
کد خبر : 96350  |   زمان ارسال : جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایوب   |  
شرایط الکلاسیکو در نوکمپ به شدت امنیتی خواهد بود.

اختصاصی بارسا نیوز - با بیانیه های پی در پی حزب تسونامی برای آماده شدن خود برای الکلاسیکو حدس و گمان های زیادی در رابطه با این بازی انجام شده است و حتی ممکن است دوباره این بازی به حالت تعلیق بیوفتد هر چند پلیس بارسلون و وزیر کشور مخالف این کار هستند. همچنین حزب تسونامی هم در آخرین بیانیه خود گفته است که مشکلی با الکلاسیکو نخواهد داشت.

 

طبق گزارش روزنامه موندو دیپورتیو میگل بوچ وزیر کشور امروز در جلسه نیروهای انتظامی در مقابل رسانه ها حضور داشت تا درباره رویکرد های پلیس برای این بازی و حفظ امنیت ورزشگاه سخن بگوید.

او خطاب به رسانه ها گفت :

این حزب بازی الکلاسیکو را به یک ریسک بالا تبدیل کرده اند , یک شرایط امنیتی درجه 4 و 5 برای این دیدار بوجود خواهند آورد , ما از همان ابتدا با به تعویق انداختن الکلاسیکو مخالف بودیم و ما میتوانستیم که امنیت ورزشگاه را در تاریخ اولیه الکلاسیکو تامین کنیم اما تصمیم لالیگا بود که بازی را به 18 دسامبر تغییر دهند که یک تصمیم کاملا اشتباه بود. ما امنیت داخل و خارج از ورزشگاه را تضمین میکنیم و یک سری عملیات ویژه را هم برای این دیدار ترتیب دادیم.

او تایید کرد که در این عملیات حدود 1000 عضو پلیس کاتالونیا و در مجموع حدود 3000 هزار پلیس دخالت خواهند داشت. او همچنین گفت که ورود و خروج بازیکنان و داوران بازی به شدت تحت کنترل خواهند بود.

او اضافه کرد :

عملیات تامین امنیت ورزشگاه در دو مرحله صورت خواهد گرفت اولین مرحله قبل از بازی و خارج از استادیوم خواهد بود و مرحله دوم در داخل ورزشگاه خواهد بود. به صورت مستمر با باشگاه بارسلونا در تماس خواهیم بود چرا که آن ها در این بازی میزبان هستند , کنترل ورود افراد به ورزشگاه نسبت به گذشته با حساسیت های بالاتری انجام  خواهد شد پس زمان بیشتری هم طول خواهد کشید پس از مردم میخواهم که با وسایل نقلیه شخصی به ورزشگاه نیایند و از وسایل  های عمومی ( اتوبوس و مترو و... )  برای این بازی استفاده کنند.

 

یکی از احتمال های که ممکن است رخ دهد ورود تماشاگران حزب به داخل زمین است که پلیس میگوید به شدت با آن ها برخورد کرده و مجازات سنگینی در انتظار آن ها خواهد بود.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
نیما مسی
نیما مسی (شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸)
۱۰ ۱
امیدوارم برگزار شه
جدیدترین ها
آرتتا خطاب به بارسا : من ۱۰۰ درصد اوبامیانگ را میخواهم ! فعالیت بعدی بارسا در بازار نقل و انتقالات ممکن است بازهم فروش یک بازیکن باشد ! در فاصله ۷۲ ساعت تا پایان نقل و انتقالات زمستانی : نگاهی به آخرین گزینه های بارسا برای جانشینی سوارز بعد از قطع مذاکرات بارسا و والنسیا تیم آرسنال قیمت اوبامیانگ را تعیین کرد ! در مذاکرات بارسا و والنسیا چه گذشت ؟ : یونایتد بلای جان بارسا شد ! اقدام جالب ستین در تمرینات یک شنبه : او اشتباهات بازیکنان را با یک روش خاص به آن ها نشان داد ! مصاحبه مهم بارتومئو درباره آینده بارسا ( بخش دوم ) : سوارز بخواهد تمدید میکنیم / پروژه نوکمپ جدید بزودی شروع خواهد شد ! مصاحبه مهم بارتومئو درباره آینده بارسا : درباره نیمار فعلا تصمیمی نگرفته ایم / قرارداد مسی باید تمدید شود ! انتقال آبل رویز به اسپورتینگ امروز نهایی میشود جنب و جوش برای رودریگو مورنو ( عکس ) ویژه نقل و انتقالات : نام های زیاد برای پُست مهاجم , شرایط باشگاه و مذاکرات دشوار ! رودریگو نه ( عکس )
مشاهده موارد بیشتر...