داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

واکنش سوارز به مرگ کوبی برایانت

سوارز
ما در شبکه های اجتماعی :
سوارز و کوبی برایانت
کد خبر : 97501  |   زمان ارسال : دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸  |   نویسنده : سجاد   |  

اختصاصی بارسا نیوز - خبر در گذشت کوبی برایانت همه را در شوک فرو برده است.

 

اسطوره بسکتبال لس آنجلس لیکرز برای همیشه به آسمان ها پر کشید ، روز گذشته اعلام شد که برایانت به همراه دختر 13 ساله اش در یک صانحه هوایی برای همیشه از این دنیا رفتند. سوارز در اینستاگرام رسمی اش نسبت به این اتفاق تلخ واکنش نشان داد.

 

روح کوبی برایانت و تمام قربانی ها این حادثه تلخ همیشه در آرامش باشد. تسلیت خود را به خانواده و دوستانش ابراز میکنم ، در آرامش بخواب کوبی .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
علـــیـــ  خاךּ
علـــیـــ خاךּ (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۲۸ ۲
توام در آرامش فیزیوتراپی کن که بدجور جات خالیه پسر
امیر عارف
امیر عارف (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۸ ۰
لعنتی زودتر برگرد . کمبود داریم
جدیدترین ها
دوشان تادیچ : از علاقه بارسا به خودم تعجب نکرده ام ! بارتومئو : به تجزیه و تحلیل خودمان درباره مسائل باشگاه در فضای مجازی ادامه خواهیم داد / امیداورم این آخرین امضای ما در این فصل باشد ! آبیدال : بعد از صحبت های اخیرم چیز های زیادی یاد گرفته ام / بریتویت بازیکن سرعتی و قوی است بریتویت : در اولین لحظه درباره علاقه باشگاه به خودم شگفت زده شدم / درباره وظایفم دربارسا مطالعه کرده ام گتوزو : اکنون به بالوتلی فکر میکنم نه به مسی / کولیبالی به بازی های پیش رو نخواهد رسید نگاهی به آخرین وضعیت ریکاوری لوئیس سوارز کولیبالی بازی با بارسلونا را از دست داد ریوالدو : دلیل امضای قرارداد با بازیکنی مثل بریتویت را نمیفهمم ! عکسی از بریتویت که ممکن است هواداران بارسا را ناراحت کند اولین صحبت های بریتویت بعد از پیوستن به بارسلونا : بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم بیشتر از این منتظر بمانم بارسلونا به سه دلیل بریتویت را جذب کرد گزارش : آکیمه همچنان زیر نظر ستین ادامه میدهد
مشاهده موارد بیشتر...