داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

همسر گریزمان پاسخ داد : اولین جمله ات بعد از دیدن او چه بود ؟!

همسر گریزمان پاسخ داد : اولین جمله ات بعد از دیدن او چه بود ؟!
ما در شبکه های اجتماعی :
آنتوان گریزمان
کد خبر : 97439  |   زمان ارسال : شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایوب   |  
این مرد بیش از حد دارد من را نگاه میکند!

اختصاصی بارسا نیوز - اریکا چوپرینا همسر آنتوان گریزمان بازیکن بارسلونا در اینستاگرام خود پرسش و پاسخ را راه انداخته بود .

 

طبق گزارش موندو همسر آنتوان گریزمان در صفحه شخصی اینستاگرام خود با 369 هزار دنبال کننده در بخش استوری یک پرسش و پاسخ را راه انداخته بود برای همین کاربر ها از او سوالاتی پرسیدند که دو سوال از آن ها جالب بنظر می رسد.

 

در اینستاگرام همسر گریزمان :

یک کاربر از او پرسید که وقتی برای اولین بار گریزمان را دیدی پیش خودت چه چیزی به او گفتی ؟ همسر گریزمان پاسخ داد که " گفتم این یارو داره بیش از حد من رو نگاه میکنه! " . همچنین یک کاربر دیگه از او پرسید که زندگی در بارسلون را دوست دارد ؟ او جواب داد " من در بارسلونا خوشحالم , هرجا که خانواده ام هم با من باشد من در آنجا خوشحال خواهم بود "


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
یک بارسا و یک مسی
یک بارسا و یک مسی (شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸)
۴۳ ۹
چ عجب.ی همسر با حیا و غیرتی هم توی اینا پیدا شد.
م.بارسا
م.بارسا (شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸)
۲۱ ۵
من اولین بار دیدم گفتم جون بابا چه چیزی
جدیدترین ها
دوشان تادیچ : از علاقه بارسا به خودم تعجب نکرده ام ! بارتومئو : به تجزیه و تحلیل خودمان درباره مسائل باشگاه در فضای مجازی ادامه خواهیم داد / امیداورم این آخرین امضای ما در این فصل باشد ! آبیدال : بعد از صحبت های اخیرم چیز های زیادی یاد گرفته ام / بریتویت بازیکن سرعتی و قوی است بریتویت : در اولین لحظه درباره علاقه باشگاه به خودم شگفت زده شدم / درباره وظایفم دربارسا مطالعه کرده ام گتوزو : اکنون به بالوتلی فکر میکنم نه به مسی / کولیبالی به بازی های پیش رو نخواهد رسید نگاهی به آخرین وضعیت ریکاوری لوئیس سوارز کولیبالی بازی با بارسلونا را از دست داد ریوالدو : دلیل امضای قرارداد با بازیکنی مثل بریتویت را نمیفهمم ! عکسی از بریتویت که ممکن است هواداران بارسا را ناراحت کند اولین صحبت های بریتویت بعد از پیوستن به بارسلونا : بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم بیشتر از این منتظر بمانم بارسلونا به سه دلیل بریتویت را جذب کرد گزارش : آکیمه همچنان زیر نظر ستین ادامه میدهد
مشاهده موارد بیشتر...