داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

والنسیا ۲ ۰ بارسلونا
اولین شکست کیکه ستین !
4

موندو : مورد بسیار عجیب برای خوان میراندا

خوان میراندا
ما در شبکه های اجتماعی :
خوان میراندا
کد خبر : 96378  |   زمان ارسال : شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸  |   نویسنده : سجاد   |  
میراندا هنوز برای شالکه به میدان نرفته است

اختصاصی بارسا نیوز - وضعیت میراندا عجیب است.

 

طبق گزارش موندو ، هنگامی که بارسلونا و شالکه در مورد انتقال میراندا توافق کردند همه منتظر درخشش میراندا در لیگ آلمان بودند تا بتواند بار دیگر راهی تیم اول بارسلونا شود. میراندا و کوکوریا هرگز موفق نشدند اعتماد والورده را کسب کنند و از همین رو باشگاه تصمیم گرفت تا میراندا را به فوتبال آلمان منتقل کند. در بارسلونا از میراندا به عنوان جانشین جوردی آلبا اسم برده میشود.

 

اگر امروز بخواهیم عملکرد میراندا را در بوندسلیگا بررسی کنیم به یک مورد عجیب بر میخوریم این بازیکن جوان یک دقیقه نیز برای شالکه به میدان نرفته است. ( نه در لیگ و نه در جام حذفی ) بارسلونا که نگران شرایط بازیکن است در حال مذاکره با دیگر باشگاه برای میراندا است تا بتواند با باز پس گیری بازیکن در بازار زمستانی او را به باشگاه دیگری منتقل کند.

 

از لیگ هلند تیم اوترخت نسبت به جذب میراندا علاقه دارد اما تصمیم نهایی با شخص بازیکن است که بخواهد از شالکه جدا شود یا ادامه بدهد. میراندا در پایان فصل با این باشگاه آلمانی قرارداد دارد که قطعا با این شرایط نمیتواند در فوتبال آلمان پیشرفت کند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ÊMP®Ø®ĘŁĀǴËÑDÅ®Ÿ
ÊMP®Ø®ĘŁĀǴËÑDÅ®Ÿ (شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸)
۲۴ ۷
من هنوزم نمیفهمم چرا دینیه رو فروختیم فیرپو رو اوردیم.دینه ب مزاتب از فیرپو بهتر بود.هزینه هم نداشت
فورسا بارسا ویوا بارسا
فورسا بارسا ویوا بارسا (شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸)
۱۸ ۴
شاید یادت نیاد ولی یه عده اینجا معتقد بودن که دینیه لرده
@rezadmkkkk
عارف10
عارف10 (شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸)
۱۴ ۵
هنوزم هستن متاسفانه

شاید عالی نبود ولی واسه نیمکت خوب بود

البته من اواخر گفتم باید بره ولی نه به دلایل تاکتیکی بلکه بخاطر اینکه میدیم با فشار هوادارا دیگه موندنش فایده نداره
@hosseinbarca1234
فورسا بارسا ویوا بارسا
فورسا بارسا ویوا بارسا (شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸)
۹ ۱
واقعا بی حاشیه بود
سرعت خوبی داشت
فقط فشار هوادارا روش زیاد بود
@aref
فرنکی
فرنکی (شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸)
۱۰ ۲
دینیه و گریمالدو هردو در حال حاضر جزو ده دفاع چپ برتر دنیا هستن ، کوکوریا با ارزش ترین دفاع چپ زیر 21 ساله ، همین خوان میرندا با ارزش ترین دفاع چپ زیر 19 سال ، دفاع چپ " بارسا ب " سرجیو آکیمه با 5 پاس گل نمایش معرکه ای تو این فصل داشته ، و با در نظر گرفتن اینا و بازی های اخیر فیرپو می تونیم بگیم کاملا خریدش اشتباه بود
ÊMP®Ø®ĘŁĀǴËÑDÅ®Ÿ
ÊMP®Ø®ĘŁĀǴËÑDÅ®Ÿ (شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸)
۶ ۱
همین الانم هستن
جاست مسی الوز
جاست مسی الوز (شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸)
۹ ۱
دیگه دینیه از اینا بهتر بود که تازه داره تو اورتون پادشاهی میکنه
جدیدترین ها
آرتتا خطاب به بارسا : من ۱۰۰ درصد اوبامیانگ را میخواهم ! فعالیت بعدی بارسا در بازار نقل و انتقالات ممکن است بازهم فروش یک بازیکن باشد ! در فاصله ۷۲ ساعت تا پایان نقل و انتقالات زمستانی : نگاهی به آخرین گزینه های بارسا برای جانشینی سوارز بعد از قطع مذاکرات بارسا و والنسیا تیم آرسنال قیمت اوبامیانگ را تعیین کرد ! در مذاکرات بارسا و والنسیا چه گذشت ؟ : یونایتد بلای جان بارسا شد ! اقدام جالب ستین در تمرینات یک شنبه : او اشتباهات بازیکنان را با یک روش خاص به آن ها نشان داد ! مصاحبه مهم بارتومئو درباره آینده بارسا ( بخش دوم ) : سوارز بخواهد تمدید میکنیم / پروژه نوکمپ جدید بزودی شروع خواهد شد ! مصاحبه مهم بارتومئو درباره آینده بارسا : درباره نیمار فعلا تصمیمی نگرفته ایم / قرارداد مسی باید تمدید شود ! انتقال آبل رویز به اسپورتینگ امروز نهایی میشود جنب و جوش برای رودریگو مورنو ( عکس ) ویژه نقل و انتقالات : نام های زیاد برای پُست مهاجم , شرایط باشگاه و مذاکرات دشوار ! رودریگو نه ( عکس )
مشاهده موارد بیشتر...