داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , آینده مسی , رونالد کومان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۰ ویارئال
پایان : شروع خوب با کومان !
4

در فاصله چند روز مانده به پایان ژانویه : بارسلونا ۵ انتقال را در دست دارد !

در فاصله چند روز مانده به پایان ژانویه : بارسلونا ۵ انتقال را در دست دارد !
ما در شبکه های اجتماعی :
نقل و انتقالات بارسلونا
کد خبر : 97509  |   زمان ارسال : دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایوب   |  
یک گزینه ورودی و 4 گزینه خروجی !

اختصاصی بارسا نیوز - در فاصله چند روز مانده به پایان ماه ژانویه و نقل وانتقالات این زمستان بارسلونا در حال بررسی گزینه های خروجی و ورودی خود است . بارسا دستور خرید یک مهاجم و خروج احتمالی 4 بازیکن خود را در دستور کار دارد.

 

طبق گزارش اسپورت بارسلونا بعد از مصدومیت سوارز تصمیم به خرید یک مهاجم 9 خوب در بازار را گرفته است و بنظر می رسد رودریگو مورنو از والنسیا ظرف چند روز آینده به این تیم خواهد پیوست هرچند مذاکرات با والنسیا هنوز ادامه دارد و همین حالا هم این روند در حال پیگیری است.

 

از سوی دیگر بارسلونا 4 بازیکن دارد که در انتطار خروج از باشگاه هستند. یکی از آن ها کارلوس پرز است که امروز با باشگاه رم به توافق رسید و فردا به ایتالیا خواهد رفت تا روند انتقال خود به این تیم را کامل کند.

 

بازیکن دیگر آبیل رویز است او میتواند همین زمستان و ظرف چند روز اینده از باشگاه خارج شود , باشگاه خنک و حتی والنسیا میتواند مقصد بعدی او باشد بعلاوه در صورت رضایت والنسیا او میتواند به عنوان بخشی از انتقال رودریگو به بارسلونا در معامله قرار بگیرد.

 

بازیکن بعدی ایوان راکیتیچ است ,  او در تابستان هم به شدت به در های خروجی و یوونتوس نزدیک بود اما در نهایت در تیم ماند بنظر می رسد که او منتظر آینده امره جان به دورتموند است و اگر این انتقال رخ دهد یوونتوس حاضر به خدمت گرفتن ایوان راکیتیچ است .

 

موسی واگوئه از دیگر بازیکنانی است که آماده خروج از باشگاه است اگر بارسا موافق انتقال او به تورینو باشد این انتقال هم انجام خواهد شد , با توجه به سیتسم سه دفاعه کیکه ستین بیش از پیش جای برای موسی در ترکیب وجود نخواهد داشت چرا که روبرتو در سمت راست قرار دارد و بنظر می رسد در همان پُست هم باقی خواهد ماند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
جان
جان (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۱۹ ۱
پرزم رسمی شد ب روم پیوست
ینی بمبشون رودریگو بود!!
(دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۱۶ ۱
جذبِ مورنویِ بنجل انقد تلفات نیازه بنظرتون ؟!
اینه اعتماد و اعتقاد به بچه های لاماسیا !
خوان لاپورتا
خوان لاپورتا (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۷ ۲
یه طنز تلخ...بارسلونا از سال ۲۱۱۵ تا حالا بیست چهار تا بازیکن خرید هزار ملیون یورو که حالا ده تاشون توی تیم هستن که سه تاشون فیکسه تیمه
(دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۱۱ ۱
لعنت به مغزی که عقل توش نیست لعنت به بارتمئو
چرا سختش کنیم، همین کوتینیو همین دمبله کجان ؟ اون که مفت دادن بایرن که از دستمزدش در برن اینم که مادر زاد مصدوم به دنیا اومده
امیر عارف
امیر عارف (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۱۳ ۳
اینا همچی گفتن بمب نقل و انتقالی . فکر کردم یا لواندوفسکی رو میخوان بگیرن یا مهدی طارمی . واقعا رودریگو بمب محسوب میشه
(دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۱۶ ۱
بمب از ماتحت و عقب بارتمئوی اسهالی منظور هست وگرنه نقل و انتقالات ما ترقه هم نیست
@amir-aref-aryayi
امپراطور مسی
امپراطور مسی (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۸ ۱
داعش هم با نیروهاش اینجوری عملیات انتحاری انجام نمیده که بارسا با بازیکناش میکنه ،همه رو داره یکجا میده برن
علی
علی (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۲ ۱
اینکه یک ۹ خوب بگیریم ضروری بنظر میاد هر چند من هنوز باور دارم گرینزمن بهترین گزینه است اما ستین با نبود سوارز از مسی بعنوان ۹ کاذب داره استفاده میکنه که اصلا جواب نمیده. فروش واگوئه هم اشتباه است چون اگر قرار باشد ستین با ۳ دفاع بازی کند در انصورت بودن روبرتو بعنوان دفاع سوم فاجعه به تمام معناست. امیدوارم ستین در مورد سیستم ۳ دفاعی تجدید نظر کنه.
علی
علی (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۲ ۱
در دوران راسل/بارتومئو ما شاهد بدترین نقل و انتقالات بوده ایم فقط ببینید چند بازیکن خریداری شده اند و بدون استفاده دوباره به فروش رفته اند. این مدیریت سر در گم است و تصمیماتش همه از روی نادانی است چه در مورد مربی چه بازیکن.
علی
علی (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۶ ۱
اگر ستین قرار بود با ۳ دفاع بازی کند تودیبو بهترین گزینه بود بخاطر سرعت بالا و تکنیک خوب و تسلط بر توپهای بلند. اینکه چرا ستین اجازه فروش داد جای سواله.
از تیم اول رفتن راکیتیچ لازمه
رضا مسی ۶
رضا مسی ۶ (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۲ ۱
بارتو از عقب فعلا داره بمب میندازه
فرهاد
فرهاد (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۰ ۰
خداییش گزینه خروجی زیاد داریم که باید برن ولی نمیدونم چرا نگهشون داشتن ، روبرتو . پیکه . البا . لنگله . راکیتیچ . دمبله ، هر چی میکشیم از دست این مدافعای کودنه